FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przecież te matury z polskiego już nie mają sensu. Nie chce mi się sprawdzać dokładnie, ale zakładam, że przez ostatnich 10 lat w 7 były Dziady, Pan Tadeusz i Lalka. No i prawie zawsze te same tematy- miłości, podróży, patriotyzmu i przemijającego czasu. Przeczytasz byle jakie streszczenie Lalki i Don Tadeo i masz łatwiutko zdaną maturę.
0
@kewin obaj sa genialni aczkolwiek Popiwczak dla mnie jest absolutnie genialny i jak utrzyma formę na MS musi być jedynką. A Shoji miewa słabsze mecze, Popiwczak równiejszy
0
@mat32 no zdecydowanie, tutaj jestem tego pewny.
5
Ale Rulli zaliczył niesamowity zjazd, swego czasu w RSSS był jednym z najlepszych bramkarzy w Hiszpanii i jednym z najlepszych bramkarzy na świecie młodego pokolenia. Obecnie to średniak a i to słowo czasami na wyrost, od dwóch sezonów równia pochyła
0
@Vincent__Vega Curry
Trump,
Massa,
Kwiatkowski (nie znam innych)
Marcin Najman,
Bolt,
Phelps,
Wawrinka
0
czy da się nauczyć programu SAP tak samemu w domu by móc pracować na tym programie? Jeśli tak to czy polecacie jakąś stronę? Lub jakieś inne programy najbardziej przydatne teraz w pracy.
1
@Przemek2323 znaczy z Krk do Zakopanego wgl cięzko dojechać :P
0
dziś zaczynamy finał mistrzostw polski w siatkówce. Zapowiada się bardzo dobre widowisko, aczkolwiek gdyby tak porównać pozycjami to Zaksa na większości wygrywa. Na moje wygrywają na przyjęciu, rozegraniu i środku, atak libero zdecydowanie na korzyść Jastrzębskiego
0
Rulli nic nie pomaga
0
Sędzia nie przepuści dziś Villareal, wszystko gwiżdże na korzyść Liverpoolu.
0
Emery to geniusz. Jest zdecydowanie najlepszy trenerem drużyny nie z tego absolutnego topu. Mam duże wątpliwości czy taki Klopp czy Guardiola osiągnąłby tyle z Sevillą czy Villareal
7
Liverpool jest co chwilę pchany w lidze i widzę że i w LM mogą wszystko.
0
@AmigoBlancos że do 2012 czołowy trener, ale potem jednak piłka tak zaczęła ewoluować, że nie nadążył.
2
@AmigoBlancos serce i rozum za GSW z zachodu, ale na wschodzie rozum Bucks, ale serce Miami
0
Czy da się jakoś jakoś podpiąć laptopa do PS4 by działala klawiatura na konsoli właśnie z laptopa?
1
@gumaz szaszłyk ale koniecznie z pieczarą
3
normalnie człowiek zaczyna żałować, że nastąpiła wtedy ta remontada z PSG bo gdyby nie ona to może by się już pozbyli tego Roberto
1
@SuperPatsonFCB no a czego nie rozumiesz? xD Salah to gorsza wersja Kownackiego, a jak Mane trochę popracuje to ma szansę zbliżyć się poziomem do Ishaka
21
@AllBundy zarobiliśmy na nim. Wcale nie tak źle wyszło
0
ten cały Ławrow to jeszcze bardziej odklejony jest niż Putin.
0
@Nolife1899 ooo nie sądziłem, żę ktoś jednak stawia na 76
1
co prawda już po pierwszych meczach półfinałów PO NBA, ale jakie macie typy? Moje to będzie: Boston w 7, Miami w 5 (chyba, że Embiid wróci to w 6), Suns w 6 i GSW też w 6
0
@AlexDark00 no kluczowy zawodnik 10 druzyny, którego trenuje Bordalas, a ten to taki Simeone 2.0. Griezmann grał u nas beznadziejnie, bo wcześniej grał w defensywnie usposobionej druzynie
0
@Mns21 no nie powiem, że oglądałem wszystkie ich mecze, ale myślę, że z 10-12 się uzbierało
0
@taris ale Soler to placek
4
Sędziowie robią wszystko by GSW tego nie wygrali. Gruby hajsik tam poszedl
2
@Rust_Cohle Alli jako jeden z nielicznych nie był zbytnio przehypowany. Zasłużył swoją grą na to jak wysoko stawiano jego talent. Szkoda że głowa mu nie dojechała
5
No i zaczynamy zabawę w mistrzostwa Polski w mistrzostwach świata na żużlu :p
0
No i pięknie zaczynamy SGP. Dwójka w finale, aczkolwiek zakładam, że się skończy na 1 i 3 miejscu :D
0
Bardzo szkoda Przedpelskiego. Raz nie wystartował przez buty, teraz się wywalił. Mógł się zakręcić w okolicy półfinału