FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba dobre porównanie, co tam było idiotycznego? Widziałeś Kasprzaka rok temu?
0
@kewin xdddd no bo do tej pory tak to wyglądało :D
1
Na razie wszystkie GP wygrywa ktoś inny, szczerze mówiąc przed startem spodziewałem się że jednak Zmarzlik, Madsen i Janowski zdominują te zawody i będą dzielić między sobą turnieje. Aczkolwiek tory dziś i tydzień temu były żałosne, zero szans na ściganie
1
@Emhyr oby nie, przereklamowany
0
Dudek i Przedpelski kompromitują się w tym GP jak rok temu Kasprzak. Szkoda, że nie ma Kubery
2
@Don Lucas żużel na Eurosporcie mega traci. GP bez komentatora Tomka Dryi traci 50% :p
0
@BorzyKrzys co? Tak pewnie będzie
0
W mediach już nie będzie o wygraniu Świątek tylko o tym, że Lewandowski był na finale
0
Tak z ciekawości jakie są ceny biletów na taki finał Roland Garros czy innego wielkiego szlema? Najtańsze i te najdroższe
1
@Mario96w feministki Cię dojadą...że tak wgl mogłeś pomyślec
1
@PatrychoO moze wlasnie z tą Amber się zejdzie
1
jak powiedzieć po hiszpańsku: "masz piękne oczy, idziemy do mnie czy do Ciebie"?
0
@Emhyr ja tam wielkim znawcą tenisa kobiecego nie jestem, ekspertem też nie, więc nie mogę się mylić :P
0
@Emhyr Coco może stres zjeść no i Świątek baaardzo poprawiło return
9
Shakira wolna? no to zarzucamy sidła
2
@Kondziubarca no wiadomo, że więcej, pomyliło mi się :D
0
@reloaded cóż u nas Roberto zarabia mniej niż Van Dijk
3
@Nano22 to na to wychodzi, że obrońcy ligi francuskiej są wyjątkowo religijni :P
0
@kamilop to by dobrze było, Raphinia miał średni sezon, a chcą hajsu jakby wykręcił statystyki Sona czy Mane
0
@luki123 jakiś portal turecki dał info, że Pique cimcirimci z mamą Gaviego
0
@ElKamil jak to? to nie przyjdzie do nas Bernardo, Kessie, Lewandowski, Salah, Koulibaly?
1
@bartas97 no wiem wiem, ale najpierw trzeba dokończyć inny serial by się nie pomyliło
0
@bartas97 nie oglądałem nowego sezonu jeszcze, ale skoro jest Eleven to pewnie będzie też One, Two, Three itp i będzie wielka wojna :D
0
w sumie transfer Dybali nie taki głupi jakby nie brał dużo pensji. Pozyskujemy go za darmo, a za rok go sprzedajemy choćby i za te 30mln. Deal życia
0
@ACRAB95 za dużo.
1
@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem wielu meczu Butryna w tym sezonie, ale jeżeli nie jest w miarę dobry to atak wygląda przerażająco słabo
2
@Nano22 zostaw piłkarzowi polskie ekstraklasy 15m wolnego miejsca to zobaczysz coś, o czym Cruyff nawet nie śnił :D
2
chyba ich Bóg opuścił...40mln to powiniec być max, a i tak za drogo
4
Cilic nie mógłby tej babki pizdnac piłką? Może by się jej coś w głowie poprzestawiało
0
@Criss18Barca jak wróci ta dwójka to i Toruń z Emilem staną się faworytem.