0

@AlwaysBlaugrana ja tylko przypominam, że Xavi bez wzmocnień w zimie też nie miał wybitnycyh wyników. Nie chce bronić Holendra, bo to że odszedl do duże szczęscie dla nas, ale ma trochę racji

1

@hefaj6 też był wybrał Hazarda. Podczas gry w Chelsea był na niesamowitym poziomie, taki trochę Messi. Strzelał, asystował, kreował, dryblował.

0

Co się stało wgl z Weszło. Ostatnio był pożegnalny WeszłoFm, dziś pożegnalny quiz Leszka....

15

@Persyfl przecież dobrze robią.

1

@Hubsao czy ja wiem....przy tylu pojazdach i ilości paliwa to łatwo chyba o duży rozpierdziel

6

@zodiak_10 co ten komentator xdd

4

@MrShakira nie chce bronić Koemana, ale on nie miał Aubameyanga, Traore, Torresa czy Dembele zazwyczaj, więc nie miał wyboru w ataku

11

Ale o dziwo Dembele przy tych dwóch asystach najpierw popatrzył (przy drugiej napewno, przy pierwszej nie jestem pewny) w pole a potem podał, a nie jak to on dzida i na palę

46

Tymczasem dziś w barwach Benfici w 61min pojawił się na boisku Yaremchuk, dostał od razu opaskę kapitana i taką owację, że się od razu popłakał...

2

Oby tylko nie skończyli się tak, że wejdą bracia Williams i nasza obrona przypomni sobie o ich "najlepszych" występach

0

Haaland who??????

2

@CLOUT_COBAIN śmieszy mnie to jak ktoś porównuje Traore do Messiego

6

Myślałem, że ściągamy Torresa na środek ataku, a nie na skrzydło. Wtedy widziałem w tym sens, ale obecnie na LS znowu mamy Griezmanna i Coutinho

0

Co to Zidane na ławce że tysiące wrzutek?

0

Niech ta Fifa tym Ruskim jeszcze Fluxa z Galactic football ogarnie

0

Kepa jest o 13cm niższy od Mendy. Trochę dziwna decyzja Tuchela

2

Ależ szkoda Mendy. Zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu i nie da mu Tuchel zostać jeszcze większym bohaterem

1

@BartqRKO linia rysowana od ręki Lukaku. Od kiedy można strzelać rękami?

0

To jest chyba najlepsze 0-0 jakie widziałem

0

@tbas var był dziwny gdy nie interweniował przy 100% czerwonej kartce dla Keity. Tu o dziwo słuchanie zadziałał

0

Jakim cudem Keita nie dostał czerwonej? Sędzia pijany czy boi się że to czarnoskóry zawodnik?

2

W tym meczu Chelsea vs Liverpool to niemożliwe akcje marnują Ci piłkarze. Powinno być już z 4 bramki minimum

2

Cieszy się człowiek ze ten sport istnieje i aż tak go interesuje. Nie da się nie żyć tym co się dzieje, ale dzięki finałowi PP w siatkówce, Sevilla vs Betis czy naszego meczu może na chwilę od tego się odciąć.

0

@speed1 wtedy Niemcy by jak zwykle zyskali najwięcej, gówno robili a by mieli najwięcej

0

@Axoon ponieważ w Polsce wszystkie te barany z sejmu Senatu i rządu by uciekły w pierwszej kolejności. Prezydent Ukrainy tego nie zrobił

1

Jak ustawić najlepsze komentarze na La Rambla w ostatnich 48h, chyba była taka opcja a mam tylko 1h, 6h, 12h i 24h

0

@Odcinkowy nie ma co mówić w liczbie mnogiej. Mówmy tylko o jednym człowieku. Jesteś w wojsku to musisz wykonywać rozkazy

2

Wielu dziś pisało że klubu rosyjskie powinny zostać zlikwidowane z europejskich rozgrywek. Skoro Abramowicz jest jednym z tych ludzi, którzy swoją fortunę zbudowali na Gazprom i jest on właścicielem Chelsea to czy i o nich nie powinno byc takiej gadki?

2

Ter Stegen niezły sabotaż robi od kilku miesięcy.

0

@buszmen zdecydowanie Maria :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?