FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana ja tylko przypominam, że Xavi bez wzmocnień w zimie też nie miał wybitnycyh wyników. Nie chce bronić Holendra, bo to że odszedl do duże szczęscie dla nas, ale ma trochę racji
1
@hefaj6 też był wybrał Hazarda. Podczas gry w Chelsea był na niesamowitym poziomie, taki trochę Messi. Strzelał, asystował, kreował, dryblował.
0
Co się stało wgl z Weszło. Ostatnio był pożegnalny WeszłoFm, dziś pożegnalny quiz Leszka....
15
@Persyfl przecież dobrze robią.
1
@Hubsao czy ja wiem....przy tylu pojazdach i ilości paliwa to łatwo chyba o duży rozpierdziel
6
@zodiak_10 co ten komentator xdd
4
@MrShakira nie chce bronić Koemana, ale on nie miał Aubameyanga, Traore, Torresa czy Dembele zazwyczaj, więc nie miał wyboru w ataku
11
Ale o dziwo Dembele przy tych dwóch asystach najpierw popatrzył (przy drugiej napewno, przy pierwszej nie jestem pewny) w pole a potem podał, a nie jak to on dzida i na palę
46
Tymczasem dziś w barwach Benfici w 61min pojawił się na boisku Yaremchuk, dostał od razu opaskę kapitana i taką owację, że się od razu popłakał...
2
Oby tylko nie skończyli się tak, że wejdą bracia Williams i nasza obrona przypomni sobie o ich "najlepszych" występach
0
Haaland who??????
2
@CLOUT_COBAIN śmieszy mnie to jak ktoś porównuje Traore do Messiego
6
Myślałem, że ściągamy Torresa na środek ataku, a nie na skrzydło. Wtedy widziałem w tym sens, ale obecnie na LS znowu mamy Griezmanna i Coutinho
0
Co to Zidane na ławce że tysiące wrzutek?
0
Niech ta Fifa tym Ruskim jeszcze Fluxa z Galactic football ogarnie
0
Kepa jest o 13cm niższy od Mendy. Trochę dziwna decyzja Tuchela
2
Ależ szkoda Mendy. Zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu i nie da mu Tuchel zostać jeszcze większym bohaterem
1
@BartqRKO linia rysowana od ręki Lukaku. Od kiedy można strzelać rękami?
0
To jest chyba najlepsze 0-0 jakie widziałem
0
@tbas var był dziwny gdy nie interweniował przy 100% czerwonej kartce dla Keity. Tu o dziwo słuchanie zadziałał
0
Jakim cudem Keita nie dostał czerwonej? Sędzia pijany czy boi się że to czarnoskóry zawodnik?
2
W tym meczu Chelsea vs Liverpool to niemożliwe akcje marnują Ci piłkarze. Powinno być już z 4 bramki minimum
2
Cieszy się człowiek ze ten sport istnieje i aż tak go interesuje. Nie da się nie żyć tym co się dzieje, ale dzięki finałowi PP w siatkówce, Sevilla vs Betis czy naszego meczu może na chwilę od tego się odciąć.
0
@speed1 wtedy Niemcy by jak zwykle zyskali najwięcej, gówno robili a by mieli najwięcej
0
@Axoon ponieważ w Polsce wszystkie te barany z sejmu Senatu i rządu by uciekły w pierwszej kolejności. Prezydent Ukrainy tego nie zrobił
1
Jak ustawić najlepsze komentarze na La Rambla w ostatnich 48h, chyba była taka opcja a mam tylko 1h, 6h, 12h i 24h
0
@Odcinkowy nie ma co mówić w liczbie mnogiej. Mówmy tylko o jednym człowieku. Jesteś w wojsku to musisz wykonywać rozkazy
2
Wielu dziś pisało że klubu rosyjskie powinny zostać zlikwidowane z europejskich rozgrywek. Skoro Abramowicz jest jednym z tych ludzi, którzy swoją fortunę zbudowali na Gazprom i jest on właścicielem Chelsea to czy i o nich nie powinno byc takiej gadki?
2
Ter Stegen niezły sabotaż robi od kilku miesięcy.
0
@buszmen zdecydowanie Maria :P