FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky Curry>Durant
1
@fart nie umniejszam Bostonowi, ale to chyba bardziej GSW przegrali ten mecz niż Boston to wygrał. Wychodząc na ostatnią kwartę myśleli, że już pozamiatane.
3
@fart to co zrobili GSW w 4 kwarcie to jest żart.
0
@Destroyer_of_Worlds bo Potter jest gorszy niż Zmarzlik
1
@Drozdu7 lepsze 2-3 dobre transfery niz kilka głupich jak Braitwhite czy niegdyś Boateng czy Murillo
0
Alba poroniony jak dziecko, nowe....
1
@shinthps oh daddy
3
@Sulimo Radwańska była słaba
0
dominacja genetyczna
1
@kynio302 chciałbym by Lenglet był taki
0
o której są finały Roland Garros?
1
@Jestjakjest no niestety z najlepszymi nie będzie trenować
4
@Kgorecki2500 no ale dobrze piszą
0
@Kamiloza91 top3 napastnik w zeszłym sezonie i nazywasz go katastrofą? xD w Chelsea to oprócz Drogby i Costy nikt sobie nie poradził
1
@Encore @fart @Objectivo @Arkon @zadafcb i inni- jakie przewidywania na finał NBA?
0
@Jestjakjest i Conte z niego zrobi top5 obrońców w lidze :D tylko czemu znowu wypożyczenie....
0
@mekston no nie tu na pewno
0
@PatrychoO nikt powaznie tego nie powinien traktować
0
@Keson Otamendi w kadrze gra bardzo dobrze, przypominam MS w 2014r kiedy to obroną zdobyli srebrny medal
2
@pt9 ważny, bo Messi wygrał; gdyby nie to by był jak puchar tymbarka
0
kadra Portugalii jest strasznie niedoceniana mam wrażenie. Patricio, Cancelo, Pepe, Ruben, ten Gerejro z BVB, Neves, Danilo, Bruno, Bernardo, CR, Jota. Przecież to jedna z lepszych wyjściowych 11
0
Chciałbym by Dybala strzelił za chwilę, znaczy się Lo Celso
0
@PatrychoO organizowany od dawna, ten po raz pierwszy całkowicie z tylka
0
Szkoda, że ten mecz nie jest organizowany np w 2017 gdy Portugalia mylą mistrzem Europy, ale byłby tu ból tyłka że to kolejny nieznaczący pucharek dla CR :P ale ze Messi to ważne trofeum
2
@Tarins brakuje jakiegoś "jazda z ku...., Hej Polacy jazda z...."
4
Czy skoro Ukraina wygrała za nic Eurowizję to czy dziś Szkoci nie powinni im oddać zwycięstwa bez gry?
6
Po co Lewandowski nam skoro od marnowania okazji mamy już Ferrana
1
@Kidd fajne skrzydła
5
@doc dokładnie liga i LM dla Pena, a Niemiec do Copa del Rey
14
podła kobieta....człowiek za 10min będzie w domu to myślał, że chociaż z 2 gemy zobaczy.