0

najgorsze w tym jest to, że po porażce (prawdopodobnej) żaden z tych "kapitanów" typu Alba czy Busquets nie wyjdą do dziennikarzy tylko wyślą młodych....jedyne co to Pique moze miec jaja

0

ter Stegen, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, Frankie....6 piłkarzy pamięta 8-2, oni chyba mają zapisać kolejny raz się w historii i dostać 10 brameczek.

1

@Lionel_Messi10 nie jestem pewien, ale jak dobrze pamietam, bylo, że jak zagra przez 2 sezony 50% meczy to wtefy obowiązek

1

@Lionel_Messi10 z Griezmanna chyba dopiero za 1,5 roku. I to nie jest tak, że jak zarobiliśmy na Emerson 30mln to to idzie na trasnfery. Z tego pewnie jakieś 20% może iść na wzmocnienie, reszta na długi

0

@Pekhart 1-1 lub 2-1 dla Benfica

0

@doc skąd te 45mln?

0

@Pekhart 3-1

0

@dafik85 myslisz, że ktoś go kupi za duże pieniądze? gośc który łapie kontujze co chwilę, ma głupich agentów a sam Dembele jest po prostu....mało inteligentny mówiąc delikatnie. Przedłużenie umowy z nim na jakichkowiel warunkach będzie idiotyzmem

0

@gumaz jeśli Messi, Suarez, Neymar grają tak jak grali u nas to tak, jeśli tak jak w tym sezonie to nie

3

Curry brakuje 15 trójek do wyrównania rekordu Allena....a co mu szkodzi zrobić to dziś i przy okazji ustanowić rekord trójek w jendym meczu? :P Rywal w sam raz, grają u siebie....no tak z przytupem by było fajnie :D

0

@Emhyr zagrałbym byle kim na prawej, a Dembele na lewej. Z prawej strony u rywala będzie się bawił Davies i Coman, więc ktokolwiek nie zagra na PO musi mieć wsparcie od skrzydłowego

2

@Esteban_ ee tam, Legii nikt nie przebije :P

0

@dasouzar11 bo będzie, że trawy nie widzieli

5

@Pilka_jest_okragla pogoda była zła, śnieg był zły, wiało a najgorszy jest wiatr, nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich warunków. Ide o zakład, że po meczu jak Alba i Busi będą mieli jaja by wyjść do dziennikarzy to tak będą mówić, no ale....oni wyslą 18 letniego Gaviego by się tłumaczył pewnie

0

@Zoker wiesz, ja nie uważam, że Dynamo nam pomoże, ale też nie uważam, by całkowicie olali ten mecz

1

@AmigoBlancos oczywiście, że to nie była czerwona, trener Interu przekupiony, afera korupcyjna. @Djzordon dawaj z nim krótko :D

1

@Zoker Wygrana w LM to duży hajs, dla wielu piłkarzy to okno wystawowe, będą grać na luzie a wtedy czasami wychodzi o wiele więcej. Benfica obsrana to może panikować

0

@Hubsao gdybyśmy w pierwszym meczu nie wygrali wtedy 3-0 to na moje wygralibyśmy u nich na luzie

0

@Marik1234 czy ja wiem, Serie A to obecnie bardzo ofensywna liga więc on by tam mógł zwariować :P

3

Depay na miejscu Correi by zaczął kiwać, Bang Bang Bang i by stracił

0

@ArterkHD Do bramki grali znacznie lepiej, od momentu bójki tacy rozkojarzeni, ale mają szansę jak będą grać tak jak przed golem

0

Ale jaja w meczu Porto vs Atletico xdd 30-40 gości w bijatyce

0

@PlsNotAtletico zaczęli się bić i Carrasco przesadził, aczkolwiek prowokacja piłkarza Porto też mocna

0

@norbi77 bo jak coś jest z Realem to jest zawsze Escandalo, dobrze mówię @Djzordon ?

1

@norbi77 Escandalo :D

0

@draxidox Porto vs Atletico

0

@horang że o Messim czy o kim?

1

@Adi123456789 Busquets w końcówce tamtego sezonu i na oczątku tego prezentuje solidny poziom, a tego z pewnością nie mozęmy powiedzieć o de Jongu. Plus za Holendra dostaniemy min 50mln, a Sergio nic patrząc na jego wiek

4

Roca, Tolisso, Muller- tak będzie najprawdopodobniej wyglądał środek pola Bayernu. Na papierze oprócz Niemca ta pomoc wygląda po prostu średnio, jak w tak ważnym meczu Busquets i de Jong nie zdominują środka pola to fajnie :D wtedy juz bardzo poważnie trzeba myśleć nad sprzedażą Frankiego

0

@Messibestplayerintheworld skoro Monchi w nim coś widzi to znaczy, że nie jest taki fatalny :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?