FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde masz moze gdzieś link do tego? to brzmi jak idealny temat na kłótnie przy wielkanocnym obiedzie z wujkami i dziadkami :D
0
@Kondziubarca no wszędzie biorą pod uwagę głos gwiazd. Ibra wg Ciebie nie miałby zdania gdyby Milan zmieniał trenera? Messi nie miał zdania gdy zwalniano np Valverde?
1
@Cwaniak4 jedna z tych rzeczy, którą człowiek chce spróbować przed śmiercią :D
0
@Kondziubarca przypierdzielanie się juz o nic widze. To jest jego zdanie i tyle.
1
@MesQueUnClub96 a to jak będzie np 116 to wypiszesz wszystkie opcje??
0
@FCMichalo na Bundeslige to byle jaki transfer wystarczy
0
@Songo91 ale bezsensu wypowiedź
1
@DLFCB nie myślałem, że Leverkusen i Porto to takie małe miasta
1
@FCB24 pod względem umiejętności samych? Kimmich czy Sane np
0
@takisobiektos przereklamowany :D
2
@MesQueUnClub96 no mam duże wątpliwości co do tego :D
4
@MesQueUnClub96 ale on nie jest najlepszy. Chyba mi nie powiesz, że wczoraj był najlepszy w zespole?
0
@Bartek22 plusem Minguezy jest waleczność, nawet jak coś zawali to pobiegnie za napastnikiem do końca, Lenglet przepuści rywala i elo, albo od razu go skasuje w polu karnym
0
@Antimadridista~ oni tracą wszystkim, na początku pomysł wydawał się super, ale Borek i Stanowski to już celebryci na poziomie Królikowskiego, Pol o niczym nie gada tylko o Lewandowskim, Smokowski- jedyny który coś czasami powie z sensem pojawia się tam chyba stosunkowo najrzadziej
1
gdybyście mieli ułożyć top10 pomocników w historii bez podziału na środkowy, defensywny czy ofensywny byłby tam u Was Modrić?
3
TVP i Polsat jeszcze puszczą w tym sezonie LM czy już się nie opłaca skoro nie gra ich bożyszcze?
0
Włączyłem na Copa Libertadores i od razu 30typa się przepycha :D piłkarze, lekarze, sztab trenerski
14
Jorginho i Havertz mają w ostatnich 5min prawie setki. Czemu mnie nie dziwi że w każdym meczu by strzelili ale nie z nimi. Zakładając że City awansuje: normalnie przeciwko takiej drużynie by było 5-0 i elo, ale Real pewnie awansuje i do finalu
0
Ooo wchodzi Pedraza....no to szanse Villareal spadają pamiętając to co robił w pierwszym meczu
0
Dobra, nie ma co daje tego gówna oglądać. Oby sobie kiedyś łeb rozwalili o ten ekranik Varu bo to zalosne
1
Emery dawaj Chukwueze i Pino by coś się pościgali
8
Komentatorzy Polsatu to tacy debile że aż mi ich szkoda
2
Estupinan zajebista gra, nie oglądam Villareal co tydzień, ale jak już ich widzę to on zawsze grał przynajmniej dobrze
0
Szkoda że dziś bez Gucci srucci
1
@fart Jazda Cavs
5
@Kgorecki2500 kosmiczny kebab
3
kiedyś były 2/3 stacje z piłką nożna i ogólnie sportem. Teraz jest ich dużo i prawie co rok powstaje coś nowego. Myślicie, że na przestrzeni najbliższych 5-10 lat powstanie stacja, w której komentatorzy będą mogli przeklinać, np "ale przyje***" itp? Czy może ustawa o radiofonii i telewizji zabrania takich rzeczy?
1
@Jacu327 co innego wpisywać klauzulę a co innego podawać cenę juz przy samych negocjować
30
@DaPidejpi się kurde powodzi koledze skoro na Pepsi i bułeczki maślane sobie pozwolił :D
62
@Ali3231 70-80 mln za 34latka z rocznym kontraktem? W Monachium Oktoberfest w tym roku wyjątkowo wcześnie