FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qubson12345 na boisku czasami jest taka adrenalina, piłkarze są w takim amoku że wtedy nie myślą o konsekwencjach :P
0
@qubson12345 to, że to nie byłoby możliwe do rozpoznania które były specjalne a które przypadkowo. Każdy by mówił, że przypadkowo i każdy by znalazł jakieś wytłumaczenie
0
@Hubsao no jak ktos ma poradzić sobie z KSW w UFC to obok Gamrota to tylko Soldic.
0
@Kubavilla7 i tak dużo. W innych klubach klub tego poziomu by dostał 2,5 pewnie
0
@sergio5 100% racji ma tu pomimo że często gada głupoty
1
@eydeem Araujo. Gavi pomocnik z potencjałem olbrzymim, ale na pomocy to takich talentów co sezon jest wysyp. Araujo jak nie ma kontuzji to jest najlepszym SO tej ligi obok Militao
1
@Sau_Ron wszyscy piłkarze powrócą z wypożyczeń, a młodzież Chelsea ma wyborną, więc dla nich ta sankcja może nie okazać się aż tak bolsena. Wiadomo, że 3-4 lata nie będą walczyć o puchary wtedy, ale jak nabiorą doświadczenia....
1
@P33ck jeśli Nawałkę możemy uznać to bym jego, jak nie to Grosicki....taki waitr robił, że większośc za nim nie nadążała
1
@Bagsik88 mam duże wątpliwości jakby Valdek sobie poradził z taką kadrą jaką miał Holender.
1
@Kamiloza91 no po wczorajszym meczu to chyba Puig
1
wczoraj komentatorzy przypomnieli mi o portugalskim Xavi w postaci Andre Gomesa....ale by człowiek sobie zobaczył pomoc: Roberto-Gomes- Denis i Valdek jako trenera. To się oglądało, a nie jakieś Pedri czy Gavi
1
@TheNekro94 problemem nie, ale mógl utrudniać czasami zdecydowanie
1
@Medium nikt się nie spodziewał, że tak wystrzeli. Akurat tu PSG jest całkowicie bez winy
0
@Encore trochę szkoda, że dokonał tego w tak wstydliwej porażce :P
0
@Faun oj nie zgodze się, oczywiscie kwestia gustu, ale mi smakuja z 5. A taka np jezyna z glogiem powinna być zakazana :D
1
@MrPGG no nie kleiła się, już nie róbcie z Xaviego jakiegoś Boga xd było beznadziejne na początku tak jak za Ronalda
0
@seba1324 skończcie marzyć. Zmniejszenie straty do mniej niż 10 punktów będzie dobrym wynikiem
1
@Pawel13sz Adama, Alves, Torres i Aubameyang. Koeman miał dużo racji, z Jutgla czy Abde ciężko było coś grać
2
@likherfit1 a ten Puig na co?
0
Dembele ponad 100mln a przyjąć prostej piłki nie umie bez nacisku rywala
1
@KrzysiekM to Ty też pisałeś z Milenką????
0
@tomek8756 tak, znam parę osób które znalazły tam swoje pary
1
@kodi77 Neymar, chciałbym zobaczyć tu komentarze wtedy :D
8
To niezłe teraz sędzia pomógł Lechowi. Powinno być 2-0, żadnego faulu nie było
2
@Gaz jest tam dużo winy jego. Czemu co rok odnawiał kontrakt za każdym razem chcąc kosmicznych podwyżek? O takich gościach jak Dembele czy Griezmann bo to żenujące było ile zarabiali, ale sam Messi też się przyczynił do tej sytuacji finansowej jaką mamy teraz
2
@Cule1234 Puig za rok lepszy niż de Bruyne będzie
1
@Sau_Ron 3-2 albo 4-1 (waham się nad techniką komu przypisać) dla Benzemy
0
@AllBundy no własnie tu mam problem. Zidane, Makelele, Vieira, Platini, Kante+ wielu znakomitych vs Xavi, Iniesta, Busquets, Silva, Fabregas, Alonso+ wielu innych
0
jakby tak wziąć pod uwagę lata od np 1970 zgodzicie się, że: najlepszych bramkarzy mieli Niemcy, obrońców Włosi, pomocników Hiszpanie, a napastników Brazylijczycy? Zastanawiam się tylko czy w pomocy Hiszpanie czy Francuzi
0
@tomcruise polecam czytanie ze zrozumieniem. Jak przyjdzie Mbappe i Haaland to nie będzie wracał by być dalej gwiazdą wa atakua z liczbami podobnymi do tej dwójki