FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Tiaaa, a skończymy na Depay....
0
@Kidd no nie wiem, na moje to ma bardziej wydźwięk: "Bartek odszedł a debile dalej tam pracują"
0
@Kidd no ja nie wiem czy przedłużanie z nim umowy to dobry zabieg medialny xd dajemy znać że dalej podpisujemy piłkarzy na poziom Levante a nie topowego klubu
4
Jutro gościem Domagalik będzie Stanowski :D będzie ciekawie
2
@kamyk_23 z tyloma stratami i z skutecznością Curry nie mogli tego wygrać
21
Też tak macie, że przez tą ZP stracili szacunek do niektórych dziennikarzy? Rozumiem by uważać inaczej i być za Lewandowskim, ale ich niektóre argumentację i pisanie o kradzieży to jest żałosne
2
Już dziś w NBA starcie dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn. Na kogo stawiacie? Ja mimo wielkiej sumpatii do GSE stawiam na Suns, aczkolwiek gdyby Iguodala był zdrowy to bym na nich chyba postawił
0
Jakie portale obecnie są najlepsze do szukania pracy? Macie jakieś sprawdzone? Wiem, że kiedyś to pracuj.pl i np olx
0
@Rewolucja123 11 z Dembele, z Gavim na skrzydle i bez Alby to 11 imienia R. Koemana
1
@Worny Eric powinien być w top 5 Złotej piłki z takimi statsami. Skandal
1
@KSSniper ale w lidze mial wiele wpadek na poziomie Wojtasa Szczęsnego. Mendy musi to wygrać, ale jeszcze nie ma takiej marki
0
sprzedać nagrody na Allegro i do budżetu dać
0
@Mr8lack ja to nie mówie o Lewandowskim bo jak dla mnie to 5 powinien być :P
0
jedno jest duże "ale" przy Messim, w meczu ligowym z Realem i Atletico, które miały kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwo po prostu zniknął, nie sztuką jest nabijać statystyki z Levante czy Osasuna
0
wgl dziś mija 11 lat od manity :P
2
@Encore jakby grał z ziomkiem pod blokiem, taki luz
1
@Objectivo dokładnie, na top5 nie ma szans, no ale takie top10 mysle, że spokojnie
1
@Objectivo nie no, co do tego, że jest najlepiej rzucającym 3 to chyba nikt nie ma wątpliwości.
0
@BarcaInfo Boniek to niech posłucha Najmana i niech się rozbiegnie i pierdzielnie głową w ściane
3
wyciekły słowa Mateusza Borka po tym jak dziś Lewy nie wygra: wg mnie Lewy nie przegrał tego plebiscytu i składamy odwołanie i ch*** mnie to obchodzi
1
@Objectivo jak zakończy karierę ciekawe na jakim miejscu będie ustawiany w topce w historii. Top10 mu się należy jak zmienił ten sport i rzuty 3punktowe
0
@amanter moze jako maskotka leci
0
@Zoker powinien byc
1
rzucamy się na ziemie xD
5
@Djzordon miałem Cię w zablokowanych, ale tw Twoje "skandale" tak poprawiają humor, że aż je musze czytac xD
0
@AmigoBlancos aaa to nie widziałem jej, no w sumie nic specjalnego, Fati takie ładuje co tydzień :P
1
@jacob345 ja mam nadzieje, ze gosc któremu się nie chce grać z Węgrami będzie najdalej jak to możliwe.
1
@AmigoBlancos nic specjalnego? kurde no chciałbym by w Barcy ktoś tak umiał zrobić :P miał dużo miejsca bo minął jednym przyjęciem Ocamposa
9
ja rozumiem, że mozna nie lubic Viniciusa i ten jego dziwny wyraz twarzy, ale umniejszanie mu jest po prostu słabe. Drybling ma kozacki, a w tym sezonie to nie jest tylkos ztuka dla sztuki ale ma to odzwierciedlenie w golach i asystach. Sam robi większy dym na boisku niż wszyscy nasi ofensywni piłkarze razem wzięci
11
Depay to tak o 2 stopnie za dużo. Ani jednego pozytywnego zagrania w ocenie a i tak 3?