0

Dark. Co myślicie o tym serialu? Właśnie jestem na przedostatnim odcinki i dalej nie wiem o co chodzi xd

2

PSG przeciwko Liverpoolu to by 5-0 przegrali, tam nikt nie broni

1

@Mns21 Nawet ładna, ma potencjał na bycie seksbombą

0

@Kamiloza91 Janka zjaranka Desta

1

@JohnnyBarca coś chyba wspominał o trenowaniu jakieś reprezentacji

4

@Encore nie wiem czy bym nie powiedział, że Busquets xd za Valverde grał jeszcze gorzej, a jednak za Koemana w wielu meczach grał dobrze/ bardzo dobrze

4

@elmayakos No nie, gdyby zliczyc wszystkie błędy to jednak Chelsea bardziej pokrzywdzona zdecydowanie

8

@norbi77 z Arsenalem chyba też Mascherano, co Lorda powstrzymał

10

@Djzordon tak. Z Chelsea w 2009. Każdy Twój komentarz musi być aż takie beznadziejny i odnosić się do Realu i ich "faworyzowaniu"?

6

@agaFCB Obiektywnośc Bońka prawie jak tych z Eleven

7

nowy trener oznacza czystkę w szatni? gdzies już to czytałem

5

@Grubson06 no a czemu ma odpuszczać?

0

oby tylko Xavi nie skończył jak Lampard

0

@Omoziu ale to bardziej za Tito chyba było i Roury

1

W obecnym sezonie rozegraliśmy 10kolejek ligowych. Ciekawe czy przez te 10kolejek zanotowaliśmy więcej dośrodkowań z gry nic przez 4lata gry Guardioli.

1

@Pilka_jest_okragla tyle że co z talentu jak nie ma kto go wyszlifować

0

@Emhyr jestem pewien, że Xavi potężnie rozwinąłby takich piłkarzy jak Pedri, Gavi, Demir czy Eric. De Jong by wkoncu grał jak w Ajaxie. A i Busquets by miał podobne zadanie jak w kadrze a nie jak teraz....czyli w sumie cholera wie jakie

0

Mecz WHU vs City. City ma korner, po czym WHU wychodzi z kontrą, ale po 5sekundach na własnej połowie jest już 8pilkarzy City. Prawie jak nasi w niedziel przy golu Alaby

2

@Preteee Akurat Messi też ratował w takim samym stopniu tyłek Valverde

0

@cules100pro A co on zrobił niby dobrego narazie? Obniżył pensje? Obnizyl pensje Wypożyczając!!!!! Griezmanna. Nawet złotówki na tym nie zarobiliśmy...i to gdzie, do rywala

1

Ja to mam nadzieję, że Laporta też się za niedługo poda do dymisji bo tu obecnie trzeba prezydenta z jajami a nie dziura w głowie

3

"widać pomysł w grze, nie możemy przerywać tego procesu, Ronald ma nasze pełne poparcie, wierzymy w niego"- Joan Laporta 27.10.2021 22:14.

0

@Spoko_Hala_Fan Depay błyszczał tylko w Lyon, bo w United już go presja zjadła. Kun już na drugim końcu rzeki. Fati to niewiadoma po kontuzji a Dembele i Coutinho to odkąd są u nas to poziom polskiej ekstraklasy

5

@clyde ja w niedzielę

1

Koeman jest tragiczny, ale gdyby Dest wykorzystał okazje jakie miał to na pewno ostatnie mecze by się inaczej potoczyły

0

nie no Desta to powinni wywalić do Ugandy. Douglas wróć.

0

a to może ten mecz decydujący dla Koemana z Rayo to za rok ma być?

0

Nico super drybling i podanie, a Aguero żółta za symulka powinna być

0

Falcao to zawsze chciałem u nas zobaczyć, napastnik strasznie niedoceniony, a w swoim Prime nie miał sobie równych.

2

@IronSanHybrid chciałbym by moje koleżanki miały takie swetry

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?