FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NorbiTBOB niesprawiedliwie? Na boisku nie jest wybitny zazwyczaj, a poza boiskiem ciągle jakieś farmazony odwala
2
@kakusus wg mnie II skład Bayernu i tak by wygrał z nami.
0
@Coutinho007 Przynajmniej jej nie stracił, a nie jak Depay który ciągle się zastawia ale jakoś nigdy mu to nie wyszło
0
@Coutinho007 no ja próbuję policzyć ilość strat Depaya i po 261 mi się znudzilo
1
@Coutinho007 a Depay przy przyjęciu pilki traci głównie :D
0
@Dembouz1899 i teraz trzeba policzyć dobre zagrania Depaya od 5spotkan.
1
@Jakub1513 zdecydowanie Depay. Griezmann nie robił różnicy tak samo w ataku jak Depay, ale notował o wiele strat mniej i nie zachowywał się jak gwiazdeczka
1
@Coutinho007 gorszy niż Depay nie bedzie
0
@MrShakira już lepiej Luuk w ataku niż ten Depay.
1
Jaki film który jest uznawany za taką topke jest wg Was słaby albo nie powinien być aż tak wysoko oceniany. Ja mam tak z Forrest Gumpem- oglądałem z 4x i wmawiam sobie, że teraz to może zrozumiem jego fenomen, ale co próba to grosza ocena
3
@Przemas8411 ty to jesteś, miałeś rację wow :P @Djzordon jest super, mi tam jego posty poprawiają humor, kiedy myślisz że nie ma o co się pezypierdzielic on jak strażnik prawa zawsze coś znajdzie xd
5
@Comfortable_ Mogl go zapytać czy żałuję okazji w meczu z Węgrami.....a nie czekaj
20
Te mecze czołówki Serie A to jest niepojęte, Meczycha konkretne
0
@LUPR z tym Depay vs Asensio to chyba jednak nie
1
@Marik1234 eee tam, ważne że za godzinę będzie escandalo
0
@Rewolucja123 oby jak najszybciej
0
@BXOD tak. Lepszy już Luuk. Depay jest katastrofą
1
@QUNJ już bliżej Asensio do Messiego niż Depay do Mbappe :D
0
@vangoor i 17x więcej strat niż francuz
2
23.11 widziałem najgorszy występ piłkarza ofensywnego kiedykolwiek. Dziś widziałem drugi najgorszy. Przypominam, że mecz z Benfica był 23.11
1
Co ten Depay ma zrobić do cholery by zejść z boiska???? Niech strzeli z 5 strzeli samobójcze to ktoś się przekona tam że to parodysta i Rasiak przy nim to wirtuoz
0
77 minuta pierwsze dobre zagranie Depaya wypuszczając Ebebe....
1
Sprzedać w zimie tego Depaya i po problemie. Wrak człowieka, który w polskiej lidze z taką grą byłby rezerwowym
0
Czy może wkoncu wpuścić Luuka za tego nieudacznika z 9???
0
Nie chcę nic mówić, ale jest 0-0 a Lenglet jeszcze nie zrobił wylewu :P
3
W La Liga jest 20 zespołów, co ciekawe 19 z nich ma lepszych napastników niż Depay
0
Puiq będzie miał łącznie jakieś 60min żeby się pokazać. To już jego napewno, czternasta ostatnia szansa
2
Nie no Depay nie może wyjść na Bayern. Nie dość że po prostu są lepsi to jeszcze maja grać z handicapem? Już wole tam Pique i na wrzutki grać. Gość jest tragiczny
0
A może by tak wymienić Depay na takiego Griezmanna?
1
Espanyol, Benfica, Villareal, Betisu i zapewne Bayern i Osasuna. Xavi mówił, że Alba i Busi nie mogą grać co 3 dni a tu zagrają 6meczy pod rząd