FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pedraza nie zdziwie się jak zepsuł dwumecz drużynie. Wszedł i miał dwie sytuacje, w której jeden gol musi paść
1
Szkoda, że w jednej drużynie nigdy nie spotkali się Parejo i Banega.
3
Idealnie dziś widać jaka jest przepaść między Lewandowskim a Benzemą. Lewandowski ma tylko lepsze wykończenia od Franzuca, w pozostałych aspektach nie ma podjazdu
6
Szkoda że spalony, aczkolwiek gdyby nie przedrostek Villar w nazwie to pewnie Var by miał przerwę minutową i bramecxka by była uznana :D
1
@barcelonaLM ale mają najlepszego piłkarza obecnie na świecie i on im to może wygrać. jak masz takiego gościa to z automatu stajesz się faworytem
2
Real z takim Benzema to może wygrać LM, chłop z niczego coś zrobi. Taki Laporte czy Dias to dla niego nie będzie żaden problem
0
Foyth w 3min wygrał więcej pojedynków z Davies niż Semedo przez cały mecz z 8-2 w tle :P
11
Przełączyłem na chwilę na Chelsea vs Real i Vinicius leżał, się trochę nie zdziwiłem nawet
11
Oby dziś Emery pokazał jak świetnie potrafi ułożyć drużynę w rozgrywkach europejskich. Może i mu w Arsenalu i PSG nie wyszło, ale taktycznie umie rozwalić większość trenerów
0
@FCB24 czy taki Butler wiedział* :D
1
@czółkovsky ciekawe czy taki Butler kto to jest :D
0
@FCBparasiempre i tak Bendtner>Messi i nie ma z tym polemizować
0
szukam szukam i znaleźć nie mogę, wiecie może gdzie kupie najnowszą bluzę L gucci-sruczi?
0
@Luciano99 czyli w sumie w czym jest wybitny? bo chyba samo strzelanie bramek to za mało by tak wszyscy mu pomniki robili
0
@P33ck przeciwko takiej obronie to i Liverpool by nic nie zrobił
2
@AFA90 no nie wiem czy stać koło Piechniczka to nie jest zbyt ryzykowne podejście, jeszcze Ci się udzieli pieprzenie
0
@Kondziubarca no to chyba jak każdy :D
1
@DIPENNN problem jest taki, że teraz byle gówniarz zagra 5meczy dobrych to też kosztuje 60mln :D
2
@Kondziubarca ja też tak uważam, ale też doceniam to jaką robotę robił w Kogutach, trofea są najważniejsze, ale czasami też warto zobaczyć jakie postępy zrobiła dana druzyna u trenera.
2
@Kondziubarca no zrobił z Kogutów drużyne która już nie była 6-8 w lidze tylko przed jej rozpoczęciem ludzie mówili o nich jako o realnym kandydacie oraz chyba 2x z rzędu kończył ligę na 3 miejscu. Bądź co bądź ale to jest dużo. Nie wiem czy Guardiola z takimi finansami jakie są skłonne wydawać Totki by tyle zdobył.
1
@Mr8lack nie napisałem, że Pochettino to dobra opcja :D
0
@BartqRKO no mam rację, Ty jakieś farmazony gadasz. Co ludzie mają oglądać jak to puszczają na otwartym kanale?
0
@Kondziubarca Ten Hag też w klubie z takim ego to zła opcja, nie ma autorytetu
0
@BartqRKO tu nie ma o czym dyskutować
0
@BartqRKO nie prawda. znacznie więcej ludzi by obejrzalo Chelsea vs Real niż wchodzenie w 4 litery jednego gościa
1
@Nano22 czytalem ze to jest strasznie słabe na plecy, sam robiłem z 5 lat temu i faktycznie mnie bolały
0
@sintesox deficyt wiadomo, zapuscicilem się delikatnie :P ale myslalem, że są jakieś najlepsze ćwiczenia na mięsnie brzucha, głównie skośne, które wpływają na zbudowanie dobrych wyników :P
0
jest tu jakiś znawca od budowania mieśni brzucha, nie ukrywam pasuje zrobić formę na lato :P ostatni rok się trochę człowiek zapuścił, od 2-3tyg coś tam już cwicze ale chciałbym wiedzieć jakie ćwiczenia są najbardziej wydajne. Oczywiście sprawy diety itp nie poruszam bo to swoją drogą
0
@FCMichalo fajnie, ale trochę dziwne, że wgl polskich piłkarzy nie biorą do Hejt parku. Lewandowski, Szczęsny, Zielu (prowadzący Kowal) itp by było ciekawe
0
@escarabajo Niezgoda zagrał po prostu fatalny mecz, jakieś kontuzję to wymyślone bajki przez komentatorów próbujących wybielić jego występ