3

@Herato wole odpadac z takimi druzynami ale minimalnie (Villareal wyjatek, ale tez tylko przez ostatni kwadrans) niż z jakimś Bayernem przegrać 8-2

0

@Encore szkoda, że tak się drabinka ułożyła, bo uważam że i Perugia i Trentino jest do pyknięcia, zwłaszcza Trentino. Finał polski byłby czymś niesamowitym

6

Jastrzębski w półfinale!!!! Mamy już pewny udział polskiej drużyny w finale LM, bo w półfinale grają z Zaksą Kędzierzyn-Koźle

1

Fornal dziś na trudnych piłkach gra niemożliwie skutecznie, kozak totalny

0

Popiwczak z taką grą to powinien grać zamiast Zatorskiego

0

Jastrzębie vs Lube. Katastrofa w bloku u nas j brak zagrywki, wgl nie umiemy odrzucić Włochów

0

@Xxxbarca4ever ale co z tego że gubi blok jak co druga wystawa jest za plecy albo zbyt blisko siatki?

0

@Xxxbarca4ever no słucham. Do tej pory pamiętam rok temu finał LM gdy do Śliwki i Semeniuka 90% piłek szły niedokładne i tylko dzięki ich technice to wygrali. Na IO też po kilku meczach trener z niego zrezygnował

0

Toniutti to najbardziej przereklamowany rozgrywający w siatkówce.

3

@Adi123456789 no tak, jak wygrana to dzięki Messiemu, jak porażka to nie przez niego, zapomniałem.

1

@czosnekfcb ale warto też podać rozmiary tych porażek

2

Już za chwilę rewanż Jastrzębskj Węgiel vs Lube Civitanova. Po pierwszym meczu we Włoszech lepiej być nie mogło i dziś wystarczą tylko 2 sety wygrane, tylko i aż. Może być genialne widowisko. Lepsze niz w piłkarskiej LM

0

@Michu94 wybrał lepszy projekt sportowy, a pieniądze do przy okazji. On był w finale LM, a my się kompromitowalismy z Live czy Bayernem. To Messi też wybrał pieniądze, bo przez tyle lat doił klub że potem już nie było stać klubu na jego utrzymanie

0

@maroon na PiS głosował beton i tyle :P ja z tej wypowiedzi do której się odniosłem zrozumiałem, że te słowa są skierowanie do osób powiedzmy do 30-35 roku zycia

1

@Sulimo tak jak kiedyś przy Wawelu była wielka reklama piwa i slogan reklamowy "Zimny Lech"

2

@LioMessi10 obecne społeczenstwo jest po prostu mądre i tyle. Myśli o tym jak to wpłynie na wszystko, a nie tylko o tym by pomagać bez użycia mózgu i by wychodzić na fajnego w mediach

2

będzie na 1/50 Haalanda....

0

@patrykppp17 taktyk

0

@Encore podobno Simmons może mieć problem by w tym sezonie się pojawić na parkiecie. Brooklyn to największa zagadka przed PO i potencjalnymi Play In

0

@P33ck może i delikatnie kontrowersyjnie, ale wydaje mi się, że miał on większy potencjał niż Nazario. Oglądałem ich jak byłem mały, ale tak mi się coś pamięta jakkolwiek Adriano robił na mnie wieksze wrażenie

0

@Dieselzor te latynoski w Barcelonie są 2/10....gdzie nie byłem na wakacjach to tam było najgorzej

6

@Mr8lack za solidnego to dobra cena, za Neto za wysoka :P

1

@Barca1992 ale debilne porównanie. Krychowiak chciał jako pierwszy odejśc, Rybus i Szymański sobie siedzą dalej w Rosji wielce happy i w cztrech literach maja to co się dzieja na Ukrainie

2

@Khajio nie wiem jakim cudem Burki utrzymał się tyle czasu w BVB, ciągłe błedy

16

@Messibestplayerintheworld wkoncu dobre wieści :P

1

@Medium jak Marcin Najman mówi Ty to taki kozak w necie a w świecie....

0

@Cule1234 to juz dajmy wroci Andre Gomesowi....

0

@kamiVeB Minnesota bardzo pozytywnie zaskoczyla w tym sezonie. W play in już pewniak, a z LA Clippers sobie spokojnie poradzą

3

@Pawel13sz że stawianie Salaha jako alternatywe Haalanda jest smieszne i strasznie ujmujące dla Egipcjanina. Znacznie lepszy niz Norweg

0

@qubson12345 na boisku czasami jest taka adrenalina, piłkarze są w takim amoku że wtedy nie myślą o konsekwencjach :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?