0

@Striker co odszukał :D

1

@MesQueUnClub96 ja nie rozumiem czemu tyle ludzi nie lubi Pepe, dobra miała 2 sezonu, ale przypominam, że wtedy trenerem Realu był Mourinho.

19

@Jestjakjest Valverde to odkrył Vidala, Rakiticia i Roberto w jednym momencie na boisku

0

@Encore chciałem obejrzeć ten mecz mimo że trzeba było wstać dziś o 9....ale po pierwszej kwarcie oczy mnie bolały. Dramat z obu stron

0

@DonMatteo901 czy on kiedyś nie kłócił się po dostaniu kartki?

2

@Hubsao jak chcesz pokazać komuś atrakcyjny futbol gdzie nie ma murowanka w Hiszpanii to puszczasz mu Levante

0

@Ksavix nieee, ja juz się zastanawiam co zrobię z wygranej po kuponie wygranym

0

@Derean to czekam na info aż Courtois może trafić do Barcelony

0

@Emhyr Jamesa bym już nie nazwał piłkarzem :P jakby statystyki grały to Real z City by przegrał pewnie jakieś 15-5

1

@Emhyr no ale jak nie masz klasowych piłkarzy to znaczną różnicę robi trener. Nie znam trenera Kolumbii ani Peru, ale zakładam, że jeden jest znacznie lepszy od drugiego

2

@tomek8756 znając szamańskie przepisy wiecznie żywego ducha Zizou to Salah i Mane dostaną kontuzji w ostatnim meczu przed finałem LM

11

@Emhyr bardzo łatwa odpowedź dlaczego nie wyszli- ponieważ grają w średnich klubach, bo takimi trzeba nazwać obecnie Rangers, Feyenoord i Eintracht

5

@Transu96 masz racje, przeceniłem Holendra

5

wymiana Frankie za Bernardo to byłaby większa kradzież niż Cancelo za Danilo. Silva jest w każdym aspekcie gry minimum 2 półki wyżej. Nawet w defensywie

1

@Hubsao aż dziwne, że tu Roberto nie ma

0

@Cule1234 nie no Panie Al Bubu ale za rok to na pewno LM wygramy

10

@DonMatteo901 no Maja top, ale Sonia też mocno daje rade :D

1

@MesQueUnClub96 paliłem papierosy, które zamiast tytoniu miały gume do żucia

0

@Destroyer_of_Worlds temu Ansu który w tym sezonie zagrał z 300min? i temu Ferranowi, który potrzebuje 6 okazji do strzelenia? to nie 2009 gdy Messi grał jako fałszywa "9" a na skrzydłach był Henry czy Eto'o

1

@Piorun Bernardo za Roberto+ Lenglet. Dobry deal dla obu zespołów. My dostajemy klasowego zawodnika, a City faworytów do zrobienia babola w LM w następnym sezonie

1

@Destroyer_of_Worlds no i gdzie ten Dybala by grał? na skrzydle czy jako napastnik?

3

@KrwawiaceoczyVEB przyjście Bernardo to byłoby marzenie. CO gość jest kotem to nie mam pytań

0

@Fabik87 to teraz sa jakieś inne?

0

dziś losowanie osób biorących udział w najważniejszym turnieju- turnieju trójmagicznym. Ciężko wskazać faworytów, stawka tym razem jest bardzo wyrównana

0

@bartekvisca ja się już nauczyłem mimo względnie mlodego wieku, że jeżeli coś Ci się w tym kraju wydaje się niemożliwe to spodziewaj się tego na przestrzeni kwartału :P

1

Brooks został zawieszony na jeden mecz po faulu na GPII....to jest jakiś skandal i zachęcanie do dalszych takich faulów. Takie coś to powinno byc min 5 meczy. Tak jak Caruso był faulowany w fazie zasadniczej przez chyba Allena.

0

@haryveb944 bramkarz, boczni obrońcy i jeden środkowy. Tylko nie pół środki typu Semedo czy Firpo. Wole byśmy ten jeden sezon się przemęczyli z słabym atakiem, ale nie bać się gdy pilkarze z Cadizu atakują nasza bramką za każdym razem

1

@ArterkHD najlepiej skontaktuj się z bankiem i powinno być po problemie

2

@BartqRKO znając Real to by wtedy CP3 trafił do własnego kosza na sekunde przed syreną

6

@FC1899Barca welcome to the jungle, znaczy się poland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?