3

Wiggins i Looney najważniejszymi graczami w GSW w finałach konferencji xdd jak to brzmi

1

@BartqRKO to jest niepojęte co dziś robią. Oby im przestało to działać

1

Ci sędziowie w NBA są jeszcze "lepsi" niż w lidze hiszpańskiej

1

@Encore brak Greena to jakiś żart. Jedyny powód to może zbyt mała liczba spotkań

1

@Ojciec5tkidzieci to był program który leciał dobre 10 lat temu a i już wtedy te programy show w tv były chore xd

0

@Jackazz o chłopie, to za duże wyzwanie teraz szukać jak się ta aktorka nazywała :D

10

Ale ta Beatrix w tym Potterze też zagrała kosmos rolę

0

@Albatros nie jestem fanem transferu Lewego, ale kilka plusów widzę. Ciężko na Dembele znaleźć osobę, która przez te lata na niego nic nie powiedziała...

0

@Albatros fajnie jeszcze jakbyś napisał z czym....

2

@DaPidejpi możę do top50, ale i tak wątpię :D

0

@Vebrol Leon nawet obecnie nie jest najlepszy :P taki Ngapeth już jest lepszy, przyjmuje nade wszystko a to na ich pozycji dość ważne zadanie :D

1

@YouTuber postaram się nie kierować sympatią tylko czysto sportowo:
-Messi
-Jordan
-Tyson (choć bardzo mało oglądam, a od 5 lat wgl)
-Djoko
-hokej całkowicie obcy
-Giba
- Omeyer, aczkolwiek Hansen jak zakończy karierę może go wyprzedzić

1

@YouTuber najlepszy awatar na tej stronie :D

0

@FC1899Barca dodaj, że jeden to zrobił grając w Bundeslidze, gdzie wszyscy grali na niego. A pozostała trójka gra od stycznia, gdzie musieli złapać rytm zespołu i częściej byli poddani rotacji

1

@Encore środek ok, wiadomo Lewy znacznie przewyższa Auba, ale Dembele jednak znacznie lepszy niż Raphinhia, wgl nie rozumiem jego fenomenu, dla mnie zwykły przeciętniak na przeciętną drużynę. Co do LS.....Fati ma większy potencjał oczywiście, ale nie wiadomo czy będzie zdrowy, na ten moment Ferran lepszy, bo i broni i jednak lepiej kreuje.

0

Torres- Auba- Dembele vs Fati-Lewandowski-Raphinha. Nie wiadomo czy te transfery się odbędą; ale nie wiem czym za bardzo się ludzie jarają, wg mnie to będzie gorszy skład ataku niż mamy obecnie.

1

@macio_944 ileż można żyć wśród jakiś Helg :D

1

@Deviler na spróbowanie na pewno skosztuje

3

@Medium a jak odkręcasz kran to leci Dżony Walker?

0

@Qba2312 no doszedł do finału LM, podczas gdy jego poprzednia drużyna dostawała 8-2 na przykład+ wiele wygranych pucharów krajowych. Nie wiem czy to zmarnowana kariera do końca :P

1

Komentarz usunięty

0

@Omoziu ale to serio mówisz czy nie? :D

1

@hayek no i pójdę się umyc i elo wtedy, tak to nie działa niestety

0

skoro są operacji zmiany płci to czy są takie zmieniające kolor skóry? jestem białym człowiekiem, ale czuje wewnętrznie, że powinienem być czarnoskóry.

0

@Kuba0723 no i widzisz, o 7 za mało :D

0

@LioMessi10 to samo czytałem np przy duńskim Nazario. jakoś ciężko mi sobie wyobrazić by nagle u nas grał jak Vinicius na przykład

0

@Kuba0723 dobrze, że mamy tu eksperta takiego jak Ty, który widział 37 meczów ligowych Leeds w tym sezonie i jest rzetelnym źródłem wiedzy :D

1

@tomek8756 ten swiat jest całkowicie popie..... ja na prawdę nie chce wiedzieć co będzie za 10 lat modne. Biały człowiek chcący być czarny z oczami Azjaty?

1

ten cały Raphinha w ostatnich 15 meczach zdobył 2 bramki i jedną asystę. Rozumiem, że gra w słabym Leeds, ale to są fatalne statystyki i takim piłkarzem to powinno się interesować Villareal czy RSSS, a nie my skoro chcemy wrócić na najwyższy poziom.

0

od 25 maja w żabkach będzie pizza od Kizo, najpierw batoniki, teraz pizza; ten to się nie pierdzieli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?