FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shapiro byłem 17-19 grudnia i Pani na recepcji tylko zapytała, ale nic nie musiałem pokazywać
0
@Piorun myślę, że nie zakwalifikowalby się na nie nawet
0
@AdiKingu96 nie czepiam się innych graczy tylko gościa do którego 3/4 Polaków się modli prawie a on na nich sra nie grając ważnego meczu i to jeszcze u siebie przed własną publicznością
0
@michal26 AD w tym sezonie to do kozaka dużo brakuje :P
0
Ciekawe czy Panu Lewandowskiemu się będzie chciało zagrać z nowym trenerem z Rosją czy oleje kadrę jak z Węgrami
1
@Mns21 gdyby nie samobójstwo to by już nikt nie pamiętał
0
Oglądam właśnie to sędziowie na Canal Plus sport....jak to serio tak wygląda to jest "fajniej" niż w przedszkolu
1
@Encore broda bez formy, LAL słabi oprócz Jamesa....mecz którego nikt nie może wygrać :p
1
@kamyk_23 Poole i Wiggins wrócą już wkrótce, ale Klay to jest powrót wyczekiwany przez wszystkich :P
6
Co się Otto Porter odpalił :P bez Poole i Wigginsa?.top
1
@Encore nie pokazał, ale warunkami może bardziej zagrozić centrom typu Ayton czy Embiid (oczywiście w teorii). Klay niewazne od pozycji w zespole bedzie wielkim wzmocnieniem
0
@kamyk_23 jak zdobywali 3x w 4 lata to też nie mieli tam geniuszy xd
1
@Arkadio90 brakuje tylko Pana Klaya, którego na początku sezonu tak zapowiadano powrót :P
2
@Emhyr brać. Obecnie po Araujo byłby naszym zdecydowanie najlepszym SO
1
@Encore można powiedzieć, że bez 3,5 jeśli bierzemy pod uwagę Klaya i Weisemanna (lepsze warunki niż Looney)
0
@KapiFCB jak zawsze :P
0
@Essos aktualnie Militao. Co gość złapała formę, aczkolwiek Araujo ma blisko do niego
0
@Rust_Cohle -8 i ostry mróz?
0
@jakub1906 gość strzela w drugiej najlepszej lidze świata jak porąbany. Haaland chyba nie ma takich liczb na Vlahovic czy tak tu pompowany jak ten Adeyami w słabej lidze austriackiej, a zachwytów nad nim nie było końca
0
Czy księża zarabiają teraz na minuty? Ostatni raz w kościele byłem 3lata temu (przybył nowy proboszcz i za dużo gadał o pieniądzach)...wtedy msza trwała 45-50min; teraz po godzinie dopiero kazanie się skończyło
0
@Kondziubarca kto jest pod Światek, pomiędzy Gollobem i Lewandowskim?
2
@szkutnik91 no to za 2mln może zostać :P
1
@AdiKingu96 sprzedać jak najszybciej. Gość który traci x piłek na mecz i nie umie wykańczać akcji mówimy elo i dowidzenia
1
@Nieznajomy dostać 30-40mln za gościa który i tak by nie grał? Owszem, możemy :D
4
@usztafik inaczej mentalnie się przygotujesz na Real a na Lorient
0
Dlatego Benzema lepszy niż Lewandowski. Lewy takich bramek nie strzela prawi wgl
0
@cules100pro kupujemy gościa z kontuzją za 55mln, który nie wiadomo kiedy wróci, który miał problemy z załapaniem się do kadry meczowej gdy w City wszyscy byli zdrowi. Jest to fatalny deal dla nas
2
@Barca1992 ja to nie wiedziałem że w Kenii są miejsca publiczne xd
0
@Janiama w United jakoś miał i zawodził. Nie sztuką jest grać dobrze gdy inni są zajebiści. Gość był beznadziejny i mega irytujący
0
@lucca87 nie wyleciałby- zobacz wczorajsze sędziowanie. Alba przyaktorzyl jak każdy piłkarz na jego miejscu by to zrobił.