0

@Kamiloza91 no nie będe płakał z tego powodu :D

12

@DonMatteo901 jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy :D a tu jeden z najbardziej znienawidzonych cholera wie czemu

0

@Kamiloza91 ale zajebiste uczucie tak samemu sobie dać XD....wow emejzing

0

@Transu96 no ja nie wiem czy de Jong to nie jest obecnie większy szrot niż Rashford

24

@KrychaFCB no ale gość ma racje xD odpadnięcie z Eintrachtem to pierwsze wielka klęska Xaviego

2

@KrwawiaceoczyVEB nam obecnie to brakuje i tego i tego

1

@aleksandrowielki jak dla mnie przed kontuzją to był numer jeden bramkarz Polski. Nie mówie, że poziom Courtois czy Edersona, ale w takim BVB, Tottenhamie czy Interze byłby spokojnie numerem jeden

0

@aleksandrowielki na początku sezonu miał kontuzje i trene postawił na jego rywala. Jak wrocił to siedział na ławce i nawet jak w pucharze grał to popełniał błędy, to ma być jego ostatni sezon w Violi

2

@macio_944 każdy inny powinien zostać zakazany

3

@AmigoBlancos zdecydowanie już sezon na plus. Jedyny minus to CdR. Nikt nie stawiał na Real w LM, a tu proszę 1/2 i to po pokonaniu PSG i Chelsea. To dzięki niemu z Militao i Viniciusa zrobiły się takie kozaki. Aczkolwiek za często grał tym CKM i w wielu meczach było widać zmęczenie

3

@Khajio Tottenham to się wszystkimi interesuje jak my i United

0

@takisobiektos na pewno nie KD i Irving :D

0

@kamilos1214 idiotyczna decyzja. tym bardziej jak się zobaczy to go zastąpił. Utrzymają się tylko dlatego, że Banasik wypracował im taką przewagę, z Lewandowskim zakładam, że będą mieli najgorsze wyniki ze wszystkich druzyn

1

Simmons z tego co czytam śmiertelnie cierpi na bóle pleców i nie może dziś zagrać. Wielki pech Netsów, kto by się spodziewał przed wymianą, że będzie leciał w kulki.

0

Ludzie piszą o jakiejś F1 gdy za chwilę znowu Hary Pota

1

Kogo uważacie za większy fenomen sportowy: Bolta czy Phelpsa?

0

Jak Popiwczak nie będzie pierwszym libero na mistrzostwach świata to będzie bardzo zła decyzja

0

Ale Zawiernie miażdży Zakse, czyżby 1-3 i niespodzianka

0

@maniak33333 z taką obroną i "taktyką" to i zespół złożony z Prime Messi, Ronaldinho, Ronaldo i Zidane by niczego nie osiągnął :P

2

@Pilka_jest_okragla Messi gdyby nie chciał co chwilę podwyżek to by nie musiał odchodzić

0

no i zaczynami dziś półfinały o mistrzostwo Polski siatkarzy. Na moje Zaksa awansuje z Zawierciem w dwóch meczach; szkoda ich bo w drugim półfinale byliby faworytami wg mnie. A apropo drugiego półfinału stawiam na awans Jastrzębskiego po 3 meczach

2

@P33ck Magłajer to tajna broń Arsenalu z ławki

1

@mekston Mascherano juz był lepszą opcją

1

@mekston no ale prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak grają w fazie pucharowej a nie w grupie :P w 1/8; 1/4; 1/2 nie stracili bramki, a w finale straciła bramkę dopiero w dogrywce. Strzeliła natomiast tylko 2 bramki, z bądź co bądź tylko Szwajcarią i dopiero z wschodzącymi gwiazdami Belgii. Na moje pisanie, że Messi ich doprowadził do finalu to głupota, a dawanie mu za tamten turniej MVP to paranoja

2

@Arkon zakładam, że cała operacja z prowizjami itp to by z miliard osiągnęła

1

@Deviler no a o to ciężko skoro media w Polsce gloryfikują go co parę minut

6

@Arkon ciekawe ile teraz by kosztował taki CR będąc w takim wieku i w takiej formie jak w 2009

5

@Deviler a no tak zapomniałem, jak strzela to dzięki sobie, a jak nie strzela to przez kolegów xD

4

@Pawel13sz na moje to do finału doprowadzili ich: Romero; Rojo; Garay; Demichelis; Zabaleta i Mascherano. Przeciez tamta druzyna w ataku grała totalne gówno, a obronę mieli poteżną bez wielkich nazwisk. Na strzelenie gola bodajże Szwajcarii potrzebowali 117 min.....

0

@Deviler no ale skoro jest taki wspaniały i cudowny i best piłkarz ever to czemu sam nie wykreuje sobie z niczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?