0

@Arkon ile Verratti zagrał meczów ligowych w tym sezonie? bo on to często lubił kontuzje mieć

0

@Kamiloza91 noo nie wiadomo jak to będzie za klilka lat więc nie ma co z tą przewagą przesadzać

0

@KrwawiaceoczyVEB współczuje "inteligencji" jeśli uważasz go za marnego trenera

0

@KrwawiaceoczyVEB to jeżeli on jest marny to Xavi to dopiero parodia. Gośc z Tottenhamem był w finale LM i regularnie na podium PL, gdzie Levy nie pomagał transferami. Guardiola czy Klopp nie osiągnęliby tyle z Kogutami

1

@Sulimo to było genialne :D

1

@Katalonbar nie zakładajmy, że nasz mecz z Argentyną będzie o pierwsze miejsce :P nie rozumiem skąd optymizm, że wyjdziemy z grupy. Jeden punkt z Arabią będzie dobrym wynikiem

0

@Uukasz_93 cieszy Szymański i Kamiński

0

@sergio5 niestety, ale patrząc jak grał Depay to obawiam się, że i z Puchaczem by sobie nie poradził

1

@lucca87 przypominam, że Brazylijczyk ma już 25 lat, jakby był naprawdę dobry to by nie grał w Leeds.

0

@Nano22 emejzing story

0

@sintesox Drągowski swego czasu grał lepiej niż Szczęsny i tak siedział na ławie

2

porąbało tą Fife z mundialem w listopadzie/grudniu. Tak to człowiek sobie poszedł na jakieś lezaczki ze znajomymi, lane piwko, wielki ekran i nawet Katar vs Ekwador by się przyjemnie oglądało

7

@Oskar00 chłop ma już 25lat, to już nie powinien być talent tylko piłkarz na tu i teraz, a takim zdecydowanie nie jest, chyba że dla klubu jak RSSS czy Valencia

0

tak z ciekawości: macie kogoś w rodzinie, jakiś znajomych/przyjaciół, którzy byli bardzo za jakąś partią wyborczą (same pochwały i wszystko super pięknie genialne), a teraz na nią narzekają albo są bardzo za jakąś inną?

0

@doc ważne by mieć bramkarza, który broni a nie tylko patrzy się na piłkę

0

@arasz1819 no niby tak, ale jakoś nie widzę tego by na przestrzeni najbliższych 3-5lat byłby znacznie wyższy i szybszy, a tego mu przede wszystkim brakuje

0

@Kondziubarca no to lepiej się zająć najpierw obroną a nie marzeniami o Lewandowskim, Raphinia itp. Liverpool jak dostał hajs za Coutinho to zainwestował w Van Dijka oraz Alissona jeśli się nie mylę

2

@FC1899Barca obrona wygląda na kolejne jakieś 0-4 z PSG czy City

1

Garcia więcej warty od Gaviego? Garcia Top xD

1

@Rust_Cohle no afera jest Panie Ferdku

1

@Lionel_Messi10 już wolę jego niż Raphinie, którego nikt nie znał na początku tego sezonu

1

ten Garcia to dziwny przypadek jest, czasami ma mecze jakby za kilka lat miał zostać najlepszym SO na świecie, po czym w następnym meczu człowiek tęskni za Lenglet. Tykająca bomba

1

@DonMatteo901 Nitro spoko gość, często zachowuje się głupio by była oglądalność, ale jak chce to potrafi się mądrze wypowiadać

0

@Yoshi94 no pojedynek Pepe vs Rojo/Otamendi byłby cudowny

1

@magister97r Utah w następnym sezonie mogą mieć problem by się do PO załapać, Mitchell na moje odejdzie

0

@Pilka_jest_okragla wklejcie to jeszcze z 23 razy

2

@Criss18Barca Pawlicki coraz więcej takich sytuacji prowokuje, Pedersen przez całą karierę walczył ostro i często przekraczał granicę, ale PP coraz częściej tak jeździ

1

@Kluivert_P najlepiej obsadzona linia obrony w historii chyba

4

@Kondziubarca co oni się tak uwzięli na gościa 17 drużyny premier league

0

Tak oglądam padel na Canal Plus sport, fajne to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?