FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Deviler a no tak zapomniałem, jak strzela to dzięki sobie, a jak nie strzela to przez kolegów xD
4
@Pawel13sz na moje to do finału doprowadzili ich: Romero; Rojo; Garay; Demichelis; Zabaleta i Mascherano. Przeciez tamta druzyna w ataku grała totalne gówno, a obronę mieli poteżną bez wielkich nazwisk. Na strzelenie gola bodajże Szwajcarii potrzebowali 117 min.....
0
@Deviler no ale skoro jest taki wspaniały i cudowny i best piłkarz ever to czemu sam nie wykreuje sobie z niczego?
0
@RobiS na wszystkie czy tylko na wybrane?
0
@anxted no tak, bo nasze często nie mają co jeść a dbamy bardziej o cudze
0
@Pogba Carlo jest tak elastyczny, że przejdzie na ustawienie z 3 obrońców :D
1
@Messibestplayerintheworld i to genialne podanie Gomesa do Alby przy ostatnim golu, niby tylko na 3m, ale jak na niego to i tak wyczyn :D
1
@kamiVeB jeżeli Green nie dostanie kontuzji to GSW jest jednym z dwóch faworytow do mistrzostwa :D nawet jak dostanie kontuzji jeden z graczy Thompson/Curry/Poole
0
@KapiFCB wątpie by zdrowe NOP wygrało :P
2
@kubix05 LaLaLaLalunia
1
@macio_944 nie no to takie mocne 2/10, z czego trójka to zdecydowanie za wysoka półka na nią
3
@macio_944 to ja bym się nie chwalił, ze Maja Stasko wchodzi do mnie
8
@Kitek1640 jesteś dziedzicem?
0
@Cule1234 akurat LN to można olać by na MS u siebie znowu wygrać. Na środku i tak mamy bogactwo więc nie będzie tak kontuzja aż tak odczuwalna, aczkolwiek Bieniek z nich wszystkich najlepszy chyba
0
@Janiama no faktycznie to coś zmieniło :D ani zwycięstwo ani porażka nic nie zmieniła oprócz uratowanych/przegranych kuponów
0
@Janiama jakbyśmy o coś walczyli to pewnie też by został
1
@JohnnyBarca znając polskie media: "Cash nie docenia potęgi Roberta, czym mu podpadł najlepszy piłkarz świata. Warto dodać, że Lewandowski został okradziony z zdobycia ZP"
0
@Encore szkoda, że trafili na Zakse, z Skrą i Jastrzębskim byliby faworytami, a tak to zapewne Zaksa awasnsuje i w finale będzie szybkie 2-0
0
@kuz ja mam 25 lat i te jej szklanki bardzo fajnie sie słuchało jak się siedziało ze znajomymi for fun.
0
@BarcaSupporter to nie mata, to skute gowno
2
@Arkon dla mnie Young na razie chyba, aczkolwiek KD też znacznie poniżej oczekiwań. A największe zaskoczenie na plus zawodnika? Brunson chyba wygrywa
2
no i GSW już tylko meczyk od łatwego 4-0 przeciwko potężnemu Jokicovi. Przed PO na zachodzi byli stawiani jako dopiero 4 siła mam wrazenie, za Suns, Memphis i Dallas. Odpuścili kilka meczy rundy zasadniczej na dotarcie i teraz się to opłaca i po 3 meczach wyglądają chyba najlepiej ze wszystkich drużyn, może na równi z Boston, Miami też wygląda dobrze, ale Atlanta im to dużo ułatwia
0
@Objectivo nie prawda. Tylko na Lewandowskiego jest takie parcie
0
@Messibestplayerintheworld prawie 10 xD to już nie mogli napisać konkretną ilość???
0
@Messibestplayerintheworld Christensen z wrazenia nie mógł wczoraj piłki kopnąć
2
@eckov chciałbyś by np Twoje dzieci w każdej chwili mogly miec dostep do filmów gdzie np dwóch gosci się ruch....kocha
2
@Sau_Ron 2 zdecydowanie, nr 3 by spowodował, że nic nie może być w internecie bo zawsze znajdzie się ktoś kogo akurat dany temat obraża, a jedynka to istna przesada. Wtedy na co dzień by były same wulgaryzmy, na forum by bybły tylko teksty "Ty ch..... itp
2
@PatrykBarca ale popyt był gdy była jedna, max 2 takie federacje, teraz tylko Fame i High League ma jako tako dobrą oglądalność. Reszta to są kompletne nie wypały
6
@Tom0VeB ja to się nie zdziwię jak będą mieć słabą oglądalność, pójdą do sądu, że są dyskryminowani i dostaną gruby hajs odszkodowania
1
@Wossi61FCB to już wiemy kogo Barcelona kupiła