3

Ale się Pedri zajebiście uwolnił, a potem dupa xd

1

Czy wszystkie te Williamsy muszą tak zapierdzielac?

2

No i to nawet ładnie wyglądało

22

Alba nie daje rady biegowo już z co drugim skrzydłowym.

0

Dobry ten Werner, tak samo dobry jak w Chelsea

2

Można Realu nie lubić, ale od kiedy Zidane ich trenował mają najlepszy na swiecie. My gdybyśmy przegrywali w dogrywce grając w 10 to Alba pewnie byłby obsrany, ter Stegen by podał do rywala na 20m i Pique by sobie podawał z Lenglet i Busquetsem przez 10min

0

@arasz1819 Iwański to jedynie co to czasami piłkę ręczną potrafił przyzwoicie skomentować

1

@maniak33333 no top, w tym sezonie kilka półek wyżej niż taki ter Stegen

0

@Rewolucja123 powiedzial na pierwszej konferencji

1

Alba, Pique i Busquets. Czy Xaviemu trzeba przypomnieć jego słowa z pierwszej konferencji? Oni mieli grać raz na Tydzień!!! A zawsze grają. Fajnie że Xavi wrócił, fajnie że coś próbuje zmieniać, ale to kolejny trener bez jaj, który stawia najbardziej na tych którzy na to nie zasługują

2

@Pawel13sz ostatnio bylem i miasto zajebiste. Jednak największe zdziwienie, ze stolica może być aż tak czysta. Żeby znaleźć peta od papierosów to trzeba było się mocno postarać, zero meneli itp

0

Franzuci od kilku lat mają genialne pokolenie piłkarskie, gdyby to zależało od samych umiejętności to mogą wystawić 2/3 dobre 11, ale co drugi to sprawia duże problemy.

0

@Pilka_jest_okragla przynajmniej jest gość, który umie strzelać gole. Torres jak ma okazje to nie ma zwyczaju ich marnować.

2

@KrystianR ja to kiedyś myślałem, ża to normalny kraj.

0

@barcelonaLM Lidla mam 40m w linii prostej od bloku i go nie widziałem :D

5

@DonMatteo901 Najman vs Agent Sissokho wielki pojedynek kto jest bardziej oklejony

0

Oby bez Frankie i będzie git

0

@Marcelinho99 skończmy z tym jakimś mitem że to zawodnik obunożny z techniką. Z lewej i prawej nogi tak strzela, że auta na parkingu są jedynie zagrożone. Technika? Zajebiście ja pokazuje gdy piłki nie umie przyjąć. Utalentowany 24latek. Zieliński młody talent dalej.

0

@KrwawiaceoczyVEB jak Mbappe odejdzie to mogą go chcieć ściągnąć jako nową, Francuzką twarz. Ale jak Kylian zostanie jakimś cudem to wg mnie tam nie pójdzie

0

@mokrychlopiec myślę, że utalentowany był on 3-4 lata temu. Teraz poważne klubu wiedzą że nie można na niego nigdy liczyć, stwarza same problemy poza boiskiem, a na boisku wyjdzie mu jedna akcja na sto.

2

Ale Dembele i jego menago będą w czterech literach w lato (nie wierze że teraz się go pozbędziemy). Jak Newcastle się na nich nie nabierze to nie zdziwie się jak skończy w jakimś Abu Dhabi czy MLS. Bayern go nie chce, Juve nie stać na takie warunki, PSG szasta kasa ale tyle mu nie da. United po wybojach z Martialem i Pogbą mogą nie chcieć Francuza. City i Liverpool mają zbyt dobrych trenerów bo zgodzili się na takiego kretyna. Abramowicz nie da sobie płuc w mordę przez jakiegos agencika

2

Ciekawe ile Kyrgios czy Monfils by wygrali turniejów gdyby nie pajacowali tak często

0

@zeko0 Vieira kto?

4

@Azacca gość im już w tym sezonie wiele razy uratował wynik. Ludzie chwalą Lewandowskiego że strzela, a Ronaldo robi to samo w znacznie trudniejszej lidze i jest krytykowany.

1

Hahaha co się dzieje w tej lidze angielskiej xdss

0

@Hubsao no ale piłkarz by nie było zmęczenie po 60min. A np gdy drużyna poprowadzi swoje zmiany tak, że w pewnym momencie będzie 12 zawodników, to w ramach kary 15min grają w 10

1

@Deeespacito zdecydowanie tak, umie w drybling

0

@The_Man Nieskomczona ilość zmian (chyba tak jest w futsalu)

0

@Dawidfcb1998 nie wiem czy ten gość to nie jakiś Kwiatkowski, ale nie jestem pewny

0

@PatrychoO gdzie Bernardo Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?