1

@clyde masz moze gdzieś link do tego? to brzmi jak idealny temat na kłótnie przy wielkanocnym obiedzie z wujkami i dziadkami :D

0

@Kondziubarca no wszędzie biorą pod uwagę głos gwiazd. Ibra wg Ciebie nie miałby zdania gdyby Milan zmieniał trenera? Messi nie miał zdania gdy zwalniano np Valverde?

1

@Cwaniak4 jedna z tych rzeczy, którą człowiek chce spróbować przed śmiercią :D

0

@Kondziubarca przypierdzielanie się juz o nic widze. To jest jego zdanie i tyle.

1

@MesQueUnClub96 a to jak będzie np 116 to wypiszesz wszystkie opcje??

0

@FCMichalo na Bundeslige to byle jaki transfer wystarczy

0

@Songo91 ale bezsensu wypowiedź

1

@DLFCB nie myślałem, że Leverkusen i Porto to takie małe miasta

1

@FCB24 pod względem umiejętności samych? Kimmich czy Sane np

0

@takisobiektos przereklamowany :D

2

@MesQueUnClub96 no mam duże wątpliwości co do tego :D

4

@MesQueUnClub96 ale on nie jest najlepszy. Chyba mi nie powiesz, że wczoraj był najlepszy w zespole?

0

@Bartek22 plusem Minguezy jest waleczność, nawet jak coś zawali to pobiegnie za napastnikiem do końca, Lenglet przepuści rywala i elo, albo od razu go skasuje w polu karnym

0

@Antimadridista~ oni tracą wszystkim, na początku pomysł wydawał się super, ale Borek i Stanowski to już celebryci na poziomie Królikowskiego, Pol o niczym nie gada tylko o Lewandowskim, Smokowski- jedyny który coś czasami powie z sensem pojawia się tam chyba stosunkowo najrzadziej

1

gdybyście mieli ułożyć top10 pomocników w historii bez podziału na środkowy, defensywny czy ofensywny byłby tam u Was Modrić?

3

TVP i Polsat jeszcze puszczą w tym sezonie LM czy już się nie opłaca skoro nie gra ich bożyszcze?

0

Włączyłem na Copa Libertadores i od razu 30typa się przepycha :D piłkarze, lekarze, sztab trenerski

14

Jorginho i Havertz mają w ostatnich 5min prawie setki. Czemu mnie nie dziwi że w każdym meczu by strzelili ale nie z nimi. Zakładając że City awansuje: normalnie przeciwko takiej drużynie by było 5-0 i elo, ale Real pewnie awansuje i do finalu

0

Ooo wchodzi Pedraza....no to szanse Villareal spadają pamiętając to co robił w pierwszym meczu

0

Dobra, nie ma co daje tego gówna oglądać. Oby sobie kiedyś łeb rozwalili o ten ekranik Varu bo to zalosne

1

Emery dawaj Chukwueze i Pino by coś się pościgali

8

Komentatorzy Polsatu to tacy debile że aż mi ich szkoda

2

Estupinan zajebista gra, nie oglądam Villareal co tydzień, ale jak już ich widzę to on zawsze grał przynajmniej dobrze

0

Szkoda że dziś bez Gucci srucci

1

@fart Jazda Cavs

5

@Kgorecki2500 kosmiczny kebab

3

kiedyś były 2/3 stacje z piłką nożna i ogólnie sportem. Teraz jest ich dużo i prawie co rok powstaje coś nowego. Myślicie, że na przestrzeni najbliższych 5-10 lat powstanie stacja, w której komentatorzy będą mogli przeklinać, np "ale przyje***" itp? Czy może ustawa o radiofonii i telewizji zabrania takich rzeczy?

1

@Jacu327 co innego wpisywać klauzulę a co innego podawać cenę juz przy samych negocjować

30

@DaPidejpi się kurde powodzi koledze skoro na Pepsi i bułeczki maślane sobie pozwolił :D

62

@Ali3231 70-80 mln za 34latka z rocznym kontraktem? W Monachium Oktoberfest w tym roku wyjątkowo wcześnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?