0

@Pilka_jest_okragla ciężko by ta trójka zdobyła jakieś mistrzostwo z reprezentacją

0

@FC1899Barca Courtois ZP

0

@DonAndrzejos zdecydowanie nie, chyba że na stale gościć w lidze Europy

1

@Sensible kurde pachnie mi to fejkiem

2

@Emhyr noo bo wtedy coś tam bronił a teraz tacy bracia Williams z średniego Bilbao robią go jakby widzieli naprzeciwko Wawrzyniaka

1

@Emhyr to ja jednak wymagam by obrońca przede wszystkim bronił. Tak jak od napastnika by był bronią w ataku (Friedmann dobrze bronił a w ataku....)

1

@KrwawiaceoczyVEB no nie, ale by to było idiotyczne a w takiej gadce głupiej wyjątkowo sobie dobrze radzą od kilku lat

0

@Emhyr Alba najlepszy w ofensywnie, ale w obronie to poziom Marcelo z tego sezonu

5

Czy potężni Pique, Busquets i Alba skomentowali wczorajsza wygraną Realu czy tylko wspomną po kolejnej kompromitacji, że za rok wrócimy silniejsi i musimy przemyśleć wiele spraw?

0

@mateusz1989VeB a za co winisz Neymara?

0

@MessiTheBesst nooo kto ciągnął i ich ratował?

0

@Pogba myślę tak od kilku tyg a ten mecz tylko to potwierdził

0

Courtois musi dostać złota piłkę. Żadne Benzemy czy Salahy

0

@Gibbon_FCB przecież w drugim meczu ligowym City zgwałciło Liverpool i tylko dzięki "skuteczności" był remis

2

@Vebrol to raczej nie futbol tylko nasze frajerstwo, nazywajmy rzeczy po imieniu

0

Jaki Jessie, jaki Lewandowski, jakie Raphinia....może skupmy się najpierw na kupnie bramkarza a sprzedaży ręcznika?

0

Vinicius symulka lepsza niż Neymar, Sterlinga itp a i tak ludzie będą pokazywać odsłaniającego oko Busiego

1

Wgl 73min i Dareczek chyba ani razu nie wspomniał o bożyszcze Lewandowskim

1

Jezuuu jaki ten Valverde jest szybki.

0

@DonAndresFCB to już kolejna akcja po wylewie Alissona była

1

Skoro tu nie ma gola to dlaczego został uznany gol Mbappe w meczu Francja vs Hiszpania w finale Ligi Narodów???

2

Powinien być gol

0

Alisson oczywiście parodia z Konate....

1

W Polsce żyje jakieś 39mln Polaków, ja rozumiem, że ciężko znaleźć 20-30 gości co umieja dobrze kopać piłkę, ale żeby ciężko było znaleźć dwóch gości co umie gadać do mikrofonu by nie robić z siebie debili??

0

Ciekawe ile razy jeszcze Darko powie o Konate, który asekuruje TAA

0

Złota piłka dla Courtois

0

Jaki Benzema...jak ZP to tylko Kurtula. Kiedy ma dostać bramkarz jak nie teraz

0

No i Zmarzlik taki faworyt przed rozpoczęciem mistrzostw był murowanym faworytem, a tu na 3 grand prix 2x nie ma go w finale

0

@P33ck ciekawe co tu by się działo gdyby wygrywal Real 2-0 :P

0

Zaczynamy żużlowe GP Czech, po rozczarujacym występie na narodowym (brak finału tak trzeba traktować) dziś okazja na rewanż naszych zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?