FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCMichalo fajnie, ale trochę dziwne, że wgl polskich piłkarzy nie biorą do Hejt parku. Lewandowski, Szczęsny, Zielu (prowadzący Kowal) itp by było ciekawe
0
@escarabajo Niezgoda zagrał po prostu fatalny mecz, jakieś kontuzję to wymyślone bajki przez komentatorów próbujących wybielić jego występ
1
@takisobiektos za 2 lata zapraszamy do polskiej ligi
0
@KrychaFCB nie wiadomo jakby grał u nas. Obemają był tak samo memem w angielskiej lidze
0
Jak nie wcisną to i tak na grę nie można narzekać
9
Araujo vs Ronaldo na mundialu.....to będzie destrukcja
0
Nie macie wrażenia, że strona gdzie biega Alves i Dembele jest strasznie przyciemniona?
0
@Emhyr Ahhh i ten Lenglet i Mingueza
1
@tristan87 nigdzie nie ma hejtu na Szymańskiego przecież....o Ponitce to już mówili jak o samym Putinie
0
Anguissa kopie Muriela i zamiast karnego jest wolny dla Napoli....z takim Var to można obstawiać medal dla Kataru na MS
2
@VbamboeB przykre jest to, że na Bednorzu (siatkówka) i Ponitce (koszykówka) nie zostawili ludzie suchej nitki i tylko ich obrażali, ale jeżeli chodzi o piłkę nożną to już miękkie pipy....
0
@Wilczeq zobaczymy czy władze Bundesligi mają na tyle jaj by dać walkowera. Obawiam się że nie
0
Wgl gdzie ta gala tego Królikowskiego ma się odbyć? Które takie miasto glupie
0
@AmigoBlancos gdybym miał pewność że mnie policja nie dojedzie to bym już dziś z 3-4 osoby za którymi nie przepadam przypadkowo zepchnął z mostu :D
0
@Transu96 w tv już w tym tygodniu, miesięczne opóźnienie było z 5 lat temu :P
0
@maniak33333 a lepiej z lektorem czy napisami? Bo zazwyczaj z napisami lepiej, ale o tym czytałem że lepiej z lektorem :P
0
@maniak33333 jest to na Netflix??? Byłem pewien że nie ma :D to nie było tematu
0
@tristan87 Iga zdobywając RG przegoniła Radwańska
0
tyle czytam o tym serialu the office, że aż się trzeba za to zabrać :D wiecie gdzie to jest na internecie moze za darmo? oraz czy lepiej to oglądac z lektorem czy napisami? z góry dziękuje za odpowiedź
3
Ja myślałem że Valverde to beton ciągle stawiając na tego Rakiticia i fatalnego wówczas Busquetsa, o Vidalu nie wspominając, ale Ancelotti z tym CKM to już przez wiele betoniarek był robiony
2
@Janas11224 prawidłowy
4
@Emhyr Kimmich
0
@tomek8756 zróbmy 48 drużyn i zaprośmy z 15 drużyn spoza Europy
0
@Encore oby trzon tego zespołu został i Murray wrócił w 100% to będzie mocny kandydat za rok. O Porterze nie wspominając, bo ja nie wierzę w jego cudowne ozdrowienie
1
@DonMatteo901 dzban? Najlepszy sędzia w tej śmiesznej lidze sędziów
3
@PatrychoO podziwiam za WM :p jak kiedyś uwielbiałem to tak teraz nocki zarywam tylko dla NXT i AEW, projekt WWE jest żałosny wg mnie :D
1
Polecam stan futbolu na weszło dzisiejsze, zwłaszcza pierwsze 20min, ekspert od Meksyku i wiele ciekawych rzeczy na temat ich drużyny
0
@MesQueUnClub96 oglądanie kilku lat naszej reprezentacji. Znajdziesz tam dziesiątki dowodów. Czego chcesz więcej?
0
@Zoker my remisujemy z Arabią i tyle w temacie
0
@tobiasson92 no nie przesadzajmy, są znacznie lepsi. Ja tam w meczu z Arabia nie widzę nas w roli zdecydowanego faworyta