0

@Vebrol dwóch MVP, Śliwka rok temu, Semeniuk w tym :P

0

już prawie wszystkie media podają, że Leon podda się operacji kolana i nie zdąży się wykurować na mistrzostwa świata. Jeśli to prawda to trochę słabo z jego strony, że 2-3msc grał w klubie pomimo bólu, a teraz na sezon reprezentacyjny będzie miał operację. Dobrze, że na jego pozycję mamy wiele zawodników i jego potencjalnego braku nie odczujemy

0

@tristan87 no jest to jeden przypadków z wielu gdy kościół robi to co nie powinni i to ma znaczny wpływ na to.

8

katechetka jednej ze szkół podstawowych na Dolnym Śląsku w piątek podczas lekcji religii kazała wyciągnąć dzieciom kanapki z plecaka i jeżeli były z mięsem/pasztetem to je wyrzucała. I starsze pokolenie i tak powie, że młodzież nie chodzi do kościoła bo jest głupie i pokręcone ....

0

Skrót 2m od linii końcowej a ta nie biegnie. Przereklamowana

0

@Pawci023x nie :D ale z 4-5 osób znam które tam znalazły poloweczki

0

@Survier nie, ta trójka z tyłu nie daje żadnego bezpieczeństwa....nie żeby z Busquetsem dawała :F

1

@Pawci023x ja korzystałem gdy była pandemia w 100% by nie oszaleć i polecam :D

0

@Explode może za darmo nie, ale też nie za 60 czy 70mln

0

@fart w sumie nie tylko w NBA, ale ta zasad wg mnie jest głupia :/

1

@Emhyr koleś napisałe "obecnie", jeśli obecnie to nie chodziło o markę/marketing tylko o poziom sportowy XD

0

@fart nagrodę powinien dostać Butler. Przegrali, ale gdyby nie on to by było szybkie 4-0

1

@FC1899Barca przecież obecnie jesteśmy na tym samym poziomie co Inter, Milan....a moze i nawet poziom niżej

4

@KrwawiaceoczyVEB no to w pierwszym meczu wali plaskacza rywalowi i jest dyskwalifikacja na kilka meczy i elo :D

0

@Wittgenstein po prostu brakowało im luzu

1

@Katalonbar W PSG pewnie nie wiedzą kto to jest :D a Newcastle to ciekawa opcja i dla niego i dla klubu

0

@mekston Djokovicia można nie lubić za zachowanie i jego gadkę, ale jest najbardziej wszechstronnym tenisistą i na każdej nawierzchni radzi sobie doskonale

0

nie sądziłem, że na stronie o Barcelonie będzie cytowany Czesio Michniewicz

0

kto ma większy talent: Świątek czy Alcaraz?

0

kupno 34latka za 40mln+ to nie będzie dobry ruch jeżeli jest tak krucho z finansami

2

@pyra92 jak ktoś pisze, że Real miał farta w tym sezonie to znaczy, rozpędził się 15m i walnął głową w ścianę. Trudniejszej drogi nie mógł mieć

0

@adi7adi8 no ale by razem zdobyła

0

@paweldunajecfcb GSW, potem Miami

0

@Kwiatek67 jeżeli uda się sprzedać ter Stegena za 30mln to na tak i wtedy mamy Pena/Drągowski, którzy na linii coś obronią, i przestaną podawać do rywali ustawionych na 20m bo myślą, że są Nojerami

0

wgl widzicie jakiś sens dlaczego wznowienie gry zza linii bocznej odbywa się rękami a nie normalnie nogami? Po co i na co to?

0

@MateuszDoniec no jak nic to są zaloty do Bayernu by go kupili w zamian za Lewego

0

@P33ck to znając tą ligę się nie zdziwię jak po następnym sezonie 2 z tych 4 druzyn będą zamykać tabelę

0

@Wittgenstein ciekawe czy Real swój spadek do Segunda Division "zapewni" sobie w styczniu czy jeszcze w lutym będą mieli o co grać

0

Jakby ktoś był zainteresowany to na Polsat Sport extra derby Rio de Janeiro i siwy bajerant na ławce :D

1

@KmN nie no z tym poziomem Deulofeu to bym nie przesadzal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?