FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e no własne obserwacje
3
czemu na przestrzeni ostatnich kilku lat, a w szczególności 2-3lat ludzie tak zwariowali na punkcie psów..... Np w autobusie ich jest coraz więcej (czemu za przejazd z psami ich właściciele nie płacą dodatkowych biletów) czy jak właściciele pieprzą o swoim psie 24/7 i całują go itp. Psa też można zagłaskać na śmierć przysłowiowo
0
@Emhyr nikt by nie maił pretensji gdyby ściągali 31letniego Alonso który jest w formie, ale on jest tragiczny.
0
@gumaz za wypadek ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu to powinno być min 20 lat z góry.
2
@fart Butler to jakiś play offowy byk, co gość się odpala. Obok Doncicia dwóch najlepszych zawodników tych PO z tych co zostali
0
@YouTuber ja to życzę tam wszystkim mistrzostwa oprócz Bayernu od kiedy pamiętam :P
0
jakie strony internetowe z artykułami polecacie takie naukowe, najlepiej z szeroko pojętej przyrody. Trzeba zabić czas...
0
@OsamaDembele ten dziennikarz to chyba z du** wziął
0
@P33ck jak grasz przeciwko Sevilli w LE nigdy nie jest 50/50 :P
2
@Kurkmen faceci nic nie mogą, a feministki mogą wszystko, czego nie rozumiesz? :D
6
@Kgorecki2500 nie no kolega widzę robi zdjęcia na maturze; przepraszam, ale muszę to zgłosić do wyższej instancji
1
@FCBparasiempre Henry to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy
0
@4drian0 taktyk
1
dobry ten Coś? lewonożny czy prawonożny?
1
Romero i jego OJO....jedyne OIO jakie szanuje to Otsochodzi, Igi i OKI
1
@Zoker no ale bardziej przez jakiś szamanów :P
0
@masq no dla mnie ten skład to kolejne 5-0 w LM jakbyśmy wyszli z grupy.
0
@masq ja nie wiem co tu wygląda imponująco. Po za tym proponuje na ten moment nie wrzucać Fatiego do pierwszej "11", bo nie wiadomo czy znowu nie będzie kontuzjowany przez kilka miesięcy
1
@Gaz większy płacz może dlatego, że PSG za Mbappe moze kupić kogo chce, a my tak nie końca
0
@Wittgenstein no mi się tam wszystkie części podobały i jakby były dalej z Deppem to bym dalej z chęcią oglądał, teraz to obejrzę dla zasady.
0
@abram3k ja rozumiem, że nie tłumaczy się wpisów po angielsku, no ale jednak jak ktoś coś wrzuca po hiszpańsku to jak nie ma tłumaczenia na polski to redakcja powinna usuwać takie wpisy. Tomada to mi się kojarzy z pomidorem
0
@Messibestplayerintheworld ależ ten Roberto pracowity i ambitny....dalibyście mu już spokój :P
0
@MatLMG już sobie wyobrażam pojedynek Inaki Williams vs Marcos Alonso.....gość z Luukiem de Jong by pojedynku szybkościowego nie wygrał
2
@Krystian1588 damy my plażę i nie będzie Helgi na co drugim kroku, mi by to wystarczyło. Tylko kurde ten oktoberfest....
0
@macio_944 dokładnie. niech zrobią inną serię, mało jest takich dobrych produkcji o piratach, a jest to tematyka która ma jeszcze mnóstwo niewykorzystanego potencjału
0
@szymon351 no postać Harley była genialna, ale to się nie może udać, daliby coś, że to jakaś jego siostra czy kochanka sprzed 10lat np i byłoby lepiej. No chyba, że też ubiorą ją w sam strój kąpielowy i będą myslec ze to wystarczy
0
@clyde czereśnie, arbus i nektarynki tylko takie twarde a nie takie pyrtki
0
Bartomeu wróć....
28
Johnny Depp nie wystąpi w kolejnej części Piratów z Karaibów, rolę Jacka Sparrowa ma zagrać....Margot Robbie. Uwielbiam tą serię, ten klimat i takie krzywe poczucie humoru ale ta seria bez Deppa ma taki sens jak 13 posterunek bez Cezarego Pazury. Robbie dobra du....dziewczyna no ale jak ona ma zagrać Sparrowa.
0
@Messibestplayerintheworld i to jak Henry w pojedynkę niszczył naszą obronę, gdyby nie Valdes nie byłoby tej LM