1

@Adi123456789 1. Carlos; 2. Marcelo; 3. Alba.

4

@Emhyr za gościa który pół roku temu był no name? Porąbało do reszty z tymi cenami. 20to powinien być max. Tym bardziej, że to słaba liga austriacka

2

@maniak33333 ale w każdym klubie można tyle tych nieudanych talentów wymienić. Dziwne by Odegaard czy Ceballos się przebili do składu rywalizując z jedną z najlepszych linii pomocy w historii

2

@maniak33333 Valverde ma gorszy sezon, ale w dwóch pozostałych niszczył wszystkich naszych pomocników :P Cavaminga to wielki talent i też nie można go lekceważyć

4

@shahman i weź tam dziurę załóż

1

@buszmen Margot chyba jednak

0

Już nie przesadzajcie z tym hejtem na Moribe. Rok temu pisaliście o nim jak nowym Yaya Toure. Może i Nico i Gavi mają większy potencjał, ale pisanie, że on nie ma żadnego i jest słaby to gruba przesada.

0

@Encore Foden jest przereklamowany, oglądałem mnóstwo meczy City i rzadko kiedy zachwyca. No i lubi w Melo sobie pójść

0

7

"Luuk de Jong był szybszy"... Boże jak to zabrzmiało xdd

0

Gdyby tak im się chciało strzelać częściej z dystansu

0

@DonAndresFCB no ale Var na żółto nie reaguje

1

@damiano996 dobrze, że kolega się zna, uspokoiło mnie to :D

3

Przecież jakby tak na Camp Nogi było to też by kibice byli wściekli. Ja się tam cieszę, że nie siedzą cicho, bo dzięki temu mecze ogląda się lepiej niż jak siedzą cicho turyści na trybunach i tyle

0

Jakim cudem tu nie było spalonego xd

0

@Coutinho007 no dobra, o Peni to zapomniałem :P

0

Może i w sumie szkoda że był ten spalony. Fajnie by było zobaczyć w paru meczach Neto czy nawet Pena bo może Niemiec by się wkoncu ogarnął

0

Ten Foulquier czy jakiś taki i ten Nyon to mają takie coś w sobie że człowiek ich tak samo nie lubi jak Bałwanka

0

@tomek8756 ah i ta jej umbrella

1

Jaką wg Was jest lepsza opcja dla młodego piłkarza. Załóżmy młody napastnik ma 2opcje odejścia: jedna to do City gdzie będzie grał ogony albo co najwyżej w pucharze ale będzie trenował z klasowymi piłkarzami i będzie go trenował jeden z najlepszych trenerów w historii; druga to odejście do powiedzmy takiego Evertonie gdzie będzie grał dużo, ale z słabymi (w tym sezonie) piłkarzami i znacznie gorszym trenerem.

6

@Gaz nie chce by to brzmiało jak umniejszanie Norwegowi, ale inaczej jest gdy musisz dzielić minuty z Sterling, Aguero, Jesus, Mahrez czy Rodem a inaczej gdy z Malen i Brandt czy jakimś nieznanymi typami z Salzburga

0

@Rewolucja123 no cieszę się że się zgadzasz

4

Gol po strzale z dystansu? To tak w futbolu można? U nas by pewnie podanie poszło do Busquetsa bo po co strzelać

5

@sergio5 ale Ci piłkarze to pipki się zrobiły...skarzy to się do wuefisty w podstawówce

0

@BorzyKrzys no chyba mi nie powiesz, że Lewandowski jest lepszy w rozegraniu niż taki Kane czy Benzema?

0

@BorzyKrzys tak, przeciwko najgorszemu Schalke w historii przy wyniku chyba 4-0, gdzie żaden obrońca go nie pilnował, bo Schalke wtedy to żart

0

Kane zalicza genialne podanie przy golu dla Kogutów. Lewandowski ma genialne wykończenie, ale w innych aspektach wygląda gorzej niż inni napastnicy. Nigdy by takiej piłki nie zagrał jak Kane

0

0

@BartqRKO no teoretycznie tak. Ale czy fani czują w tym show? Mam duże wątpliwości. Autostrada do kosza...to tak jakby był mecz gwiazd w rzutkach i rzucali z 30cm co chwilę maxy

0

@kamyk_23 no ale teraz włączyłem ten "mecz" na Canal Plus sport....zenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?