3

Pedraza nie zdziwie się jak zepsuł dwumecz drużynie. Wszedł i miał dwie sytuacje, w której jeden gol musi paść

1

Szkoda, że w jednej drużynie nigdy nie spotkali się Parejo i Banega.

3

Idealnie dziś widać jaka jest przepaść między Lewandowskim a Benzemą. Lewandowski ma tylko lepsze wykończenia od Franzuca, w pozostałych aspektach nie ma podjazdu

6

Szkoda że spalony, aczkolwiek gdyby nie przedrostek Villar w nazwie to pewnie Var by miał przerwę minutową i bramecxka by była uznana :D

1

@barcelonaLM ale mają najlepszego piłkarza obecnie na świecie i on im to może wygrać. jak masz takiego gościa to z automatu stajesz się faworytem

2

Real z takim Benzema to może wygrać LM, chłop z niczego coś zrobi. Taki Laporte czy Dias to dla niego nie będzie żaden problem

0

Foyth w 3min wygrał więcej pojedynków z Davies niż Semedo przez cały mecz z 8-2 w tle :P

11

Przełączyłem na chwilę na Chelsea vs Real i Vinicius leżał, się trochę nie zdziwiłem nawet

11

Oby dziś Emery pokazał jak świetnie potrafi ułożyć drużynę w rozgrywkach europejskich. Może i mu w Arsenalu i PSG nie wyszło, ale taktycznie umie rozwalić większość trenerów

0

@FCB24 czy taki Butler wiedział* :D

1

@czółkovsky ciekawe czy taki Butler kto to jest :D

0

@FCBparasiempre i tak Bendtner>Messi i nie ma z tym polemizować

0

szukam szukam i znaleźć nie mogę, wiecie może gdzie kupie najnowszą bluzę L gucci-sruczi?

0

@Luciano99 czyli w sumie w czym jest wybitny? bo chyba samo strzelanie bramek to za mało by tak wszyscy mu pomniki robili

0

@P33ck przeciwko takiej obronie to i Liverpool by nic nie zrobił

2

@AFA90 no nie wiem czy stać koło Piechniczka to nie jest zbyt ryzykowne podejście, jeszcze Ci się udzieli pieprzenie

0

@Kondziubarca no to chyba jak każdy :D

1

@DIPENNN problem jest taki, że teraz byle gówniarz zagra 5meczy dobrych to też kosztuje 60mln :D

2

@Kondziubarca ja też tak uważam, ale też doceniam to jaką robotę robił w Kogutach, trofea są najważniejsze, ale czasami też warto zobaczyć jakie postępy zrobiła dana druzyna u trenera.

2

@Kondziubarca no zrobił z Kogutów drużyne która już nie była 6-8 w lidze tylko przed jej rozpoczęciem ludzie mówili o nich jako o realnym kandydacie oraz chyba 2x z rzędu kończył ligę na 3 miejscu. Bądź co bądź ale to jest dużo. Nie wiem czy Guardiola z takimi finansami jakie są skłonne wydawać Totki by tyle zdobył.

1

@Mr8lack nie napisałem, że Pochettino to dobra opcja :D

0

@BartqRKO no mam rację, Ty jakieś farmazony gadasz. Co ludzie mają oglądać jak to puszczają na otwartym kanale?

0

@Kondziubarca Ten Hag też w klubie z takim ego to zła opcja, nie ma autorytetu

0

@BartqRKO tu nie ma o czym dyskutować

0

@BartqRKO nie prawda. znacznie więcej ludzi by obejrzalo Chelsea vs Real niż wchodzenie w 4 litery jednego gościa

1

@Nano22 czytalem ze to jest strasznie słabe na plecy, sam robiłem z 5 lat temu i faktycznie mnie bolały

0

@sintesox deficyt wiadomo, zapuscicilem się delikatnie :P ale myslalem, że są jakieś najlepsze ćwiczenia na mięsnie brzucha, głównie skośne, które wpływają na zbudowanie dobrych wyników :P

0

jest tu jakiś znawca od budowania mieśni brzucha, nie ukrywam pasuje zrobić formę na lato :P ostatni rok się trochę człowiek zapuścił, od 2-3tyg coś tam już cwicze ale chciałbym wiedzieć jakie ćwiczenia są najbardziej wydajne. Oczywiście sprawy diety itp nie poruszam bo to swoją drogą

0

@FCMichalo fajnie, ale trochę dziwne, że wgl polskich piłkarzy nie biorą do Hejt parku. Lewandowski, Szczęsny, Zielu (prowadzący Kowal) itp by było ciekawe

0

@escarabajo Niezgoda zagrał po prostu fatalny mecz, jakieś kontuzję to wymyślone bajki przez komentatorów próbujących wybielić jego występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?