2

Przed Superpucharem polecam o 18 ZAKSA vs Lube w LM siatkówki. 2 z 4 najpoważniejszych kandydatów do wygrania całego turnieju, z czego Lube wg mnie kandydat nr jeden

0

@Vebrol oficjalnie? Jeśli tak to lepszej opcji nie bylo

6

@kuz pytanie: Dembele liczymy jako jeden czy jako zero?

0

@Rewolucja123 przykre jest to, że od kilku miesięcy nie ma meczu w którym takiego babola nie zrobi

3

@MrShakira gdyby nie gole (głównie z karnych) to oprócz pierwszych trzech meczy gra na poziomie Boatenga czy tego Keirissona.

0

@Rewolucja123 i tak najlepsze są podania ter Stegena do rywala ustawionego na 20m :P

1

@CulesKamil jeżeli w skali 1-10 i 10 to najgorsza nota to nawet się zgadza :P

11

Ja to za takie dni czasami lubię tam tą stronę xd gdzie indziej pomiędzy wiadomościami, komentarzami sportowymi czy politycznymi można przeczytać jakże wspaniałe teksty "twoja stara"

0

@Mroziu no nie, bo ten to miał jakieś mecze w których grał na topowym poziomie

0

@Dzemix111 Messi za Depaya czy ter Stegena to by miało sens, za kogokolwiek innego nie

0

@patrykzmc2000 czy jest jakiś większy dzban w sporcie?

0

@FC1899Barca a czy te słowa powiedzial gdy był normalny czy już był wrakiem człowieka?

2

@FC1899Barca w lekkości gry i dryblingu to prime Neymara jest bardzo blisko Ronaldinho. Strasznie mu się tu odbiera umiejętności odkąd poszedł do PSG.

3

@Momals11 Flamengo bo Sousa by ze mnie zrobił top piłkarza

4

@Medium w Egipcie oprócz Salaha to nie ma za bardzo nikogo na przyzwoitym poziomie, Elneny to się kopie po czole. Na moje są trochę przehypowani w tym turnieju

0

@BombowiecKrawczyk przypomnieć o sobie zabiegając o prowadzenie Polski? Raczej słaby chwyt marketingowy xs

17

@Pawel13sz ale co mu się wydaje? Xd

1

A co jeżeli Najman został zmuszony przez Słowika do bycia "twarzą" tej "federacji"? Marcin jak tak jest to mrugnij dwa razy

0

@Pogba ludzie czasami głupotę lubią bronić :D

2

@maniak33333 ale i tak było ewidentnie widać

7

Po cholerę ten Var...Shaw widzi, że biegnie piłkarz Aston Villi, wyciąga specjalnie rękę by go uderzyć. Temu krew leci a sędzia tego nawet nie sprawdza. Ewidentny karny i druga żółta dla Shawa

1

@Uukasz_93 ale za to stare pokolenie ma wrażenie, że jest najmądrzejsze na świecie niestety a wielu przypadkach utknęli w XXwieku

0

@inFLAMES Dembele out. lepszy Luuk na szpicy i Ferran na skrzydło

1

@kuz i co wpierdziel to gadanie o rewolucji....

1

@Djzordon Dembele to nachlany chyba na boisku jest

0

@mekston Portugalia to już nie ta drużyna co kiedyś, Włosi z mocną obroną awansują na luzie, z przodu Insigne, Berardi czy Ciro na pewno coś strzelą

0

@amanter wszystko zależy od Cancelo i Bernardo, jak oni będą w formie z City to szanse wyrównane, jak nie zagrają dobrego meczu to Włosi łatwo według mnie

0

@Ronnie1992 Pique po 30 roku życia to mu chyba się waka waka w głowie zrobiła bo gada takie głupoty. Niech jeszcze coś powie o jakimś meczu sprzed 20lat...

0

@Rekker i podpiszą go w styczniu a kiedy zarejestrują

5

GSW z Curry, Green i Thompson....oby znowu piłeczka chodziła jak kilka lat temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?