1

@zadafcb a wiadomo co z Smart? Bo Horford to pewnie nie dostępny skoro ma covid

2

@macio_944 sorki, moje niedopatrzenie, dzięki za dobre info :D

8

wgl to my tego Bernardo Silvę już zaklepaliśmy? tak było głośno o nim przez całe 2 dni to już chyba oficjalka powinna wlecieć za chwilę.

2

@Vebrol ajjjj alez to była okazjaaaaa dla Greków

1

@SamuelUmtiti w pełni zrozumiała decyzja, myślę że odwrotna to były skandal

0

@Kuba0723 za Memphisa 20 to jest max

0

@Puyolex 110mln max

0

@Janas11224 no to wiem :D ale czy to ma jakieś rozwinięcie jak np: igrzyska grzania rumu yeeeeeaaaahhhhh

0

@Xxxbarca4ever może właśnie Bednorz o ile temu znudzi się gra w Rosji. Też jestem niemal pewny, że Semeniuk sobie tam poradzi

10

@macio_944 oby Rosja znikła, ale nigdy w zyciu wtedy Ukraina nie może zabrać ich terenów. Tak nie może być z logicznego punktu widzenia :P

0

@macio_944 oby tak nie bylo

0

@Janas11224 IGRY to mają jakieś rozwinięcie? :D

0

@Gaucho jeżeli nie brano to w zarządzie siedzą ślepi ludzie :P

0

@Hubsao co by się działo jakby takiego gola strzelił Ibra....

8

@Roxi niech zmienią nazwę stadionu na Parc de Mbappe

0

@Gaucho gdyby pozbycie się świętej trójcy było takie łatwe już ich by tu dawno nie było :P

2

@bartekvisca zdecydowanie nie, a też mieszkam w mieście (Kraków), dlatego w sierpniu rzucam pracę i szukam czegoś nowego.

2

@pato1234 dla United największym wzmocnieniem powinien być wkońcu trener. Kadrę mają bardzo dobrą, ale na ławce jakieś karykatury. Jeżeli Frankie by w United nie błyszczał pod wodzą ten Haga to już chyba nigdzie by nie błyszczał

1

Semeniuk po sezonie opuszcza Zaksę i przenosi się do Perugii, wielka szkoda, ale juz rok temu miał odejść. Oby Zaksa dała radę go jakoś zastąpić, a i sam Semeniuk potwierdził swoją klasę we Włoszech

0

@Comentateiro Durant miał szczęscie, że do nich trafił, bez tego były prawdopodobnie kolejnym wielkim bez pierścienia

0

@MeMyselfAndI słabo porównywać 3-krotnego mistrza i gościa, który już teraz jest w top 20 all time do jakiegoś dziecka z Atlanty :P

2

@Krzychuuuu14 to ta karta nie powinna się nazywać TOTS tylko OGAR- one goal after return czy coś takiego :D

4

@DLFCB tym większe wrażenie gdy człowiek sobie uświadomi w jakiej formie był Chiellini, Bonucci czy Thiago Motta

2

to juz wiemy kto będzie na okładkach gazet.

0

@taris no porąbani, że dali Fatiego i Pedriego, którzy prawie zawsze byli kontuzjowani.

1

@Comentateiro tylko "problem" z nimi jest taki, że i tak musisz ich pilnować, a wtedy pojawia się Poole czy Wiggins niepilnowany i łatwe punkty. Strasznie niedoceniani w tych PO, a jako jedyni wiedzą co to znaczy wygrać mistrzostwo :P

0

@gumaz Kasjo by wygrał, albo przynajmniej mocno się postawił. Wiele osób umniejsza jego możliwości bo chlał i był patusem, ale w boskie jak się przyłoży jest naprawdę dobry, a Szpilka to mem

1

@MesQueUnClub96 nie można pisać ze Nadal jest bez szans w Paryżu :D

1

@Janas11224 cały czas w miarę młody, zwłaszcza jak na SO, dla mnie poniżej 10mln to będzie porażka

1

@Janas11224 10mln to minimum za niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?