5

@Deviler a no tak zapomniałem, jak strzela to dzięki sobie, a jak nie strzela to przez kolegów xD

4

@Pawel13sz na moje to do finału doprowadzili ich: Romero; Rojo; Garay; Demichelis; Zabaleta i Mascherano. Przeciez tamta druzyna w ataku grała totalne gówno, a obronę mieli poteżną bez wielkich nazwisk. Na strzelenie gola bodajże Szwajcarii potrzebowali 117 min.....

0

@Deviler no ale skoro jest taki wspaniały i cudowny i best piłkarz ever to czemu sam nie wykreuje sobie z niczego?

0

@RobiS na wszystkie czy tylko na wybrane?

0

@anxted no tak, bo nasze często nie mają co jeść a dbamy bardziej o cudze

0

@Pogba Carlo jest tak elastyczny, że przejdzie na ustawienie z 3 obrońców :D

1

@Messibestplayerintheworld i to genialne podanie Gomesa do Alby przy ostatnim golu, niby tylko na 3m, ale jak na niego to i tak wyczyn :D

1

@kamiVeB jeżeli Green nie dostanie kontuzji to GSW jest jednym z dwóch faworytow do mistrzostwa :D nawet jak dostanie kontuzji jeden z graczy Thompson/Curry/Poole

0

@KapiFCB wątpie by zdrowe NOP wygrało :P

2

@kubix05 LaLaLaLalunia

1

@macio_944 nie no to takie mocne 2/10, z czego trójka to zdecydowanie za wysoka półka na nią

3

@macio_944 to ja bym się nie chwalił, ze Maja Stasko wchodzi do mnie

8

@Kitek1640 jesteś dziedzicem?

0

@Cule1234 akurat LN to można olać by na MS u siebie znowu wygrać. Na środku i tak mamy bogactwo więc nie będzie tak kontuzja aż tak odczuwalna, aczkolwiek Bieniek z nich wszystkich najlepszy chyba

0

@Janiama no faktycznie to coś zmieniło :D ani zwycięstwo ani porażka nic nie zmieniła oprócz uratowanych/przegranych kuponów

0

@Janiama jakbyśmy o coś walczyli to pewnie też by został

1

@JohnnyBarca znając polskie media: "Cash nie docenia potęgi Roberta, czym mu podpadł najlepszy piłkarz świata. Warto dodać, że Lewandowski został okradziony z zdobycia ZP"

0

@Encore szkoda, że trafili na Zakse, z Skrą i Jastrzębskim byliby faworytami, a tak to zapewne Zaksa awasnsuje i w finale będzie szybkie 2-0

0

@kuz ja mam 25 lat i te jej szklanki bardzo fajnie sie słuchało jak się siedziało ze znajomymi for fun.

0

@BarcaSupporter to nie mata, to skute gowno

2

@Arkon dla mnie Young na razie chyba, aczkolwiek KD też znacznie poniżej oczekiwań. A największe zaskoczenie na plus zawodnika? Brunson chyba wygrywa

2

no i GSW już tylko meczyk od łatwego 4-0 przeciwko potężnemu Jokicovi. Przed PO na zachodzi byli stawiani jako dopiero 4 siła mam wrazenie, za Suns, Memphis i Dallas. Odpuścili kilka meczy rundy zasadniczej na dotarcie i teraz się to opłaca i po 3 meczach wyglądają chyba najlepiej ze wszystkich drużyn, może na równi z Boston, Miami też wygląda dobrze, ale Atlanta im to dużo ułatwia

0

@Objectivo nie prawda. Tylko na Lewandowskiego jest takie parcie

0

@Messibestplayerintheworld prawie 10 xD to już nie mogli napisać konkretną ilość???

0

@Messibestplayerintheworld Christensen z wrazenia nie mógł wczoraj piłki kopnąć

2

@eckov chciałbyś by np Twoje dzieci w każdej chwili mogly miec dostep do filmów gdzie np dwóch gosci się ruch....kocha

2

@Sau_Ron 2 zdecydowanie, nr 3 by spowodował, że nic nie może być w internecie bo zawsze znajdzie się ktoś kogo akurat dany temat obraża, a jedynka to istna przesada. Wtedy na co dzień by były same wulgaryzmy, na forum by bybły tylko teksty "Ty ch..... itp

2

@PatrykBarca ale popyt był gdy była jedna, max 2 takie federacje, teraz tylko Fame i High League ma jako tako dobrą oglądalność. Reszta to są kompletne nie wypały

6

@Tom0VeB ja to się nie zdziwię jak będą mieć słabą oglądalność, pójdą do sądu, że są dyskryminowani i dostaną gruby hajs odszkodowania

1

@Wossi61FCB to już wiemy kogo Barcelona kupiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?