1

@Colon Wawrinka jakby umiał utrzymać formę z 2015/2016 to nibyłoby mowy o Big3 tylko Big4. Gość w swoim prime grał kosmiczny poziom

7

@Pawel13sz rozumiem, że Luuka uważa za kosmitę skoro go nie wymienił?

2

@P33ck 1. 2014
2. Porto.
3. Iker
4.Euro 2012
5. Serie A od jakiś 2-3 lat
6.Lyon
7.Eto'o
8.PNA
9.10-19
10. odkąd nie ma Fergusona to United bo są śmieszni :P

1

@DLFCB to ma chyba demencję starczą, że nie pamiętał ze jest poszukiwany

0

@KSSniper jeśli tylko u nas to chyba zamiast Ronaldinho trzeba dać Pedro. Znacznie dłużej na poziomie

0

@DaPidejpi warto dodać do tej listy pewnego Francuza i kolegę Umtiti z formacji

1

@jacobFCB w sumie śmiesznie by było. Hitler wychodzi z bunkrów swoich i ratuje Europę przed Putinem :D

0

@Emhyr zdecydowanie Salah, nie wiem skąd pomysł na jakiegoś Darwina

11

@Worny gośc jak nic szykuje się do Fame MMA

0

@Rust_Cohle no za wczesnie, czy to sie LR podoba czy nie gdyby nie CR to United by nie wyszło z grupy LM i by mieli o kilkanaście punktów mniej w lidze. Jeszcze na sezon zostanie by trochę postrzelać

0

@Katalonbar mysle ze zostanie. Na Sporting jeszcze za wczesnie, a jakos nie widzę go w PSG

4

@FCMichalo Vlahovic grał w lidze włoskiej+ był liderem klasyfikacji strzelców

0

@tomek8756 Antoni dzisiejszym wystąpieniem przekonał Alemanyego

0

@Encore ale tak chcesz czy tak Ci się wydaje? :P

0

@Encore oby były jakieś niespodzianki, a nie Nets, Hawks, Minnesota i LAC

3

@Gavinho ale z drugiej strony brak Pique oznacza Cementa w podstawie....nie wiem co gorsze :P

1

@DonMatteo901 ooo nie....i teraz nudno będzie

0

@Uukasz_93 wiem wiem, ale jakoś tak mi się widzi, że przy stanie 3-0 Bucksi się odprężą i DeRozan rzuci jakieś 45pkt i jakoś to urwią

0

@Mroziu dziękuje pozdrawiam

8

@macio_944 zaden wstyd....w kazdych mediach sa takie plotki.

0

na ten moment znamy 4 pary pierwszej rundy Play Off w NBA, jak obstawiacie kto w nich wygra? Ja stawiam:
-76 vs Toronto 4-2
-Bucks vs Chicago 4-1
-Dallas vs Utah- 4-2
- GSW vs Denver 4-2

0

@Sau_Ron do najlepszego napastnika dużo mu brakuje :P

0

Lewy do nas nie przyjdzie, po co ma odchodzić z ligi gdzie jest najlepszą "9" do ligi, w której gra Benzema i Luuk?

6

@Cule1234 trzeba sprzedać Pedriego i Gaviego bo szkoda by było stracić takiego Pjanicia

4

@AmigoBlancos w ataku nie ma porówniania, Marcelo zjada Albe, aczkolwiek w defensywie chyba lepszy Alba

1

@PodkarpackiKibic Real i Villareal. Mam nadzieję, że Emery znowu pokaże jak dobrym jest trenerem

1

@macio_944 ale wy macie hobby wchodząc na ich stronę

0

nie znam się na polityce nic a nic, coś tam przez Covid z nudów zacząłem czytać ale dalej czarna magia, ale jak czytam La Rambla to żałuje, że nie mogę tego performance zobaczyć na własne oczy :D

0

@JimMorrisonFCB ale ciężko sobie wyobrazić sytuację w ktorej np Frankie i Dembele doznają kontuzji i muszą ich zastąpić Nico i Adama

0

jakie polecacie strony informacyjne po angielsku? takie najbardziej rzetelne, ze świata no i głównie z sportu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?