FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Wawrinka jakby umiał utrzymać formę z 2015/2016 to nibyłoby mowy o Big3 tylko Big4. Gość w swoim prime grał kosmiczny poziom
7
@Pawel13sz rozumiem, że Luuka uważa za kosmitę skoro go nie wymienił?
2
@P33ck 1. 2014
2. Porto.
3. Iker
4.Euro 2012
5. Serie A od jakiś 2-3 lat
6.Lyon
7.Eto'o
8.PNA
9.10-19
10. odkąd nie ma Fergusona to United bo są śmieszni :P
1
@DLFCB to ma chyba demencję starczą, że nie pamiętał ze jest poszukiwany
0
@KSSniper jeśli tylko u nas to chyba zamiast Ronaldinho trzeba dać Pedro. Znacznie dłużej na poziomie
0
@DaPidejpi warto dodać do tej listy pewnego Francuza i kolegę Umtiti z formacji
1
@jacobFCB w sumie śmiesznie by było. Hitler wychodzi z bunkrów swoich i ratuje Europę przed Putinem :D
0
@Emhyr zdecydowanie Salah, nie wiem skąd pomysł na jakiegoś Darwina
11
@Worny gośc jak nic szykuje się do Fame MMA
0
@Rust_Cohle no za wczesnie, czy to sie LR podoba czy nie gdyby nie CR to United by nie wyszło z grupy LM i by mieli o kilkanaście punktów mniej w lidze. Jeszcze na sezon zostanie by trochę postrzelać
0
@Katalonbar mysle ze zostanie. Na Sporting jeszcze za wczesnie, a jakos nie widzę go w PSG
4
@FCMichalo Vlahovic grał w lidze włoskiej+ był liderem klasyfikacji strzelców
0
@tomek8756 Antoni dzisiejszym wystąpieniem przekonał Alemanyego
0
@Encore ale tak chcesz czy tak Ci się wydaje? :P
0
@Encore oby były jakieś niespodzianki, a nie Nets, Hawks, Minnesota i LAC
3
@Gavinho ale z drugiej strony brak Pique oznacza Cementa w podstawie....nie wiem co gorsze :P
1
@DonMatteo901 ooo nie....i teraz nudno będzie
0
@Uukasz_93 wiem wiem, ale jakoś tak mi się widzi, że przy stanie 3-0 Bucksi się odprężą i DeRozan rzuci jakieś 45pkt i jakoś to urwią
0
@Mroziu dziękuje pozdrawiam
8
@macio_944 zaden wstyd....w kazdych mediach sa takie plotki.
0
na ten moment znamy 4 pary pierwszej rundy Play Off w NBA, jak obstawiacie kto w nich wygra? Ja stawiam:
-76 vs Toronto 4-2
-Bucks vs Chicago 4-1
-Dallas vs Utah- 4-2
- GSW vs Denver 4-2
0
@Sau_Ron do najlepszego napastnika dużo mu brakuje :P
0
Lewy do nas nie przyjdzie, po co ma odchodzić z ligi gdzie jest najlepszą "9" do ligi, w której gra Benzema i Luuk?
6
@Cule1234 trzeba sprzedać Pedriego i Gaviego bo szkoda by było stracić takiego Pjanicia
4
@AmigoBlancos w ataku nie ma porówniania, Marcelo zjada Albe, aczkolwiek w defensywie chyba lepszy Alba
1
@PodkarpackiKibic Real i Villareal. Mam nadzieję, że Emery znowu pokaże jak dobrym jest trenerem
1
@macio_944 ale wy macie hobby wchodząc na ich stronę
0
nie znam się na polityce nic a nic, coś tam przez Covid z nudów zacząłem czytać ale dalej czarna magia, ale jak czytam La Rambla to żałuje, że nie mogę tego performance zobaczyć na własne oczy :D
0
@JimMorrisonFCB ale ciężko sobie wyobrazić sytuację w ktorej np Frankie i Dembele doznają kontuzji i muszą ich zastąpić Nico i Adama
0
jakie polecacie strony informacyjne po angielsku? takie najbardziej rzetelne, ze świata no i głównie z sportu