0

@Shapiro byłem 17-19 grudnia i Pani na recepcji tylko zapytała, ale nic nie musiałem pokazywać

0

@Piorun myślę, że nie zakwalifikowalby się na nie nawet

0

@AdiKingu96 nie czepiam się innych graczy tylko gościa do którego 3/4 Polaków się modli prawie a on na nich sra nie grając ważnego meczu i to jeszcze u siebie przed własną publicznością

0

@michal26 AD w tym sezonie to do kozaka dużo brakuje :P

0

Ciekawe czy Panu Lewandowskiemu się będzie chciało zagrać z nowym trenerem z Rosją czy oleje kadrę jak z Węgrami

1

@Mns21 gdyby nie samobójstwo to by już nikt nie pamiętał

0

Oglądam właśnie to sędziowie na Canal Plus sport....jak to serio tak wygląda to jest "fajniej" niż w przedszkolu

1

@Encore broda bez formy, LAL słabi oprócz Jamesa....mecz którego nikt nie może wygrać :p

1

@kamyk_23 Poole i Wiggins wrócą już wkrótce, ale Klay to jest powrót wyczekiwany przez wszystkich :P

6

Co się Otto Porter odpalił :P bez Poole i Wigginsa?.top

1

@Encore nie pokazał, ale warunkami może bardziej zagrozić centrom typu Ayton czy Embiid (oczywiście w teorii). Klay niewazne od pozycji w zespole bedzie wielkim wzmocnieniem

0

@kamyk_23 jak zdobywali 3x w 4 lata to też nie mieli tam geniuszy xd

1

@Arkadio90 brakuje tylko Pana Klaya, którego na początku sezonu tak zapowiadano powrót :P

2

@Emhyr brać. Obecnie po Araujo byłby naszym zdecydowanie najlepszym SO

1

@Encore można powiedzieć, że bez 3,5 jeśli bierzemy pod uwagę Klaya i Weisemanna (lepsze warunki niż Looney)

0

@KapiFCB jak zawsze :P

0

@Essos aktualnie Militao. Co gość złapała formę, aczkolwiek Araujo ma blisko do niego

0

@Rust_Cohle -8 i ostry mróz?

0

@jakub1906 gość strzela w drugiej najlepszej lidze świata jak porąbany. Haaland chyba nie ma takich liczb na Vlahovic czy tak tu pompowany jak ten Adeyami w słabej lidze austriackiej, a zachwytów nad nim nie było końca

0

Czy księża zarabiają teraz na minuty? Ostatni raz w kościele byłem 3lata temu (przybył nowy proboszcz i za dużo gadał o pieniądzach)...wtedy msza trwała 45-50min; teraz po godzinie dopiero kazanie się skończyło

0

@Kondziubarca kto jest pod Światek, pomiędzy Gollobem i Lewandowskim?

2

@szkutnik91 no to za 2mln może zostać :P

1

@AdiKingu96 sprzedać jak najszybciej. Gość który traci x piłek na mecz i nie umie wykańczać akcji mówimy elo i dowidzenia

1

@Nieznajomy dostać 30-40mln za gościa który i tak by nie grał? Owszem, możemy :D

4

@usztafik inaczej mentalnie się przygotujesz na Real a na Lorient

0

Dlatego Benzema lepszy niż Lewandowski. Lewy takich bramek nie strzela prawi wgl

0

@cules100pro kupujemy gościa z kontuzją za 55mln, który nie wiadomo kiedy wróci, który miał problemy z załapaniem się do kadry meczowej gdy w City wszyscy byli zdrowi. Jest to fatalny deal dla nas

2

@Barca1992 ja to nie wiedziałem że w Kenii są miejsca publiczne xd

0

@Janiama w United jakoś miał i zawodził. Nie sztuką jest grać dobrze gdy inni są zajebiści. Gość był beznadziejny i mega irytujący

0

@lucca87 nie wyleciałby- zobacz wczorajsze sędziowanie. Alba przyaktorzyl jak każdy piłkarz na jego miejscu by to zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?