FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO no właśnie też mnie to zadziwia. Jego prime był bardzo krótki, ale ył wtedy na poziomie Suareza z Liverpoolu czy u nas
0
jakbyście ułożyli tych napastników w kolejności w swoim prime (niezależnie ile trwał): Van Nistelrooy, Falcao, Milito, Torres, Aguero?
0
@fart a co by Sabonis miał robić w Sacramento :P zrobić bunt jak Simmons?
0
@Encore chcą robić przebudowę od zera (tak się mówiło) a chcą gotowego All stara za niego?
0
@MrShakira za chwilę ten jego menago się przysra o słowa "jest białe albo czarne" i że Xavi jest rasistą
0
@Messibestplayerintheworld Dembele w składzie?? Uuuu obrońcy Atletiku już robią w gacie, tylko szkoda że ze smiechu
0
Ciekawe nad czym bo trochę ma tych aspektów do poprawy
0
@JordiElNino ta kolejność to się zmienia z tygodnia na tydzień :P
2
@A_Gomesinho_21 poszło, dodaj Perle do ulubionych xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie oglądam Hurkacza ale z tego co piszecie znowu psycha sitting. Ciekawe i smutne, że akurat w tenisie nie mamy dobrych psychologów sportowych. Janowicz to był furiat na korcie. Hurkacz i Świątek też w wielu meczach nie dojeżdżają. Odpaść przez brak umiejętności to jedno, ale oni najczęściej odpadają bo przegrają 2/3 gemy i mają totalną wyjebke
0
@taris skoro byli dogadania to kontuzja by nie miała z tym nic wspólnego :P Renato spoko opcja ale tylko w przypadku odejścia Frankie/Busquets
0
Ten Mopę z Brighton to dobry jest xd
3
@DonAndrzejos czyli gość jest jednym wielkim niewypalem i my się nim interesujemy? No ma to sens
2
@taris takiego to znaczy? Jakieś plusy on ma?
0
@Encore piłkarze to tacy debile....Godzin stoi 0,5m od piłki, ta leci po linii a ten sygnalizuje wyjście. Debil albo ślepy
2
@The_Man zdecydowanie Belg
0
@magister97r najbardziej przeceniany zawodnik NBA. Tylko statystyki się u niego liczą, a nie dobro zespołu.
0
@Coutinho007 oj bardzo.
1
@Dzemix111 Tak gdy nie ćwiczę nic to jakieś 25, gdy jestem w trybie ćwiczeń to 40-45 max 50 się udalo
0
Wielka szkoda że w tych wszystkich 11 roku kolejny raz pomijany jest Bernardo Silva. Gość jest totalnym kozakiem, zdecydowanie lepszy przez ostatnie 2 lata niż taki de Bruyne.
1
A czemu nie ma Modricia w 11 skoro jest taki genialny, super i wgl Xavi, Iniesta, Zidane i Pirlo mogą mu buty czyścić?
0
@Ghotti no przecież nikt go nie kupi za.wievej niż 10mln
1
@Ghotti przy Trincao ktoś omyłkowo "0" za czwórką
15
A niech spadnie na ten swój głupi ryj i se go rozwali
0
FIVB wybrało najlepszych 12 siatkarzy w 2021....nie ma tam żadnego Polaka xd widzę że tam plebiscyt tyle samo wart co te piłkarskie
0
@Chaoss nie prawda
0
@Pilka_jest_okragla Fajnie by było gdyby żaden klub nie chciał go w lecie i by został bez klubu i by zakończył karierę.
0
@cules100pro to dobrze że Ty się znasz xd. Przy naszej sytuacji go chcą, ale jakoś nie widzę by PSG, Bayern, Chelsea czy City się interesowały tym typ
0
@LambiPL a co tam o nim powiedzial bo nie oglądałem a podobno zniknęło z internetu