FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrykBarca chyba nikt nie uważa, że to byłaby dobra opcja :D
0
@Cule1234 no chłop ma dużo racji
3
@Endek1918 i za chwilę Cafurić: "Al-Khelaifi wie co mówi, to wybitna jednostka i zrobił dla piłki wiele dobrego"
2
@Kondziubarca wiecznie młody Januzaj super opcja na kolejne pośmiewisko
0
@Homeopata8989 Allegri i Wuja Brzęczek
0
@Rewolucja123 to wina Ronaldo, że grają gorzej?
0
@adi7adi8 no przypuszczam, że to kwestia indywidualna kto który ceni najbardziej :P no skoro nie o punkty to będzie towarzyski. Zeby nie było, że pochwalam to co robi Osaka, ale nie dziwi mnie to
11
@Kwasiak98 no ale pisanie, że to wszystko wina Ronaldo to jeszcze większy absurd :P
1
Golden State awansują do finału NBA, Butler/Tatum jest zatrzymywany przez potężnego Wigginsa i ten zdobywa MVP finałów
0
@adi7adi8 jeden z najważniejszych czterech :P czy o sławę grasz w turnieju "towarzyskim"?
0
@doc my mamy problem by wydać 20mln, a co dopiero 80mln :P
0
@PatrychoO no ale nie ma co się dziwić Osace ( o ile tak się odmienia). Wkoncu grasz w tenisa zawodowo by być najlepszym, a brak punktów Ci w tym nie pomaga. Tu Osaka nic złego nie zrobiła tylko ATP ora WTA
2
wiadomo może co z Nahornym, Twarowskim, Rudzkim, Rosłoniem itp co zajmowali się w canal plus ligą angielską, odchodzą czy zostają? Oni sprawiali, że nawet Norwich vs Leeds nie było takie złe :P
1
@against_modern_football w sumie to nie wiem czy się osłabili :p
6
Zaksa top, a Semeniuk kozak wśród kozaków
1
Semeniuk to obecnie top5 siatkarzy na świecie i to spokojnie. Powiedziałbym, że top 3 wraz z Michieletto i Ngapeth
3
Genialny mecz Zaksy.
2
Kaczmarek chyba jedna akcja skończona......
0
Gdyby ZAKSA miała porządnego atakującego to by było zbyt pięknie. Kaczmarek jest po prostu słaby
0
@tomek8756 Wilshere, gdyby nie kontuzje to byłby genialnym pomocnikiem
2
No i zaczynamy finał siatkarskiej LM, zagrywać jak najwięcej na Michieletto i będzie dobrze :D
0
@DonAndrzejos "mordo jest w pytę"
0
No dozą piękny dzień sportowy. Najpierw mecze o wszystko w Premie league, potem we włoskiej, teraz klasyk żużlowy Wrocław vs Stal i finalnie ZAKSA walczy o obronę siatkarskiej LM
0
Przykre jest to, że my gdybyśmy grali np z Getafe w meczu o mistrzostwo i byśmy przegrywali 0-2 to pewnie by przestali wierzyć i by się skończyło 0-3
15
Stawianie na kobiecy tenis to tak jak stawiać na Napoli
0
@taris w sumie Benzema-Vini to i tak lepsze niż nasze trio
0
@kkbarca Bernardo i Wilshere
0
@Emhyr i wtedy Zidane> Guardiola
2
@fart wiadomo było, że Dallas takiej skuteczności z pierwszej połowy nie utrzymają, ale no w drugiej byli fatalny. Ale GSW pokazali że obok Boston są głównymi kandydatami
16
@Messibestplayerintheworld ta grudniowa lub styczniowa porażka z RSSS to najlepsza porażka jaką doznaliśmy przez ostatnie 20lat chyba :D