FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb a wiadomo co z Smart? Bo Horford to pewnie nie dostępny skoro ma covid
2
@macio_944 sorki, moje niedopatrzenie, dzięki za dobre info :D
8
wgl to my tego Bernardo Silvę już zaklepaliśmy? tak było głośno o nim przez całe 2 dni to już chyba oficjalka powinna wlecieć za chwilę.
2
@Vebrol ajjjj alez to była okazjaaaaa dla Greków
1
@SamuelUmtiti w pełni zrozumiała decyzja, myślę że odwrotna to były skandal
0
@Kuba0723 za Memphisa 20 to jest max
0
@Puyolex 110mln max
0
@Janas11224 no to wiem :D ale czy to ma jakieś rozwinięcie jak np: igrzyska grzania rumu yeeeeeaaaahhhhh
0
@Xxxbarca4ever może właśnie Bednorz o ile temu znudzi się gra w Rosji. Też jestem niemal pewny, że Semeniuk sobie tam poradzi
10
@macio_944 oby Rosja znikła, ale nigdy w zyciu wtedy Ukraina nie może zabrać ich terenów. Tak nie może być z logicznego punktu widzenia :P
0
@macio_944 oby tak nie bylo
0
@Janas11224 IGRY to mają jakieś rozwinięcie? :D
0
@Gaucho jeżeli nie brano to w zarządzie siedzą ślepi ludzie :P
0
@Hubsao co by się działo jakby takiego gola strzelił Ibra....
8
@Roxi niech zmienią nazwę stadionu na Parc de Mbappe
0
@Gaucho gdyby pozbycie się świętej trójcy było takie łatwe już ich by tu dawno nie było :P
2
@bartekvisca zdecydowanie nie, a też mieszkam w mieście (Kraków), dlatego w sierpniu rzucam pracę i szukam czegoś nowego.
2
@pato1234 dla United największym wzmocnieniem powinien być wkońcu trener. Kadrę mają bardzo dobrą, ale na ławce jakieś karykatury. Jeżeli Frankie by w United nie błyszczał pod wodzą ten Haga to już chyba nigdzie by nie błyszczał
1
Semeniuk po sezonie opuszcza Zaksę i przenosi się do Perugii, wielka szkoda, ale juz rok temu miał odejść. Oby Zaksa dała radę go jakoś zastąpić, a i sam Semeniuk potwierdził swoją klasę we Włoszech
0
@Comentateiro Durant miał szczęscie, że do nich trafił, bez tego były prawdopodobnie kolejnym wielkim bez pierścienia
0
@MeMyselfAndI słabo porównywać 3-krotnego mistrza i gościa, który już teraz jest w top 20 all time do jakiegoś dziecka z Atlanty :P
2
@Krzychuuuu14 to ta karta nie powinna się nazywać TOTS tylko OGAR- one goal after return czy coś takiego :D
4
@DLFCB tym większe wrażenie gdy człowiek sobie uświadomi w jakiej formie był Chiellini, Bonucci czy Thiago Motta
2
to juz wiemy kto będzie na okładkach gazet.
0
@taris no porąbani, że dali Fatiego i Pedriego, którzy prawie zawsze byli kontuzjowani.
1
@Comentateiro tylko "problem" z nimi jest taki, że i tak musisz ich pilnować, a wtedy pojawia się Poole czy Wiggins niepilnowany i łatwe punkty. Strasznie niedoceniani w tych PO, a jako jedyni wiedzą co to znaczy wygrać mistrzostwo :P
0
@gumaz Kasjo by wygrał, albo przynajmniej mocno się postawił. Wiele osób umniejsza jego możliwości bo chlał i był patusem, ale w boskie jak się przyłoży jest naprawdę dobry, a Szpilka to mem
1
@MesQueUnClub96 nie można pisać ze Nadal jest bez szans w Paryżu :D
1
@Janas11224 cały czas w miarę młody, zwłaszcza jak na SO, dla mnie poniżej 10mln to będzie porażka
1
@Janas11224 10mln to minimum za niego