5

@PatrykBarca chyba nikt nie uważa, że to byłaby dobra opcja :D

0

@Cule1234 no chłop ma dużo racji

3

@Endek1918 i za chwilę Cafurić: "Al-Khelaifi wie co mówi, to wybitna jednostka i zrobił dla piłki wiele dobrego"

2

@Kondziubarca wiecznie młody Januzaj super opcja na kolejne pośmiewisko

0

@Homeopata8989 Allegri i Wuja Brzęczek

0

@Rewolucja123 to wina Ronaldo, że grają gorzej?

0

@adi7adi8 no przypuszczam, że to kwestia indywidualna kto który ceni najbardziej :P no skoro nie o punkty to będzie towarzyski. Zeby nie było, że pochwalam to co robi Osaka, ale nie dziwi mnie to

11

@Kwasiak98 no ale pisanie, że to wszystko wina Ronaldo to jeszcze większy absurd :P

1

Golden State awansują do finału NBA, Butler/Tatum jest zatrzymywany przez potężnego Wigginsa i ten zdobywa MVP finałów

0

@adi7adi8 jeden z najważniejszych czterech :P czy o sławę grasz w turnieju "towarzyskim"?

0

@doc my mamy problem by wydać 20mln, a co dopiero 80mln :P

0

@PatrychoO no ale nie ma co się dziwić Osace ( o ile tak się odmienia). Wkoncu grasz w tenisa zawodowo by być najlepszym, a brak punktów Ci w tym nie pomaga. Tu Osaka nic złego nie zrobiła tylko ATP ora WTA

2

wiadomo może co z Nahornym, Twarowskim, Rudzkim, Rosłoniem itp co zajmowali się w canal plus ligą angielską, odchodzą czy zostają? Oni sprawiali, że nawet Norwich vs Leeds nie było takie złe :P

1

@against_modern_football w sumie to nie wiem czy się osłabili :p

6

Zaksa top, a Semeniuk kozak wśród kozaków

1

Semeniuk to obecnie top5 siatkarzy na świecie i to spokojnie. Powiedziałbym, że top 3 wraz z Michieletto i Ngapeth

3

Genialny mecz Zaksy.

2

Kaczmarek chyba jedna akcja skończona......

0

Gdyby ZAKSA miała porządnego atakującego to by było zbyt pięknie. Kaczmarek jest po prostu słaby

0

@tomek8756 Wilshere, gdyby nie kontuzje to byłby genialnym pomocnikiem

2

No i zaczynamy finał siatkarskiej LM, zagrywać jak najwięcej na Michieletto i będzie dobrze :D

0

@DonAndrzejos "mordo jest w pytę"

0

No dozą piękny dzień sportowy. Najpierw mecze o wszystko w Premie league, potem we włoskiej, teraz klasyk żużlowy Wrocław vs Stal i finalnie ZAKSA walczy o obronę siatkarskiej LM

0

Przykre jest to, że my gdybyśmy grali np z Getafe w meczu o mistrzostwo i byśmy przegrywali 0-2 to pewnie by przestali wierzyć i by się skończyło 0-3

15

Stawianie na kobiecy tenis to tak jak stawiać na Napoli

0

@taris w sumie Benzema-Vini to i tak lepsze niż nasze trio

0

@kkbarca Bernardo i Wilshere

0

@Emhyr i wtedy Zidane> Guardiola

2

@fart wiadomo było, że Dallas takiej skuteczności z pierwszej połowy nie utrzymają, ale no w drugiej byli fatalny. Ale GSW pokazali że obok Boston są głównymi kandydatami

16

@Messibestplayerintheworld ta grudniowa lub styczniowa porażka z RSSS to najlepsza porażka jaką doznaliśmy przez ostatnie 20lat chyba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?