FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dark. Co myślicie o tym serialu? Właśnie jestem na przedostatnim odcinki i dalej nie wiem o co chodzi xd
2
PSG przeciwko Liverpoolu to by 5-0 przegrali, tam nikt nie broni
1
@Mns21 Nawet ładna, ma potencjał na bycie seksbombą
0
@Kamiloza91 Janka zjaranka Desta
1
@JohnnyBarca coś chyba wspominał o trenowaniu jakieś reprezentacji
4
@Encore nie wiem czy bym nie powiedział, że Busquets xd za Valverde grał jeszcze gorzej, a jednak za Koemana w wielu meczach grał dobrze/ bardzo dobrze
4
@elmayakos No nie, gdyby zliczyc wszystkie błędy to jednak Chelsea bardziej pokrzywdzona zdecydowanie
8
@norbi77 z Arsenalem chyba też Mascherano, co Lorda powstrzymał
10
@Djzordon tak. Z Chelsea w 2009. Każdy Twój komentarz musi być aż takie beznadziejny i odnosić się do Realu i ich "faworyzowaniu"?
6
@agaFCB Obiektywnośc Bońka prawie jak tych z Eleven
7
nowy trener oznacza czystkę w szatni? gdzies już to czytałem
5
@Grubson06 no a czemu ma odpuszczać?
0
oby tylko Xavi nie skończył jak Lampard
0
@Omoziu ale to bardziej za Tito chyba było i Roury
1
W obecnym sezonie rozegraliśmy 10kolejek ligowych. Ciekawe czy przez te 10kolejek zanotowaliśmy więcej dośrodkowań z gry nic przez 4lata gry Guardioli.
1
@Pilka_jest_okragla tyle że co z talentu jak nie ma kto go wyszlifować
0
@Emhyr jestem pewien, że Xavi potężnie rozwinąłby takich piłkarzy jak Pedri, Gavi, Demir czy Eric. De Jong by wkoncu grał jak w Ajaxie. A i Busquets by miał podobne zadanie jak w kadrze a nie jak teraz....czyli w sumie cholera wie jakie
0
Mecz WHU vs City. City ma korner, po czym WHU wychodzi z kontrą, ale po 5sekundach na własnej połowie jest już 8pilkarzy City. Prawie jak nasi w niedziel przy golu Alaby
2
@Preteee Akurat Messi też ratował w takim samym stopniu tyłek Valverde
0
@cules100pro A co on zrobił niby dobrego narazie? Obniżył pensje? Obnizyl pensje Wypożyczając!!!!! Griezmanna. Nawet złotówki na tym nie zarobiliśmy...i to gdzie, do rywala
1
Ja to mam nadzieję, że Laporta też się za niedługo poda do dymisji bo tu obecnie trzeba prezydenta z jajami a nie dziura w głowie
3
"widać pomysł w grze, nie możemy przerywać tego procesu, Ronald ma nasze pełne poparcie, wierzymy w niego"- Joan Laporta 27.10.2021 22:14.
0
@Spoko_Hala_Fan Depay błyszczał tylko w Lyon, bo w United już go presja zjadła. Kun już na drugim końcu rzeki. Fati to niewiadoma po kontuzji a Dembele i Coutinho to odkąd są u nas to poziom polskiej ekstraklasy
5
@clyde ja w niedzielę
1
Koeman jest tragiczny, ale gdyby Dest wykorzystał okazje jakie miał to na pewno ostatnie mecze by się inaczej potoczyły
0
nie no Desta to powinni wywalić do Ugandy. Douglas wróć.
0
a to może ten mecz decydujący dla Koemana z Rayo to za rok ma być?
0
Nico super drybling i podanie, a Aguero żółta za symulka powinna być
0
Falcao to zawsze chciałem u nas zobaczyć, napastnik strasznie niedoceniony, a w swoim Prime nie miał sobie równych.
2
@IronSanHybrid chciałbym by moje koleżanki miały takie swetry