0

@qubson12345 na boisku czasami jest taka adrenalina, piłkarze są w takim amoku że wtedy nie myślą o konsekwencjach :P

0

@qubson12345 to, że to nie byłoby możliwe do rozpoznania które były specjalne a które przypadkowo. Każdy by mówił, że przypadkowo i każdy by znalazł jakieś wytłumaczenie

0

@Hubsao no jak ktos ma poradzić sobie z KSW w UFC to obok Gamrota to tylko Soldic.

0

@Kubavilla7 i tak dużo. W innych klubach klub tego poziomu by dostał 2,5 pewnie

0

@sergio5 100% racji ma tu pomimo że często gada głupoty

1

@eydeem Araujo. Gavi pomocnik z potencjałem olbrzymim, ale na pomocy to takich talentów co sezon jest wysyp. Araujo jak nie ma kontuzji to jest najlepszym SO tej ligi obok Militao

1

@Sau_Ron wszyscy piłkarze powrócą z wypożyczeń, a młodzież Chelsea ma wyborną, więc dla nich ta sankcja może nie okazać się aż tak bolsena. Wiadomo, że 3-4 lata nie będą walczyć o puchary wtedy, ale jak nabiorą doświadczenia....

1

@P33ck jeśli Nawałkę możemy uznać to bym jego, jak nie to Grosicki....taki waitr robił, że większośc za nim nie nadążała

1

@Bagsik88 mam duże wątpliwości jakby Valdek sobie poradził z taką kadrą jaką miał Holender.

1

@Kamiloza91 no po wczorajszym meczu to chyba Puig

1

wczoraj komentatorzy przypomnieli mi o portugalskim Xavi w postaci Andre Gomesa....ale by człowiek sobie zobaczył pomoc: Roberto-Gomes- Denis i Valdek jako trenera. To się oglądało, a nie jakieś Pedri czy Gavi

1

@TheNekro94 problemem nie, ale mógl utrudniać czasami zdecydowanie

1

@Medium nikt się nie spodziewał, że tak wystrzeli. Akurat tu PSG jest całkowicie bez winy

0

@Encore trochę szkoda, że dokonał tego w tak wstydliwej porażce :P

0

@Faun oj nie zgodze się, oczywiscie kwestia gustu, ale mi smakuja z 5. A taka np jezyna z glogiem powinna być zakazana :D

1

@MrPGG no nie kleiła się, już nie róbcie z Xaviego jakiegoś Boga xd było beznadziejne na początku tak jak za Ronalda

0

@seba1324 skończcie marzyć. Zmniejszenie straty do mniej niż 10 punktów będzie dobrym wynikiem

1

@Pawel13sz Adama, Alves, Torres i Aubameyang. Koeman miał dużo racji, z Jutgla czy Abde ciężko było coś grać

2

@likherfit1 a ten Puig na co?

0

Dembele ponad 100mln a przyjąć prostej piłki nie umie bez nacisku rywala

1

@KrzysiekM to Ty też pisałeś z Milenką????

0

@tomek8756 tak, znam parę osób które znalazły tam swoje pary

1

@kodi77 Neymar, chciałbym zobaczyć tu komentarze wtedy :D

8

To niezłe teraz sędzia pomógł Lechowi. Powinno być 2-0, żadnego faulu nie było

2

@Gaz jest tam dużo winy jego. Czemu co rok odnawiał kontrakt za każdym razem chcąc kosmicznych podwyżek? O takich gościach jak Dembele czy Griezmann bo to żenujące było ile zarabiali, ale sam Messi też się przyczynił do tej sytuacji finansowej jaką mamy teraz

2

@Cule1234 Puig za rok lepszy niż de Bruyne będzie

1

@Sau_Ron 3-2 albo 4-1 (waham się nad techniką komu przypisać) dla Benzemy

0

@AllBundy no własnie tu mam problem. Zidane, Makelele, Vieira, Platini, Kante+ wielu znakomitych vs Xavi, Iniesta, Busquets, Silva, Fabregas, Alonso+ wielu innych

0

jakby tak wziąć pod uwagę lata od np 1970 zgodzicie się, że: najlepszych bramkarzy mieli Niemcy, obrońców Włosi, pomocników Hiszpanie, a napastników Brazylijczycy? Zastanawiam się tylko czy w pomocy Hiszpanie czy Francuzi

0

@tomcruise polecam czytanie ze zrozumieniem. Jak przyjdzie Mbappe i Haaland to nie będzie wracał by być dalej gwiazdą wa atakua z liczbami podobnymi do tej dwójki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?