FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla ciężko by ta trójka zdobyła jakieś mistrzostwo z reprezentacją
0
@FC1899Barca Courtois ZP
0
@DonAndrzejos zdecydowanie nie, chyba że na stale gościć w lidze Europy
1
@Sensible kurde pachnie mi to fejkiem
2
@Emhyr noo bo wtedy coś tam bronił a teraz tacy bracia Williams z średniego Bilbao robią go jakby widzieli naprzeciwko Wawrzyniaka
1
@Emhyr to ja jednak wymagam by obrońca przede wszystkim bronił. Tak jak od napastnika by był bronią w ataku (Friedmann dobrze bronił a w ataku....)
1
@KrwawiaceoczyVEB no nie, ale by to było idiotyczne a w takiej gadce głupiej wyjątkowo sobie dobrze radzą od kilku lat
0
@Emhyr Alba najlepszy w ofensywnie, ale w obronie to poziom Marcelo z tego sezonu
5
Czy potężni Pique, Busquets i Alba skomentowali wczorajsza wygraną Realu czy tylko wspomną po kolejnej kompromitacji, że za rok wrócimy silniejsi i musimy przemyśleć wiele spraw?
0
@mateusz1989VeB a za co winisz Neymara?
0
@MessiTheBesst nooo kto ciągnął i ich ratował?
0
@Pogba myślę tak od kilku tyg a ten mecz tylko to potwierdził
0
Courtois musi dostać złota piłkę. Żadne Benzemy czy Salahy
0
@Gibbon_FCB przecież w drugim meczu ligowym City zgwałciło Liverpool i tylko dzięki "skuteczności" był remis
2
@Vebrol to raczej nie futbol tylko nasze frajerstwo, nazywajmy rzeczy po imieniu
0
Jaki Jessie, jaki Lewandowski, jakie Raphinia....może skupmy się najpierw na kupnie bramkarza a sprzedaży ręcznika?
0
Vinicius symulka lepsza niż Neymar, Sterlinga itp a i tak ludzie będą pokazywać odsłaniającego oko Busiego
1
Wgl 73min i Dareczek chyba ani razu nie wspomniał o bożyszcze Lewandowskim
1
Jezuuu jaki ten Valverde jest szybki.
0
@DonAndresFCB to już kolejna akcja po wylewie Alissona była
1
Skoro tu nie ma gola to dlaczego został uznany gol Mbappe w meczu Francja vs Hiszpania w finale Ligi Narodów???
2
Powinien być gol
0
Alisson oczywiście parodia z Konate....
1
W Polsce żyje jakieś 39mln Polaków, ja rozumiem, że ciężko znaleźć 20-30 gości co umieja dobrze kopać piłkę, ale żeby ciężko było znaleźć dwóch gości co umie gadać do mikrofonu by nie robić z siebie debili??
0
Ciekawe ile razy jeszcze Darko powie o Konate, który asekuruje TAA
0
Złota piłka dla Courtois
0
Jaki Benzema...jak ZP to tylko Kurtula. Kiedy ma dostać bramkarz jak nie teraz
0
No i Zmarzlik taki faworyt przed rozpoczęciem mistrzostw był murowanym faworytem, a tu na 3 grand prix 2x nie ma go w finale
0
@P33ck ciekawe co tu by się działo gdyby wygrywal Real 2-0 :P
0
Zaczynamy żużlowe GP Czech, po rozczarujacym występie na narodowym (brak finału tak trzeba traktować) dziś okazja na rewanż naszych zawodników