0

@Pawel13sz Tiaaa, a skończymy na Depay....

0

@Kidd no nie wiem, na moje to ma bardziej wydźwięk: "Bartek odszedł a debile dalej tam pracują"

0

@Kidd no ja nie wiem czy przedłużanie z nim umowy to dobry zabieg medialny xd dajemy znać że dalej podpisujemy piłkarzy na poziom Levante a nie topowego klubu

4

Jutro gościem Domagalik będzie Stanowski :D będzie ciekawie

2

@kamyk_23 z tyloma stratami i z skutecznością Curry nie mogli tego wygrać

21

Też tak macie, że przez tą ZP stracili szacunek do niektórych dziennikarzy? Rozumiem by uważać inaczej i być za Lewandowskim, ale ich niektóre argumentację i pisanie o kradzieży to jest żałosne

2

Już dziś w NBA starcie dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn. Na kogo stawiacie? Ja mimo wielkiej sumpatii do GSE stawiam na Suns, aczkolwiek gdyby Iguodala był zdrowy to bym na nich chyba postawił

0

Jakie portale obecnie są najlepsze do szukania pracy? Macie jakieś sprawdzone? Wiem, że kiedyś to pracuj.pl i np olx

0

@Rewolucja123 11 z Dembele, z Gavim na skrzydle i bez Alby to 11 imienia R. Koemana

1

@Worny Eric powinien być w top 5 Złotej piłki z takimi statsami. Skandal

1

@KSSniper ale w lidze mial wiele wpadek na poziomie Wojtasa Szczęsnego. Mendy musi to wygrać, ale jeszcze nie ma takiej marki

0

sprzedać nagrody na Allegro i do budżetu dać

0

@Mr8lack ja to nie mówie o Lewandowskim bo jak dla mnie to 5 powinien być :P

0

jedno jest duże "ale" przy Messim, w meczu ligowym z Realem i Atletico, które miały kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwo po prostu zniknął, nie sztuką jest nabijać statystyki z Levante czy Osasuna

0

wgl dziś mija 11 lat od manity :P

2

@Encore jakby grał z ziomkiem pod blokiem, taki luz

1

@Objectivo dokładnie, na top5 nie ma szans, no ale takie top10 mysle, że spokojnie

1

@Objectivo nie no, co do tego, że jest najlepiej rzucającym 3 to chyba nikt nie ma wątpliwości.

0

@BarcaInfo Boniek to niech posłucha Najmana i niech się rozbiegnie i pierdzielnie głową w ściane

3

wyciekły słowa Mateusza Borka po tym jak dziś Lewy nie wygra: wg mnie Lewy nie przegrał tego plebiscytu i składamy odwołanie i ch*** mnie to obchodzi

1

@Objectivo jak zakończy karierę ciekawe na jakim miejscu będie ustawiany w topce w historii. Top10 mu się należy jak zmienił ten sport i rzuty 3punktowe

0

@amanter moze jako maskotka leci

0

@Zoker powinien byc

1

rzucamy się na ziemie xD

5

@Djzordon miałem Cię w zablokowanych, ale tw Twoje "skandale" tak poprawiają humor, że aż je musze czytac xD

0

@AmigoBlancos aaa to nie widziałem jej, no w sumie nic specjalnego, Fati takie ładuje co tydzień :P

1

@jacob345 ja mam nadzieje, ze gosc któremu się nie chce grać z Węgrami będzie najdalej jak to możliwe.

1

@AmigoBlancos nic specjalnego? kurde no chciałbym by w Barcy ktoś tak umiał zrobić :P miał dużo miejsca bo minął jednym przyjęciem Ocamposa

9

ja rozumiem, że mozna nie lubic Viniciusa i ten jego dziwny wyraz twarzy, ale umniejszanie mu jest po prostu słabe. Drybling ma kozacki, a w tym sezonie to nie jest tylkos ztuka dla sztuki ale ma to odzwierciedlenie w golach i asystach. Sam robi większy dym na boisku niż wszyscy nasi ofensywni piłkarze razem wzięci

11

Depay to tak o 2 stopnie za dużo. Ani jednego pozytywnego zagrania w ocenie a i tak 3?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?