0

@Faun i wtedy Curry znowu nie zdobywa MVP finałów bo to co robi Poole to kosmos :D

1

@fart Utah powinno oddać swoje miejsce w PO.....tylko w sumie na zachodzie nie ma nikogo kto by na ich miejsce zasłuzyl, no moze SAS

0

@kamiVeB jak Green nie dostanie kontuzji to będą piekielnie mocni, dla GSW już kontuzja Curry czy Poole niebyłaby tak kosztowna jak Draymonda. Oby w tym sezonie wrócili na tron mistrza :D

3

@Medium Harry Maguire zostanie MVP spotkania i zapewni Liverpoolowi 3 pkt

1

@fart oby Boston to wzięli, nie lubię KD :D

0

@msmsms no chyba nie

46

To może jest dla mnie jeszcze szansa

0

@czółkovsky nie da się go lubić jak się nie jest kibicem Hawks

0

Żużel i Modena vs Perugia w tym samym czasie....

0

@Kusco15 Jezu takie długie komentarze to w odpowiedziach powinno się pisać :P

0

@Axoon Leszno to weźmie

0

Który serial który ogladaliscie był przehypowany? W sensie spodziewaliście się więcej po tym co słyszeliście. Ja wiele dobrego słyszałem o the office, a na 3 sezonie jestem i uważam, że jest git ale szału nie ma, a Bo widziałem raz i nigdy więcej

1

@kamiVeB GSW czarnym koniem :D przed PO wszyscy ich już zlekceważyli, a są jedynie którzy mogą realnie zagrozić Phoenix

0

@Michu94 oni to wyczerpanie psychiczne mają co roku w europejskich pucharach że i Legia by im mogła zagrozić

1

@michal26 chamy, oby wszystko wygrywał.

0

@Essos Goretzka, aczkolwiek Fede przed przyjsciem Carlo był kotem

3

@Foton oglądałem Skazanego 2x, The office oglądam pierwszy raz i jestem w trzecim sezonie i nawet nie jest blisko do Prison Break.

0

@Preteee użył stwierdzenia przypadek i ciężko się z tym nie zgodzić.

1

@Emhyr bo mało kiedy gra a jak gra to jest dużą wartością dodatnią?

0

@Messibestplayerintheworld jak jest opcja to powinien być priorytet

2

@masq nie

0

@Encore Muzak jest strasznie przereklamowany, pamiętam jak w LN wyszedł mu jeden mecz z Ruskimi to było wielkie zdziwienie, po czym następny mecz z Australią chyba "wrócił" do swojego poziomu

1

@Ojciec5tkidzieci szkoda, że trafiają na Zakse, bo i z Jastrzębskim i z Skrą by mieli duże szansę (obstawiam, że oni awansują jednak)

0

No i Kochanowski najprawdopodobniej skręca kostkę i wypadnie z Ligi Narodów

0

@Michu94 wydaje mi się że to bardziej przypadek z naszej strony, że aż tak mecz wyszedł nam

0

@Mns21 serce mówi GSW, ale rozum że Giannis znowu to weźmie, aczkolwiek mocno liczę na Heat

0

@Cule1234 oby Popiwczak dostać szansę

1

@JackH rok temu Curry nie mógł zostać MVP bo była narracja, że nie może zdobyć skoro drużyna nie była w top5, a teraz Jokic ma zdobyć? Embiid albo Giannis powinien zdobyć

0

Myślicie że gdyby polskie kluby dostały się do fazy pucharowej LE i grałyby z Barceloną to awans byłby pewny? Z taką grą w europejskich pucharach to i Legia byłaby dużym wyzwaniem

0

@Cule1234 wiesz co, nie będę ściemniał że kilku z nich widziałem po 2-3x w sezonie więc nie chcę oceniać na podstawie tych meczów bo tyle to i najlepszym może nie wyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?