0

w którym sporcie drużynowym/ indywidualnym wg Was granie u siebie ma największe znaczenie?

0

@Survier Trincao to nieporozumienie, ktory nigdy z portugalskiej ligi nie powinien odchodzić, gość jest tragiczny. W Levante by nie błyszczał

1

@RobiS czyli gośc ich wystawił a oni jeszcze pojadą do niego do hotelu i będą prosić o wywiad? Aż taki znany ten Kasparow nie jest dla większości by to było aż tak ważne

0

@Krystian1588 może do nas

7

@P33ck szkoda, że ta bramka jest tak niedoceniana. To jest gol tak samo niemożliwy jak Messi vs Getafe czy Maradona vs Anglia

24

@barcelonaLM no a po co miał jechać na około?

0

@cris2706 co tak skromnie, najlepszy bramkarz: Messi, Kahn, Yashin
najlepszy prawy obrońca: Messi, Cafu, Alves

0

@PJ1985 początki ma podobne, ale no nie ważne ile grał w tym sezonie i to jak Laporta o nim mówi z Xavim to dają jasno do zrozumienia, że on ma być twarzą nowej Barcelony

1

@PJ1985 chyba bardziej na Fati/Pedri/Gavi

0

@trolownik no zobacz sobie albo przypomnij jak kibice Arsenalu cieszyli się gdy do nas przechodził.

0

@Hubsao bardzo dobrze Gej

0

@PJ1985 warto dodać jeszcze Alvesa oraz zgniłe jabłko Arsenalu w postaci Aubameyanga, z takimi transferami to co roku będzie potrzebna przebudowa bo co rok 2-3 piłkarzy będzie odchodziło na emeryturę lub do MLS czy Chin

0

@Emhyr zgoda, marketingowo tak, sportowo przez 2 sezony też, tylko czy 40mln za to to dobry biznes? Mam duże wątpliwości

4

@gumaz nie chodzę do dentysty od 8lat, jestem zwycięzcą

4

jaki szlachetny ten Lewandowski......chce udzielić pomocy

1

@mat32 no to jak Kwołek to zamiana jeszcze na plus :P

1

@Emhyr dla nas byłby to dobry deal gdyby za bądź co bądź podstarzałego zawodnika nie trzeba by było zapłacić 40 mln tylko np 20. Ajax jedynie co to marketingowo może wiele zdobyć, Suarez nawet już na prawie "emeryturze" robi większe wrażenie na kibicach niż Haller

0

@Emhyr że dla każdego klubu sytuacja lose-lose-lose :P

1

@Ojciec5tkidzieci Conte odchodzi z Zawiercia, oby go jakoś zastąpili

0

@Vebrol Jędrzejczyk i Boruc

0

@Cule1234 Semeniuk, Śliwka, Fornal, Bednorz....jest w czym wybierać, nie odczujemy jego straty

0

@Jacu327 1. Benzema; 2. Mane; 3. Courtois; 4. Salah; 5. de Bruyne

0

@tbas Kessie na pozycje Busquetsa. No pomimo wielkiego talentu Pedriego i Gaviego to jeden doświadczony pomocnik grający do przodu nam się sprzyda

1

@Danny Gaucho no skoro gra to znaczy, że lekarze wyrazili na to zgodę.

0

skoro Eriksen ma kontrakt ważny do końca tego sezonu to możę warto się nim zainteresować? Sprzedajemy de Jonga i za niego Eriksen+ Soler/Kessie. Zyskujemy np 70mln za Holendra, a ściągamy lepszego piłkarza jakim bez wątpienia jest Eriksen, a pewnie po tym przejściu na EUro nie będzie chciał kosmicznych pieniędzy

0

@Ojciec5tkidzieci aa tego to nawet nie wiedziałem :P nie wiem też do końca jak wygląda sytuacja np w Hiszpanii w sprawie możliwości rejestracji piłkarzy z rozrusznikiem w sercu. Może do nas warto go zabrać :P

0

@tristan87 no super, co nie? tak samo jak czytać 26 różnych statystyk o Messim dziennie

6

Jeffren- 27 występów, 11 bramek oraz 2 asysty w drugiej lidze w Tajlandii. Tak oto statystyka, wyjątkowo nie o Messim

0

@Ronnie1992 no Iniesta to kilka klas wyżej niż Modrić :P

0

@tristan87 no ale Messi nie powstrzymał Voldemorta a Harry tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?