FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 no wiem, ale to nie zmienia faktu, że dalej za Grimaldo trzeba więcej zapłacić
0
@Antimadridista_WR Trincao 20mln? No powodzenia :D
6
@Hanok po jednym dobrym meczu to i Zieliński był porównywany do Zidane czy Iniesty :P
1
@Antimadridista_WR no chyba sobie żartujesz. Za Trincao to więcej niż 10-15mln nikt nie da, a Grimaldo to spokojnie 25-30mln
0
@macio_944 z tą tablicą to łatwiutko by było min 60% zakładam
1
@Emhyr no moze warto przestać być lekko mówiąc frajerami w LM i nie wychodzić na boisku z brązowymi gaciami.
0
@Bobo25 dziękuje za ten komplement :P po tylu latach życia już wiem, że nie warto gryźć się w język i mieć serce
0
@matirix20 dlaczego? bardzo dobry, zakładam ze kazdy by się tu w głebi duszy ucieszył
43
Real ma niesamowity mental, ale to jest obrzydliwe co sędziowie robią z Casemiro. On by napluł sędziemu w mordę i dał mu plaskacza a Ci by się uśmiechnęli i powiedzieli, że to jedno z siedmiu ostatnich ostrzeżeń przed żółtą kartką. Życzę mu by kiedyś trafił na takiego współczesnego Gattuso i nie dotrwał do końca meczu i to on będzie ofiarą. Tak wiem bla bla bla nie powinno się tak pisać
0
@Encore ale nawet jak wygra to już 12 lat bez wygranej LM i tylko jednym finałem i po drodze bym parę kompromitacji
0
Guardiola tymi porażkami w LM wypisał się z bycia top5 trenerów w historii. Ma gen porażki w tych rozgrywkach jak PSG, same mistrzostwa ligowe i to w klubach które robiły to przed jego przyjściem to nie za duze osiągnięcie, zwłaszcza z takimi pieniędzmi
0
@DLFCB mam nadzieję, że kiedyś tego sędziego ktoś pijany potrąci i mu zaśpiewa "do nieba nie chodzę"
0
@tomek8756 serio tak powiedział???
4
Guardiola to powinien iść do PSG, ten sam gen porażki w LM, miał szczęście że trafił na takiej pokolenie u nas
0
Nie no uwielbiam patrzeć na grę Bernardo Silve. Gdybym był trenerem i miał budować zespół wokół jednego piłkarza to bym wybrał jego
5
Casemiro druga żółta, lecimy dalej z licznikiem. Ależ mi się marzy by ktoś mu tak kiedyś przywalił jak Nigel fe Jong w finale mundialu w 2010 i zakładam, że 95% ludzi tu tego samego chce ale tego nie napisze by nie wyjść na chamów
5
Casemiro pierwsza żółta w 7min powinna być, ciekawe czy dobijemy do 6 kartek
2
@adi7adi8 nie chce tam grać to siedzi na ławce- proste :P my lubimy i przede wszystkim umiemy grać "brudną" siatkówkę, obok Francji najlepiej. A z Leonem to jest ciężkie.
0
Nienormalne, ale piękne czasy polskiej siatkówki. Przez wielu uznawany za najlepszego siatkarza świata Leon wg mnie nie powinien grać na przyjęciu u nas w kadrze w meczach z potęgami. Podstawowa para to Semeniuk i ....albo Fornal albo Śliwka. Nie wiem jak sobie radzi Bednorz w Rosji. Leon w ataku mimo że tam nie lubi
0
@DonMatteo901 człowiek nie ogląda tej ich kuchni czy muzyki i studia, ale chyba trzeba zacząć
1
@MesQueUnClub96 takie to ja rzucam z 20metrów
1
@MesQueUnClub96 i by było: stoooo osiemdzieeeeeeeeesiąt
1
@kubix05 a ile człowiek się napracował przy tym "gównie" :D
0
@Colon przykład
2
@kondzik47 piszesz, że Pana Tadeusza napisał Słowacki i elo
2
@P33ck zawsze jak widzę tą grafikę to pierwsze na co patrzę to na pewnego Brazylijczyka z ataku w Interze
2
@ViscaelBarca2007 no Danilo to takie typowe nasze wzmocnienie xD
12
@Nano22 Futbol przed Messim: Najwięcej goli w Ekstraklasie- Ernest Pol
Futbol po Messim: najwięcej goli w Eksraklasie- Ernest Pol
0
@KapiFCB Adama zobaczył te uda i się obsrał
0
@JackH Wiggins na Moranta, wkońcu All star na All stara xD