0

@FCMichalo fajnie, ale trochę dziwne, że wgl polskich piłkarzy nie biorą do Hejt parku. Lewandowski, Szczęsny, Zielu (prowadzący Kowal) itp by było ciekawe

0

@escarabajo Niezgoda zagrał po prostu fatalny mecz, jakieś kontuzję to wymyślone bajki przez komentatorów próbujących wybielić jego występ

1

@takisobiektos za 2 lata zapraszamy do polskiej ligi

0

@KrychaFCB nie wiadomo jakby grał u nas. Obemają był tak samo memem w angielskiej lidze

0

Jak nie wcisną to i tak na grę nie można narzekać

9

Araujo vs Ronaldo na mundialu.....to będzie destrukcja

0

Nie macie wrażenia, że strona gdzie biega Alves i Dembele jest strasznie przyciemniona?

0

@Emhyr Ahhh i ten Lenglet i Mingueza

1

@tristan87 nigdzie nie ma hejtu na Szymańskiego przecież....o Ponitce to już mówili jak o samym Putinie

0

Anguissa kopie Muriela i zamiast karnego jest wolny dla Napoli....z takim Var to można obstawiać medal dla Kataru na MS

2

@VbamboeB przykre jest to, że na Bednorzu (siatkówka) i Ponitce (koszykówka) nie zostawili ludzie suchej nitki i tylko ich obrażali, ale jeżeli chodzi o piłkę nożną to już miękkie pipy....

0

@Wilczeq zobaczymy czy władze Bundesligi mają na tyle jaj by dać walkowera. Obawiam się że nie

0

Wgl gdzie ta gala tego Królikowskiego ma się odbyć? Które takie miasto glupie

0

@AmigoBlancos gdybym miał pewność że mnie policja nie dojedzie to bym już dziś z 3-4 osoby za którymi nie przepadam przypadkowo zepchnął z mostu :D

0

@Transu96 w tv już w tym tygodniu, miesięczne opóźnienie było z 5 lat temu :P

0

@maniak33333 a lepiej z lektorem czy napisami? Bo zazwyczaj z napisami lepiej, ale o tym czytałem że lepiej z lektorem :P

0

@maniak33333 jest to na Netflix??? Byłem pewien że nie ma :D to nie było tematu

0

@tristan87 Iga zdobywając RG przegoniła Radwańska

0

tyle czytam o tym serialu the office, że aż się trzeba za to zabrać :D wiecie gdzie to jest na internecie moze za darmo? oraz czy lepiej to oglądac z lektorem czy napisami? z góry dziękuje za odpowiedź

3

Ja myślałem że Valverde to beton ciągle stawiając na tego Rakiticia i fatalnego wówczas Busquetsa, o Vidalu nie wspominając, ale Ancelotti z tym CKM to już przez wiele betoniarek był robiony

2

@Janas11224 prawidłowy

4

@Emhyr Kimmich

0

@tomek8756 zróbmy 48 drużyn i zaprośmy z 15 drużyn spoza Europy

0

@Encore oby trzon tego zespołu został i Murray wrócił w 100% to będzie mocny kandydat za rok. O Porterze nie wspominając, bo ja nie wierzę w jego cudowne ozdrowienie

1

@DonMatteo901 dzban? Najlepszy sędzia w tej śmiesznej lidze sędziów

3

@PatrychoO podziwiam za WM :p jak kiedyś uwielbiałem to tak teraz nocki zarywam tylko dla NXT i AEW, projekt WWE jest żałosny wg mnie :D

1

Polecam stan futbolu na weszło dzisiejsze, zwłaszcza pierwsze 20min, ekspert od Meksyku i wiele ciekawych rzeczy na temat ich drużyny

0

@MesQueUnClub96 oglądanie kilku lat naszej reprezentacji. Znajdziesz tam dziesiątki dowodów. Czego chcesz więcej?

0

@Zoker my remisujemy z Arabią i tyle w temacie

0

@tobiasson92 no nie przesadzajmy, są znacznie lepsi. Ja tam w meczu z Arabia nie widzę nas w roli zdecydowanego faworyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?