8

@tbas to od początku było skazane na porażkę.

0

kto był lepszy w swoim Prime?
Beckham vs Giggs
Ferdinand vs Terry
Scholes vs Gerrard vs Lamprad
Van der Sar vs Cech

1

@MesQueUnClub_87 taktyk :D

0

@mm_ imprezy z Puigem? Pique na młode dup...kobiety peron zapuścił

0

@paweldunajecfcb oglądałem 2 sezony i jakoś tak mi się dłużył i nudzil, przestałem oglądać. Ale przypuszczam, że kiedys do niego wrócę

0

@gumaz jeżeli ktoś Cię zaatakuje z narzędziem typu nóż/maczeta czy cokolwiek w tym stylu to jeżeli w obronie zabijasz napastnika to z automatu powinno być uniewinnienie. Jak bez narzędzie to w zależnosci od sytuacji

0

Nie widziałem by było wczoraj, ale dokładnie 25.05.2020 zmarł George Floyd, dla wielu kryminalista, a dla innych osoba tak wielka jak Gandhi czy Mandela.

0

@VegetaPolska powinien być Popiwczak jak utrzyma formę, a Leon nawet jak będzie zdrowy to na moje nie powinien grać w pierwszym składzie. Na ten moment jest wartością ujemną

0

@Pilka_jest_okragla myśle, że nie byłoby pretensji gdyby nie jego kłamstwa i obiecywanie wszystkiego

1

@Emhyr u mnie wszystko git, rodzinka też ma w tmobile i też git

3

@MysticCat ooo kolega widze oburzony xD Dziękuje i Pozdrawiam

0

@MysticCat jedyna analiza kobiecego tenisa to rzut monetą

0

@Emhyr Vini miał 19lat....Vini zazwyczaj był zdrowy....Vini odkąd przyszedł to brakowało mu skuteczności, ale jego gra była dobra....Vini nie robił problemu pozaboiskowych bo zaspał bo coś tam bo coś tam

1

@Peciak porównanie trochę z niczego. To może weźmy Ballotelliego? nie ważna przeszłość a w tym sezonie jest dobry.....jak można nie patrzeć na przeszłość i jak się w niej dany zawodnik prezentował????

47

@Peciak problem z ludźmi chcący by został Dembele jest taki, że gość przez 5 lat robił żałośnie smieszne statystyki, robił problemy poza boiskowe i nie grał, aż nagle, dziwnym trafem 6msc przed końcem sezonu jest ciągle zdrowy, widać, że mu nie zależy.

1

@don'T.R.I.P.e Drągowski

9

@KrwawiaceoczyVEB jak zatęsknimy za 23 latkiem grającym do tej pory w 3lidze to znaczy, że będziemy głęboko w ......... :D

0

polecacie jakąś stronę z butami? głównie z sneakersami, poza ich oficjalną stroną :P

0

@Joe_Pesci pewnie będzie występował i na Fame i na HL

0

@Solmyr jak straci sportowo miejsce z Sollerem czy Kessiem to znaczy, że to nie taki diament jak nam się wydaje. Z całym szacunkiem dla tej dwójki ale to tylko dobrzy piłkarze, nic więcej

6

to porównywanie sytuacji Gaviego i Thiago to takie trochę z tyłka. Jeden nie grał, bo musiał rywalizować z jednymi z najlepszych pomocników na świecie, a drugi jest 3-4 pomocnikiem do wyboru. Jak nie przedłuży to znaczy, że w główce się od hajsu poprzewracało

1

@bodziu11arret no to Bukowina albo Krynica, Gródek nad Dunajcem jest juz trochę dalej od Zakopanego

0

@Bobo25 w pomocy też lipnie to wygląda. W ataku mamy Ferrana, Depaya, Auba, liczmy Fatiego pomimo urazów i zapewne kogoś ściągniemy. W pomocy Busquets, Pedri, niepewny kontrakt Gaviego i Kessie, ale to jednak inny styl pomocnika

0

@AFA90 to jest jakiś towarzyski meczy czy jest za to jakiś śmieszny puchar jak za klubowe MS?

0

@Messibestplayerintheworld ile jeszcze takich Nevesów czy Boatengów będziemy ściągać do siebie.

0

@Odcinkowy wie ktoś może po ile taka kawalerka? może i by się człowiek skusił

0

tak czysto hipotetycznie: Frankie de Jong odchodzi. Może odejść do Bayernu co pomaga nam ściągnąc Lewego lub odchodzi do City co pomaga ściągnąć Bernardo. Co wybieracie? Ja zdecydowanie City

0

@P33ck fajnie że Son i Kane docenieni, bez nich ta 11 byłaby dziwna

1

@kkbarca Laporta też takimi wypowiedziami nie pomaga

0

Znacznie lepszy niż Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?