7

@SinMistico liga tu nie miała nic wspólnego. Gość miał taki talent że gdyby mu się chciało to by wszędzie był gwiazdą.

1

@AmigoBlancos niektórych po meczach z Atletico i Realem już odpłynęli. Ja będę zadowolony gdy strata do Realu na koniec sezonu będzie jednopunktowa

4

@Pilka_jest_okragla dobrze, że tak spisał się w meczu z Realem czy Monaco.

1

@FC1899Barca to samo można powiedzieć o Ronaldinho

0

@KrychaFCB może warto kupić Jeffrena jeszcze z szacunku.....

0

@MatLMG Keane i Maguire to obrona na którą niezaslugujemy

37

Od 12 lat jest tradycja by były syreny z okazji 10.04 a teraz nagle nie może być bo Ukraińcom źle się to kojarzy???? Nie no do końca popieprzyło ludzi z tymi Ukraińcami. Może jeszcze niech nie wyją 1.08? Może przestanmy świętować 3.05 czy 11.11 tylko jakiś dzień niepodległości Ukrainy?

0

@Criss18Barca Mikkelsen robił z nim co chciał.

0

@MarcelNJ11 oby komentował Twaro to wtedy mecz kompletny

0

@Don Lucas nie o 21?

1

@Freudysta z takim Lindgrenem to oni mogą być 6 na koniec sezonu.

0

@hardmind no i z 5 wymijanek przez 70okrazen xd

1

@Freudysta najlepszy z wszystkich motoryzacyjnych. Ze względu sportowego wielka szkoda, że nie ma braci Laguta i Emila, ale dzięki temu walka o mistrzostwo chyba będzie najlepsza od lat

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Homeopata8989 ale wiesz, jak się bronisz na 30m to i taki Murawski czy Dudka byliby przyzwoici wg mnie :P

3

@Homeopata8989 no ale nie odejmiesz obrońców....z taką trójką z tyłu to i by Smuda wyszedł z grupy na Euro 2012

0

@Zoker może Thiago Silva i Azpi

1

@Ojciec5tkidzieci słaby mecz. Oglądałem i trzeba przyznać, że gdyby nie Anderson to by Perugia o złotym secie mogła zapomnieć. Leon w wielu sytuacjach miał problem z pojedynczym blokiem

0

@fart w tej 75 zdecydowanie na wyrost.

0

Odbiegając od meczu, Michieletto będzie najlepszym siatkarzem przez najbliższe 10lat, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Totalny kozak, taki Leon przy nim wygląda jak przeciętniak. Kolejny jego genialny mecz

1

Nie no, ZAKSA w tym tygodniu "gwałci" Jastrzębski, aż ich szkoda :p

0

@LosBlankos Sneijder, Robben, Torres, Tevez

0

@IAmLegend nie, bo to by nic nie zmieniło

0

@kuz ponieważ jest obok Benzemy najbardziej kompletnym napastnikiem? to gdzie gra nie ma znaczenia jeżeli sam gra wybornie. Poza wykończeniem miażdży takiego Lewandowskiego w każdym aspekcie gry, drybling, podania, kreatywność w akcji ofensywnej itp

0

@bodzio10 niby tak, ale Jastrzębskiego nie można od razu skreślać. 3-1 mogą zrobić jak będa mieli swój dzień. Wiadomo, że znacznie ciekawej zapowiada się Trentino vs Perugia, pierwszy mecz mnie mega zaskoczył, myślałem, że to będzie szybkie 3-0, ewentualnie 3-1 dla Perugii

0

@lucca87 za rok Sevilla, dawno nie wygrała :D

1

@Sau_Ron nie do końca, ni to skrzydłowy, ni pomocnik, taki trochę Griezmann czy Cou

0

nasz ćwierćfinał, no i dwa półfinały siatkarskiej LM praktycznie o tej samej godzinie....

0

@kuz Benzema, Lewandowski i Kane, nie może być inaczej

0

@aiven taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?