0

@NorbiTBOB niesprawiedliwie? Na boisku nie jest wybitny zazwyczaj, a poza boiskiem ciągle jakieś farmazony odwala

2

@kakusus wg mnie II skład Bayernu i tak by wygrał z nami.

0

@Coutinho007 Przynajmniej jej nie stracił, a nie jak Depay który ciągle się zastawia ale jakoś nigdy mu to nie wyszło

0

@Coutinho007 no ja próbuję policzyć ilość strat Depaya i po 261 mi się znudzilo

1

@Coutinho007 a Depay przy przyjęciu pilki traci głównie :D

0

@Dembouz1899 i teraz trzeba policzyć dobre zagrania Depaya od 5spotkan.

1

@Jakub1513 zdecydowanie Depay. Griezmann nie robił różnicy tak samo w ataku jak Depay, ale notował o wiele strat mniej i nie zachowywał się jak gwiazdeczka

1

@Coutinho007 gorszy niż Depay nie bedzie

0

@MrShakira już lepiej Luuk w ataku niż ten Depay.

1

Jaki film który jest uznawany za taką topke jest wg Was słaby albo nie powinien być aż tak wysoko oceniany. Ja mam tak z Forrest Gumpem- oglądałem z 4x i wmawiam sobie, że teraz to może zrozumiem jego fenomen, ale co próba to grosza ocena

3

@Przemas8411 ty to jesteś, miałeś rację wow :P @Djzordon jest super, mi tam jego posty poprawiają humor, kiedy myślisz że nie ma o co się pezypierdzielic on jak strażnik prawa zawsze coś znajdzie xd

5

@Comfortable_ Mogl go zapytać czy żałuję okazji w meczu z Węgrami.....a nie czekaj

20

Te mecze czołówki Serie A to jest niepojęte, Meczycha konkretne

0

@LUPR z tym Depay vs Asensio to chyba jednak nie

1

@Marik1234 eee tam, ważne że za godzinę będzie escandalo

0

@Rewolucja123 oby jak najszybciej

0

@BXOD tak. Lepszy już Luuk. Depay jest katastrofą

1

@QUNJ już bliżej Asensio do Messiego niż Depay do Mbappe :D

0

@vangoor i 17x więcej strat niż francuz

2

23.11 widziałem najgorszy występ piłkarza ofensywnego kiedykolwiek. Dziś widziałem drugi najgorszy. Przypominam, że mecz z Benfica był 23.11

1

Co ten Depay ma zrobić do cholery by zejść z boiska???? Niech strzeli z 5 strzeli samobójcze to ktoś się przekona tam że to parodysta i Rasiak przy nim to wirtuoz

0

77 minuta pierwsze dobre zagranie Depaya wypuszczając Ebebe....

1

Sprzedać w zimie tego Depaya i po problemie. Wrak człowieka, który w polskiej lidze z taką grą byłby rezerwowym

0

Czy może wkoncu wpuścić Luuka za tego nieudacznika z 9???

0

Nie chcę nic mówić, ale jest 0-0 a Lenglet jeszcze nie zrobił wylewu :P

3

W La Liga jest 20 zespołów, co ciekawe 19 z nich ma lepszych napastników niż Depay

0

Puiq będzie miał łącznie jakieś 60min żeby się pokazać. To już jego napewno, czternasta ostatnia szansa

2

Nie no Depay nie może wyjść na Bayern. Nie dość że po prostu są lepsi to jeszcze maja grać z handicapem? Już wole tam Pique i na wrzutki grać. Gość jest tragiczny

0

A może by tak wymienić Depay na takiego Griezmanna?

1

Espanyol, Benfica, Villareal, Betisu i zapewne Bayern i Osasuna. Xavi mówił, że Alba i Busi nie mogą grać co 3 dni a tu zagrają 6meczy pod rząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?