FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@bartas97 idiotyczne. Moze niech po prostu opuści bramkę?
3
@bartekvisca w Krakowie już tak jest od kilku lat :P
0
@AlexDark00 a nie wiem, nie słyszałem o tym. Może gra towarzysko
0
@Encore więcej wart niż Raphinia
0
@AlexDark00 no ale warto nadmienić, że SO my też nie mamy klasy światowej :P
1
@Herato Ferran pasuje, Frankie jak nie będzie Busquetsa to też, a Depay niestety nie
1
@KrwawiaceoczyVEB no nie wiem czy taki świetny, oczywiście jak na niego. 30mln za Diego to wg mnie mało
0
@Kondziubarca za mało
1
@tomek8756 najpierw tydzień tortur a potem krzesełko i tyle w temacie
0
@Objectivo aż dziwne, że technika nie dostał za to znając sędziów
0
@Emhyr no bo na razie nie postawił się kolegą. Wszyscy grali wszystko jak byli zdrowi
0
@Xxxbarca4ever nie pamiętam jak się nazywał ten Kubanczyk co teraz poszedł grać dla USA, jakoś na "Y" chyba i myśle, że USA mogą poważnie powalczyć na mistrzostwach
1
@DonMatteo901 oprócz tego Lincolna to z każdym może być lipa
0
@Xxxbarca4ever no Skra to się musi ogarnąć, bo jak dalej będzie ściągała zawodników bez logiki to szybko nie wrócą do walki o medale
0
@kewin tak tak, ale jednak od początku wojny tam grał i już został zlinczowany przez wszystkich niestety.
1
@mateusz1989VeB myślę, że oni to nawet nie wiedzą co to
0
@Xxxbarca4ever Brazylia ma taki plus, że taki Kubańczyk jeden z drugim dostaną ich obywatelstwo i już po problemie :P
0
@FC1899Barca za rok nagroda dla Messiego
1
@Cule1234 liczę, że jednak jego gra w Rosji nie będzie miała znaczenie w wyborze składu na mistrzostwa. Semeniuk, Śliwka, Fornal i Bednorz
0
@Kamiloza91 myśle, że nie. Cała trójka nie opierdziela się na boisku, więc nie zostawialiby dużo pustego pola.
5
@SuperPatsonFCB idealny przykład jak od bohatera można upaść do zera, brawo Kuba
0
@Zoker spokojnie, jakby to nie była Shakira tylko jakaś typowa Kowalska to nikt by złego słowa na Pique nie powiedział
0
@Foro No 6msc to jest za krótko by powiedzieć, że już w 100% jest transferem trafionym. A co do Nuneza.....tyle hajsu za gościa, który strzelał w relatywnie słabej lidze? No nie uważam by to był dobry ruch
0
@Adamski69 ale piszesz jaki chcesz czy jak myślisz? Bo ten Krychowiak tak znikąd
0
prawie jak u Albatrosów
0
@kamilop no nie oglądałem zbyt wielu meczów Nuneza, może z 5-6 łącznie i na podstawie tych meczów więcej niż 40mln za niego bym nie dał :P
1
@Kondziubarca znając tych agentów to jeszcze dostanie 40mln premii za doradztwo
0
@bodzio10 no MS ale ile grał tam?
2
ja to nie do końca rozumiem to jaranie się tym Darwinem Nunezem. Oprócz Falcao to większośc napastników czy skrzydłowych z ligi portugalskiej znikało bez ślaadu (Diaza nie liczę, bo 6msc na ocene to za krótko). Taki Jackson Martinez był w Porto absolutnym kocurem, znacznie lepszym niż ten Nunez, a potem w Atletico 2/10
0
@msmsms nie jest pupilkiem Grbicia i tyle :P