0

@Emhyr Isco gdy trenerzy w niego wierzyli to był jeszcze większym kotem :P

0

@Emhyr ciekawe czy Isco i Ceballos gdy odejdą to odżyją

1

@Nano22 fajna ta statystyka, widuje ją tu kilka razy w miesiącu

1

@damian16161212 Inter nie ma bramkarza przede wszystkim, Handanovic od 2-3 lat to mało kiedy ratuje Inter.

0

@kamiVeB a nigdy w zyciu :P oglądanie Utah to powinna być stosowane jako kara społeczna

0

@KrystianR warto zwrócic uwagę na jedno- grał w innej Barcelonie. Wtedy miał jedną interwencję na cały mecz. Aczkolwiek i tak popełniał mniej błędów niz Niemiec, a sezon w którym doznał kontuzji z Vigo to był jakiś kosmos. W swoim prime Valdes był lepszy niż ter Stegen w swoim prime

1

@Criss18Barca skoro Napoli interesuje się takimi zawodnikami to może warto im sprzedać/oddać Lengleta i Roberto

1

@mrboom 1. Zmarzlik; 2. Madsen; 3. Janowski.
Woffinden mnie nie przekonuje, o ile co do 1 i 2 miejsca się nie wahałem tak o to 3 na moje powalczy trzech zawodników: Janowski, Doyle oraz Michelsen. Michelsen najmniej doświadczenia, ale no w Motorze się odnalazł

3

wiem, że jest tu kilku fanów żużla, więc polecam przeczytać jakby ktoś chciał zapowiedź sezonu Grand Prix: https://www.thesport.pl/feeds/kto-zostanie-nowym-mistrzem-swiata-na-zuzlu/

1

Jackowski przepowiedział pogodę na majówke i cały miesiąc- będzie ciepło, ale nie obędzie się bez dużych opadów deszczu.
No kurde geniusz, ja mu już ufam :D

0

Piłkarze Bologni wczoraj wygrali z Interen a dziś rano świętowali tą wygraną pod szpitalem, w którym leczy się ich trener Sinica Mihailovic, szacuneczek

2

@hardmind Kukon Gibbs

6

@Medium nie obraziłbym się gdyby ta jego żona kiedyś wracała o 3 w nocy w Moskwie ciemna ulicą i spotkała 4 arabów czy kogoś takiego

0

@Pawel13sz Haaland z tyloma kontuzjami to w okolicy 10 miejsca powinien być raczej

1

@PatrychoO no zabrzmiało to całkowicie poważnie to aż sie trochę zdziwiłem

1

@Medium moze i dziad, ale jezeli ktoś Ci daje za Osihmena 100mln to tylko debil by nie skorzystał, nawet jeżeli to Twój najlepszy napastnik

0

@PatrychoO co? to moze niech nie strzela bramek skoro klub "zabrania" mu się cieszyć

1

@Khajio no jak naprawdę usunęli cieszynkę to klubowa stacja jest debilna. Fajnie uczą szacunku dla rywali

1

@Kitek1640 gdy się widziało poza szkoła to tak, ale w szkole nie

1

Szklanki Kanału Sportowego? pfffff. Jak Szklanki to tylko Young Leosi

0

@czółkovsky Boston vs Miami to chyba najlepsze zestawienie finału na wschodzie, nawet jakby Middleton był zdrowy. obrona vs Obrona i Butler vs Tatum

1

ten cały Palmeri wziął 10mln prowizji za puszczenie takiej ploty

2

moze i to nie czas i miejsce, ale mega ciekawe jak to wpłynie na rynek. Nagle na np Haalanda będzie dużo chętnych, bo 50mln euro spada z prowizji

0

@Cule1234 no wyniki miał złe więc nie ma co się dziwić, aczkolwiek kadra też jak na Skrę fatalna. Kiedyś hegemon, a teraz to z Asseco moga bić się o 4 miejsce tylko. Bieniek jako jedyny to klasa światowa, reszta to zawodnicy co najwyżej solidni lub niespełnione talenty jak pewien Serb

1

@fart liczę, że w półfinale doświadczenie zrobi swoje i GSW awansuje do finału a wtedy to już sezon można uznać za dobry :P

1

@fart no ciekawe jak to nowe "death lineup" wypadnie na tle rywali, którzy nie mają tylko jednego dobrego zawodnika :P

0

@AllBundy no bo Laporta od początku dawał znać, że ma na niego wywalone jajca :P Koeman był fatalnym trenerem, ale no prezydent nie powinien się tak zachowywać

19

@AllBundy no ale co źle powiedział?

1

@AllBundy gdyby zliczyć wszystkie "buchy" to by się z dwa papierosy może uzbierały. Przypuszczam, że gdyby były znacznie tańsze to bym palił, ale nie można pozwolić sobie obecnie na alko+ papierosy, trzeba wybrać jedno z tych :P

0

@Cule1234 jak ja mam grać z takim Bale, jak mam trafiać w taką dziurę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?