FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol dwóch MVP, Śliwka rok temu, Semeniuk w tym :P
0
już prawie wszystkie media podają, że Leon podda się operacji kolana i nie zdąży się wykurować na mistrzostwa świata. Jeśli to prawda to trochę słabo z jego strony, że 2-3msc grał w klubie pomimo bólu, a teraz na sezon reprezentacyjny będzie miał operację. Dobrze, że na jego pozycję mamy wiele zawodników i jego potencjalnego braku nie odczujemy
0
@tristan87 no jest to jeden przypadków z wielu gdy kościół robi to co nie powinni i to ma znaczny wpływ na to.
8
katechetka jednej ze szkół podstawowych na Dolnym Śląsku w piątek podczas lekcji religii kazała wyciągnąć dzieciom kanapki z plecaka i jeżeli były z mięsem/pasztetem to je wyrzucała. I starsze pokolenie i tak powie, że młodzież nie chodzi do kościoła bo jest głupie i pokręcone ....
0
Skrót 2m od linii końcowej a ta nie biegnie. Przereklamowana
0
@Pawci023x nie :D ale z 4-5 osób znam które tam znalazły poloweczki
0
@Survier nie, ta trójka z tyłu nie daje żadnego bezpieczeństwa....nie żeby z Busquetsem dawała :F
1
@Pawci023x ja korzystałem gdy była pandemia w 100% by nie oszaleć i polecam :D
0
@Explode może za darmo nie, ale też nie za 60 czy 70mln
0
@fart w sumie nie tylko w NBA, ale ta zasad wg mnie jest głupia :/
1
@Emhyr koleś napisałe "obecnie", jeśli obecnie to nie chodziło o markę/marketing tylko o poziom sportowy XD
0
@fart nagrodę powinien dostać Butler. Przegrali, ale gdyby nie on to by było szybkie 4-0
1
@FC1899Barca przecież obecnie jesteśmy na tym samym poziomie co Inter, Milan....a moze i nawet poziom niżej
4
@KrwawiaceoczyVEB no to w pierwszym meczu wali plaskacza rywalowi i jest dyskwalifikacja na kilka meczy i elo :D
0
@Wittgenstein po prostu brakowało im luzu
1
@Katalonbar W PSG pewnie nie wiedzą kto to jest :D a Newcastle to ciekawa opcja i dla niego i dla klubu
0
@mekston Djokovicia można nie lubić za zachowanie i jego gadkę, ale jest najbardziej wszechstronnym tenisistą i na każdej nawierzchni radzi sobie doskonale
0
nie sądziłem, że na stronie o Barcelonie będzie cytowany Czesio Michniewicz
0
kto ma większy talent: Świątek czy Alcaraz?
0
kupno 34latka za 40mln+ to nie będzie dobry ruch jeżeli jest tak krucho z finansami
2
@pyra92 jak ktoś pisze, że Real miał farta w tym sezonie to znaczy, rozpędził się 15m i walnął głową w ścianę. Trudniejszej drogi nie mógł mieć
0
@adi7adi8 no ale by razem zdobyła
0
@paweldunajecfcb GSW, potem Miami
0
@Kwiatek67 jeżeli uda się sprzedać ter Stegena za 30mln to na tak i wtedy mamy Pena/Drągowski, którzy na linii coś obronią, i przestaną podawać do rywali ustawionych na 20m bo myślą, że są Nojerami
0
wgl widzicie jakiś sens dlaczego wznowienie gry zza linii bocznej odbywa się rękami a nie normalnie nogami? Po co i na co to?
0
@MateuszDoniec no jak nic to są zaloty do Bayernu by go kupili w zamian za Lewego
0
@P33ck to znając tą ligę się nie zdziwię jak po następnym sezonie 2 z tych 4 druzyn będą zamykać tabelę
0
@Wittgenstein ciekawe czy Real swój spadek do Segunda Division "zapewni" sobie w styczniu czy jeszcze w lutym będą mieli o co grać
0
Jakby ktoś był zainteresowany to na Polsat Sport extra derby Rio de Janeiro i siwy bajerant na ławce :D
1
@KmN nie no z tym poziomem Deulofeu to bym nie przesadzal