FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szymański dobrze się prezentuje
2
@trolownik dzień dobry, w czym mogę pomóc?
0
Problemy, problemy Polski
0
W Bayernie by pewnie bardziej mu się chciało to skończyć....
1
Moder to wygląda po tym życiu w Anglii jak z rodziny Peaky Blinders trochę :D
4
-Macie u siebie kobieten?
-Ja, Danke.
Najlepszy dialog w historii polskiej kinematografii
0
@Pogba gość jako jedyny potrafi coś rozegrać, ale ludzie to krytykują. Bez niego byśmy z własnej połowie nie wyszli.
1
@IronSanHybrid ale ta jedna twarda sztuka że wstała i jak gdyby nigdy nic :D
3
@Danny Gaucho bo dokładał nogę do tego co koledzy my wykreowali?
1
@Batys Radwańska też nie radziła sobie w tamtej erze. Przereklamowana jest względem tego co zdobyła a to jak ja gloryfikują
0
@Colon ciekawe czy wtedv poraz pierwszy Federer sobie pomyślał że będą problemy z tym "gnojkiem"
0
@lukaszbrk najpierw musi mu się chcieć zagrać, a z tym czasami ma problem
0
@PolskiBarcelonista10 Argentyna mi to obojętna jest na tym turnieju, jakby odpadła po fazie grupowej to bym mial na to wywalone, Hiszpania Top :D
1
@tristan87 po pierwsze szkoda jajek, po drugie jakbym tak zrobił z pomnikiem Piłsudskiego to pewnie byłby to zwykły "wandalizm", ale ze to Zelenski to znając polskie organy by był czarny chleb i czarna kawa na długie lata
0
@BART97 no na szczeście nie narzekam i to są te poważniejsze problemy :D
4
@qchulainn bo gosc za chwilę albo już jest stawiany jako kolejny Piłsudski czy Sobieski czy inny bohater narodowy. Z jakiej okazji on się znalazł w polskim mieście?
5
jestem z Krakowa i jak zobaczyłem ten mural prezydenta Ukrainy i ich flage to mi się niedobrze zrobiło. Marzy mi się, by pewnej nocy cały ten mural został obrzucony pomidorami czy jajkami....chociaż pewnie obecnie to taki czyn byłby gorzej karany niż morderstwo czy gwałty z porwaniem. Na cholere takie coś robią, za niedługo będą kościoły pod wezwaniem Ukrainy
3
@Kondziubarca i w weekend Gerrard: nie mamy żadnych informacji odnośnie Casha, nie wiemy gdzie jest i nie możemy się z nim skontaktować.
1
@GuerillaAthletic niech przyjdzie grać do Wisełki
1
@kamilos1214 co? Xddd
0
@JackH aczkolwiek gadanie o nim jako z MVP w tym sezonie jest dziwne. Rok temu Curry nie może być bo jego drużyna była nisko, a teraz pompują gościa z 6 miejsca?
18
Nooo i jutro Marca: Barcelona zainteresowana Haalandem, Mbappe lub Salahem
0
@Qba2312 z tym po cichu to trochę przesadziłeś :P
0
Kiedy jest ta muzyka Planica Planica? To po jakimś długości skoku czy jak to?
4
@qubson12345 z tym Salihamidzic to chyba kolejny trener się nie dogaduje....albo coś pomyliłem :D
3
Weekend skoków w Planicy to chyba jedno z takich największych pragnień do zobaczenia live dla fana ogólnie sportu, przynajmniej dla mnie
0
@MesQueUnClub96 to żeś porównanie dał xd dokładnie to samo
0
Jakiś gość sobie strzela przeciwko Unionowi czy Augsburgowi i cały internet o tym pisze, czerwone nagłówki, bohater narodowy itp.... pierwszy raz Polka zostaje nr 1 w rankingu WTA w tenisie i trzeba przeskrolowac strony kilka razy by coś znaleźć o tym
0
@PatrychoO nie mówię o dzisiejszym meczu, nie oglądałem. Ale jeden mecz ma określić cały sezon? Śmieszne. Wg niektórych to on no z Realem dobrze zagral
2
@zodiak_10 no to sobie obejrzyj. Wszyscy w PSG źli bla bla bla tylko Messi cudowny. Co, będzie miał z 4-5 kluczowe podania jak do tego zanotuje z 15 strat w środku boiska