FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker co odszukał :D
1
@MesQueUnClub96 ja nie rozumiem czemu tyle ludzi nie lubi Pepe, dobra miała 2 sezonu, ale przypominam, że wtedy trenerem Realu był Mourinho.
19
@Jestjakjest Valverde to odkrył Vidala, Rakiticia i Roberto w jednym momencie na boisku
0
@Encore chciałem obejrzeć ten mecz mimo że trzeba było wstać dziś o 9....ale po pierwszej kwarcie oczy mnie bolały. Dramat z obu stron
0
@DonMatteo901 czy on kiedyś nie kłócił się po dostaniu kartki?
2
@Hubsao jak chcesz pokazać komuś atrakcyjny futbol gdzie nie ma murowanka w Hiszpanii to puszczasz mu Levante
0
@Ksavix nieee, ja juz się zastanawiam co zrobię z wygranej po kuponie wygranym
0
@Derean to czekam na info aż Courtois może trafić do Barcelony
0
@Emhyr Jamesa bym już nie nazwał piłkarzem :P jakby statystyki grały to Real z City by przegrał pewnie jakieś 15-5
1
@Emhyr no ale jak nie masz klasowych piłkarzy to znaczną różnicę robi trener. Nie znam trenera Kolumbii ani Peru, ale zakładam, że jeden jest znacznie lepszy od drugiego
2
@tomek8756 znając szamańskie przepisy wiecznie żywego ducha Zizou to Salah i Mane dostaną kontuzji w ostatnim meczu przed finałem LM
11
@Emhyr bardzo łatwa odpowedź dlaczego nie wyszli- ponieważ grają w średnich klubach, bo takimi trzeba nazwać obecnie Rangers, Feyenoord i Eintracht
5
@Transu96 masz racje, przeceniłem Holendra
5
wymiana Frankie za Bernardo to byłaby większa kradzież niż Cancelo za Danilo. Silva jest w każdym aspekcie gry minimum 2 półki wyżej. Nawet w defensywie
1
@Hubsao aż dziwne, że tu Roberto nie ma
0
@Cule1234 nie no Panie Al Bubu ale za rok to na pewno LM wygramy
10
@DonMatteo901 no Maja top, ale Sonia też mocno daje rade :D
1
@MesQueUnClub96 paliłem papierosy, które zamiast tytoniu miały gume do żucia
0
@Destroyer_of_Worlds temu Ansu który w tym sezonie zagrał z 300min? i temu Ferranowi, który potrzebuje 6 okazji do strzelenia? to nie 2009 gdy Messi grał jako fałszywa "9" a na skrzydłach był Henry czy Eto'o
1
@Piorun Bernardo za Roberto+ Lenglet. Dobry deal dla obu zespołów. My dostajemy klasowego zawodnika, a City faworytów do zrobienia babola w LM w następnym sezonie
1
@Destroyer_of_Worlds no i gdzie ten Dybala by grał? na skrzydle czy jako napastnik?
3
@KrwawiaceoczyVEB przyjście Bernardo to byłoby marzenie. CO gość jest kotem to nie mam pytań
0
@Fabik87 to teraz sa jakieś inne?
0
dziś losowanie osób biorących udział w najważniejszym turnieju- turnieju trójmagicznym. Ciężko wskazać faworytów, stawka tym razem jest bardzo wyrównana
0
@bartekvisca ja się już nauczyłem mimo względnie mlodego wieku, że jeżeli coś Ci się w tym kraju wydaje się niemożliwe to spodziewaj się tego na przestrzeni kwartału :P
1
Brooks został zawieszony na jeden mecz po faulu na GPII....to jest jakiś skandal i zachęcanie do dalszych takich faulów. Takie coś to powinno byc min 5 meczy. Tak jak Caruso był faulowany w fazie zasadniczej przez chyba Allena.
0
@haryveb944 bramkarz, boczni obrońcy i jeden środkowy. Tylko nie pół środki typu Semedo czy Firpo. Wole byśmy ten jeden sezon się przemęczyli z słabym atakiem, ale nie bać się gdy pilkarze z Cadizu atakują nasza bramką za każdym razem
1
@ArterkHD najlepiej skontaktuj się z bankiem i powinno być po problemie
2
@BartqRKO znając Real to by wtedy CP3 trafił do własnego kosza na sekunde przed syreną
6
@FC1899Barca welcome to the jungle, znaczy się poland