0

@Pogba dobre porównanie, co tam było idiotycznego? Widziałeś Kasprzaka rok temu?

0

@kewin xdddd no bo do tej pory tak to wyglądało :D

1

Na razie wszystkie GP wygrywa ktoś inny, szczerze mówiąc przed startem spodziewałem się że jednak Zmarzlik, Madsen i Janowski zdominują te zawody i będą dzielić między sobą turnieje. Aczkolwiek tory dziś i tydzień temu były żałosne, zero szans na ściganie

1

@Emhyr oby nie, przereklamowany

0

Dudek i Przedpelski kompromitują się w tym GP jak rok temu Kasprzak. Szkoda, że nie ma Kubery

2

@Don Lucas żużel na Eurosporcie mega traci. GP bez komentatora Tomka Dryi traci 50% :p

0

@BorzyKrzys co? Tak pewnie będzie

0

W mediach już nie będzie o wygraniu Świątek tylko o tym, że Lewandowski był na finale

0

Tak z ciekawości jakie są ceny biletów na taki finał Roland Garros czy innego wielkiego szlema? Najtańsze i te najdroższe

1

@Mario96w feministki Cię dojadą...że tak wgl mogłeś pomyślec

1

@PatrychoO moze wlasnie z tą Amber się zejdzie

1

jak powiedzieć po hiszpańsku: "masz piękne oczy, idziemy do mnie czy do Ciebie"?

0

@Emhyr ja tam wielkim znawcą tenisa kobiecego nie jestem, ekspertem też nie, więc nie mogę się mylić :P

0

@Emhyr Coco może stres zjeść no i Świątek baaardzo poprawiło return

9

Shakira wolna? no to zarzucamy sidła

2

@Kondziubarca no wiadomo, że więcej, pomyliło mi się :D

0

@reloaded cóż u nas Roberto zarabia mniej niż Van Dijk

3

@Nano22 to na to wychodzi, że obrońcy ligi francuskiej są wyjątkowo religijni :P

0

@kamilop to by dobrze było, Raphinia miał średni sezon, a chcą hajsu jakby wykręcił statystyki Sona czy Mane

0

@luki123 jakiś portal turecki dał info, że Pique cimcirimci z mamą Gaviego

0

@ElKamil jak to? to nie przyjdzie do nas Bernardo, Kessie, Lewandowski, Salah, Koulibaly?

1

@bartas97 no wiem wiem, ale najpierw trzeba dokończyć inny serial by się nie pomyliło

0

@bartas97 nie oglądałem nowego sezonu jeszcze, ale skoro jest Eleven to pewnie będzie też One, Two, Three itp i będzie wielka wojna :D

0

w sumie transfer Dybali nie taki głupi jakby nie brał dużo pensji. Pozyskujemy go za darmo, a za rok go sprzedajemy choćby i za te 30mln. Deal życia

0

@ACRAB95 za dużo.

1

@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem wielu meczu Butryna w tym sezonie, ale jeżeli nie jest w miarę dobry to atak wygląda przerażająco słabo

2

@Nano22 zostaw piłkarzowi polskie ekstraklasy 15m wolnego miejsca to zobaczysz coś, o czym Cruyff nawet nie śnił :D

2

chyba ich Bóg opuścił...40mln to powiniec być max, a i tak za drogo

4

Cilic nie mógłby tej babki pizdnac piłką? Może by się jej coś w głowie poprzestawiało

0

@Criss18Barca jak wróci ta dwójka to i Toruń z Emilem staną się faworytem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?