0

@BartqRKO no właśnie też mnie to zadziwia. Jego prime był bardzo krótki, ale ył wtedy na poziomie Suareza z Liverpoolu czy u nas

0

jakbyście ułożyli tych napastników w kolejności w swoim prime (niezależnie ile trwał): Van Nistelrooy, Falcao, Milito, Torres, Aguero?

0

@fart a co by Sabonis miał robić w Sacramento :P zrobić bunt jak Simmons?

0

@Encore chcą robić przebudowę od zera (tak się mówiło) a chcą gotowego All stara za niego?

0

@MrShakira za chwilę ten jego menago się przysra o słowa "jest białe albo czarne" i że Xavi jest rasistą

0

@Messibestplayerintheworld Dembele w składzie?? Uuuu obrońcy Atletiku już robią w gacie, tylko szkoda że ze smiechu

0

Ciekawe nad czym bo trochę ma tych aspektów do poprawy

0

@JordiElNino ta kolejność to się zmienia z tygodnia na tydzień :P

2

@A_Gomesinho_21 poszło, dodaj Perle do ulubionych xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie oglądam Hurkacza ale z tego co piszecie znowu psycha sitting. Ciekawe i smutne, że akurat w tenisie nie mamy dobrych psychologów sportowych. Janowicz to był furiat na korcie. Hurkacz i Świątek też w wielu meczach nie dojeżdżają. Odpaść przez brak umiejętności to jedno, ale oni najczęściej odpadają bo przegrają 2/3 gemy i mają totalną wyjebke

0

@taris skoro byli dogadania to kontuzja by nie miała z tym nic wspólnego :P Renato spoko opcja ale tylko w przypadku odejścia Frankie/Busquets

0

Ten Mopę z Brighton to dobry jest xd

3

@DonAndrzejos czyli gość jest jednym wielkim niewypalem i my się nim interesujemy? No ma to sens

2

@taris takiego to znaczy? Jakieś plusy on ma?

0

@Encore piłkarze to tacy debile....Godzin stoi 0,5m od piłki, ta leci po linii a ten sygnalizuje wyjście. Debil albo ślepy

2

@The_Man zdecydowanie Belg

0

@magister97r najbardziej przeceniany zawodnik NBA. Tylko statystyki się u niego liczą, a nie dobro zespołu.

0

@Coutinho007 oj bardzo.

1

@Dzemix111 Tak gdy nie ćwiczę nic to jakieś 25, gdy jestem w trybie ćwiczeń to 40-45 max 50 się udalo

0

Wielka szkoda że w tych wszystkich 11 roku kolejny raz pomijany jest Bernardo Silva. Gość jest totalnym kozakiem, zdecydowanie lepszy przez ostatnie 2 lata niż taki de Bruyne.

1

A czemu nie ma Modricia w 11 skoro jest taki genialny, super i wgl Xavi, Iniesta, Zidane i Pirlo mogą mu buty czyścić?

0

@Ghotti no przecież nikt go nie kupi za.wievej niż 10mln

1

@Ghotti przy Trincao ktoś omyłkowo "0" za czwórką

15

A niech spadnie na ten swój głupi ryj i se go rozwali

0

FIVB wybrało najlepszych 12 siatkarzy w 2021....nie ma tam żadnego Polaka xd widzę że tam plebiscyt tyle samo wart co te piłkarskie

0

@Chaoss nie prawda

0

@Pilka_jest_okragla Fajnie by było gdyby żaden klub nie chciał go w lecie i by został bez klubu i by zakończył karierę.

0

@cules100pro to dobrze że Ty się znasz xd. Przy naszej sytuacji go chcą, ale jakoś nie widzę by PSG, Bayern, Chelsea czy City się interesowały tym typ

0

@LambiPL a co tam o nim powiedzial bo nie oglądałem a podobno zniknęło z internetu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?