0

@czółkovsky Curry>Durant

1

@fart nie umniejszam Bostonowi, ale to chyba bardziej GSW przegrali ten mecz niż Boston to wygrał. Wychodząc na ostatnią kwartę myśleli, że już pozamiatane.

3

@fart to co zrobili GSW w 4 kwarcie to jest żart.

0

@Destroyer_of_Worlds bo Potter jest gorszy niż Zmarzlik

1

@Drozdu7 lepsze 2-3 dobre transfery niz kilka głupich jak Braitwhite czy niegdyś Boateng czy Murillo

0

Alba poroniony jak dziecko, nowe....

1

@shinthps oh daddy

3

@Sulimo Radwańska była słaba

0

dominacja genetyczna

1

@kynio302 chciałbym by Lenglet był taki

0

o której są finały Roland Garros?

1

@Jestjakjest no niestety z najlepszymi nie będzie trenować

4

@Kgorecki2500 no ale dobrze piszą

0

@Kamiloza91 top3 napastnik w zeszłym sezonie i nazywasz go katastrofą? xD w Chelsea to oprócz Drogby i Costy nikt sobie nie poradził

1

@Encore @fart @Objectivo @Arkon @zadafcb i inni- jakie przewidywania na finał NBA?

0

@Jestjakjest i Conte z niego zrobi top5 obrońców w lidze :D tylko czemu znowu wypożyczenie....

0

@mekston no nie tu na pewno

0

@PatrychoO nikt powaznie tego nie powinien traktować

0

@Keson Otamendi w kadrze gra bardzo dobrze, przypominam MS w 2014r kiedy to obroną zdobyli srebrny medal

2

@pt9 ważny, bo Messi wygrał; gdyby nie to by był jak puchar tymbarka

0

kadra Portugalii jest strasznie niedoceniana mam wrażenie. Patricio, Cancelo, Pepe, Ruben, ten Gerejro z BVB, Neves, Danilo, Bruno, Bernardo, CR, Jota. Przecież to jedna z lepszych wyjściowych 11

0

Chciałbym by Dybala strzelił za chwilę, znaczy się Lo Celso

0

@PatrychoO organizowany od dawna, ten po raz pierwszy całkowicie z tylka

0

Szkoda, że ten mecz nie jest organizowany np w 2017 gdy Portugalia mylą mistrzem Europy, ale byłby tu ból tyłka że to kolejny nieznaczący pucharek dla CR :P ale ze Messi to ważne trofeum

2

@Tarins brakuje jakiegoś "jazda z ku...., Hej Polacy jazda z...."

4

Czy skoro Ukraina wygrała za nic Eurowizję to czy dziś Szkoci nie powinni im oddać zwycięstwa bez gry?

6

Po co Lewandowski nam skoro od marnowania okazji mamy już Ferrana

1

@Kidd fajne skrzydła

5

@doc dokładnie liga i LM dla Pena, a Niemiec do Copa del Rey

14

podła kobieta....człowiek za 10min będzie w domu to myślał, że chociaż z 2 gemy zobaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?