FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun i wtedy Curry znowu nie zdobywa MVP finałów bo to co robi Poole to kosmos :D
1
@fart Utah powinno oddać swoje miejsce w PO.....tylko w sumie na zachodzie nie ma nikogo kto by na ich miejsce zasłuzyl, no moze SAS
0
@kamiVeB jak Green nie dostanie kontuzji to będą piekielnie mocni, dla GSW już kontuzja Curry czy Poole niebyłaby tak kosztowna jak Draymonda. Oby w tym sezonie wrócili na tron mistrza :D
3
@Medium Harry Maguire zostanie MVP spotkania i zapewni Liverpoolowi 3 pkt
1
@fart oby Boston to wzięli, nie lubię KD :D
0
@msmsms no chyba nie
46
To może jest dla mnie jeszcze szansa
0
@czółkovsky nie da się go lubić jak się nie jest kibicem Hawks
0
Żużel i Modena vs Perugia w tym samym czasie....
0
@Kusco15 Jezu takie długie komentarze to w odpowiedziach powinno się pisać :P
0
@Axoon Leszno to weźmie
0
Który serial który ogladaliscie był przehypowany? W sensie spodziewaliście się więcej po tym co słyszeliście. Ja wiele dobrego słyszałem o the office, a na 3 sezonie jestem i uważam, że jest git ale szału nie ma, a Bo widziałem raz i nigdy więcej
1
@kamiVeB GSW czarnym koniem :D przed PO wszyscy ich już zlekceważyli, a są jedynie którzy mogą realnie zagrozić Phoenix
0
@Michu94 oni to wyczerpanie psychiczne mają co roku w europejskich pucharach że i Legia by im mogła zagrozić
1
@michal26 chamy, oby wszystko wygrywał.
0
@Essos Goretzka, aczkolwiek Fede przed przyjsciem Carlo był kotem
3
@Foton oglądałem Skazanego 2x, The office oglądam pierwszy raz i jestem w trzecim sezonie i nawet nie jest blisko do Prison Break.
0
@Preteee użył stwierdzenia przypadek i ciężko się z tym nie zgodzić.
1
@Emhyr bo mało kiedy gra a jak gra to jest dużą wartością dodatnią?
0
@Messibestplayerintheworld jak jest opcja to powinien być priorytet
2
@masq nie
0
@Encore Muzak jest strasznie przereklamowany, pamiętam jak w LN wyszedł mu jeden mecz z Ruskimi to było wielkie zdziwienie, po czym następny mecz z Australią chyba "wrócił" do swojego poziomu
1
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że trafiają na Zakse, bo i z Jastrzębskim i z Skrą by mieli duże szansę (obstawiam, że oni awansują jednak)
0
No i Kochanowski najprawdopodobniej skręca kostkę i wypadnie z Ligi Narodów
0
@Michu94 wydaje mi się że to bardziej przypadek z naszej strony, że aż tak mecz wyszedł nam
0
@Mns21 serce mówi GSW, ale rozum że Giannis znowu to weźmie, aczkolwiek mocno liczę na Heat
0
@Cule1234 oby Popiwczak dostać szansę
1
@JackH rok temu Curry nie mógł zostać MVP bo była narracja, że nie może zdobyć skoro drużyna nie była w top5, a teraz Jokic ma zdobyć? Embiid albo Giannis powinien zdobyć
0
Myślicie że gdyby polskie kluby dostały się do fazy pucharowej LE i grałyby z Barceloną to awans byłby pewny? Z taką grą w europejskich pucharach to i Legia byłaby dużym wyzwaniem
0
@Cule1234 wiesz co, nie będę ściemniał że kilku z nich widziałem po 2-3x w sezonie więc nie chcę oceniać na podstawie tych meczów bo tyle to i najlepszym może nie wyjść