FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@SinMistico liga tu nie miała nic wspólnego. Gość miał taki talent że gdyby mu się chciało to by wszędzie był gwiazdą.
1
@AmigoBlancos niektórych po meczach z Atletico i Realem już odpłynęli. Ja będę zadowolony gdy strata do Realu na koniec sezonu będzie jednopunktowa
4
@Pilka_jest_okragla dobrze, że tak spisał się w meczu z Realem czy Monaco.
1
@FC1899Barca to samo można powiedzieć o Ronaldinho
0
@KrychaFCB może warto kupić Jeffrena jeszcze z szacunku.....
0
@MatLMG Keane i Maguire to obrona na którą niezaslugujemy
37
Od 12 lat jest tradycja by były syreny z okazji 10.04 a teraz nagle nie może być bo Ukraińcom źle się to kojarzy???? Nie no do końca popieprzyło ludzi z tymi Ukraińcami. Może jeszcze niech nie wyją 1.08? Może przestanmy świętować 3.05 czy 11.11 tylko jakiś dzień niepodległości Ukrainy?
0
@Criss18Barca Mikkelsen robił z nim co chciał.
0
@MarcelNJ11 oby komentował Twaro to wtedy mecz kompletny
0
@Don Lucas nie o 21?
1
@Freudysta z takim Lindgrenem to oni mogą być 6 na koniec sezonu.
0
@hardmind no i z 5 wymijanek przez 70okrazen xd
1
@Freudysta najlepszy z wszystkich motoryzacyjnych. Ze względu sportowego wielka szkoda, że nie ma braci Laguta i Emila, ale dzięki temu walka o mistrzostwo chyba będzie najlepsza od lat
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Homeopata8989 ale wiesz, jak się bronisz na 30m to i taki Murawski czy Dudka byliby przyzwoici wg mnie :P
3
@Homeopata8989 no ale nie odejmiesz obrońców....z taką trójką z tyłu to i by Smuda wyszedł z grupy na Euro 2012
0
@Zoker może Thiago Silva i Azpi
1
@Ojciec5tkidzieci słaby mecz. Oglądałem i trzeba przyznać, że gdyby nie Anderson to by Perugia o złotym secie mogła zapomnieć. Leon w wielu sytuacjach miał problem z pojedynczym blokiem
0
@fart w tej 75 zdecydowanie na wyrost.
0
Odbiegając od meczu, Michieletto będzie najlepszym siatkarzem przez najbliższe 10lat, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Totalny kozak, taki Leon przy nim wygląda jak przeciętniak. Kolejny jego genialny mecz
1
Nie no, ZAKSA w tym tygodniu "gwałci" Jastrzębski, aż ich szkoda :p
0
@LosBlankos Sneijder, Robben, Torres, Tevez
0
@IAmLegend nie, bo to by nic nie zmieniło
0
@kuz ponieważ jest obok Benzemy najbardziej kompletnym napastnikiem? to gdzie gra nie ma znaczenia jeżeli sam gra wybornie. Poza wykończeniem miażdży takiego Lewandowskiego w każdym aspekcie gry, drybling, podania, kreatywność w akcji ofensywnej itp
0
@bodzio10 niby tak, ale Jastrzębskiego nie można od razu skreślać. 3-1 mogą zrobić jak będa mieli swój dzień. Wiadomo, że znacznie ciekawej zapowiada się Trentino vs Perugia, pierwszy mecz mnie mega zaskoczył, myślałem, że to będzie szybkie 3-0, ewentualnie 3-1 dla Perugii
0
@lucca87 za rok Sevilla, dawno nie wygrała :D
1
@Sau_Ron nie do końca, ni to skrzydłowy, ni pomocnik, taki trochę Griezmann czy Cou
0
nasz ćwierćfinał, no i dwa półfinały siatkarskiej LM praktycznie o tej samej godzinie....
0
@kuz Benzema, Lewandowski i Kane, nie może być inaczej
0
@aiven taktyczny