0

@quarto no zbierał se chłop pokemony potem robił jakieś 24h z "tytuł odcinka" i się żyło :D

0

@KmN bo to byłby dobry transfer, a wtedy to nie była zgodne z polityką transferową klubu

1

@gumaz no dla wielu tutaj to ważna sprawa

10

Ja to tylko chce by Casemiro dostał dziś dwie żółte kartki jak najszybciej...
Dobra, idę się podetrzeć bo się zesrałem

0

@Homeopata8989 jak Conte zostanie to Perisic do Fantasy to konieczność :p

3

Ale jak są dwie drużyny których się nie lubi to nawet na ten finał aż tak się nie czeka i z taka obojętnością to człowiek obejrzy. Kto nie wygra to będzie lipa, ale oby tylko było dobre widowisko

4

@Xavyol chyba w każdej bukmacherce trzeba

0

@ToshyFCB no a starszy jest? Sportowo też jest lepszy, sam coś sobie umie wykreować

0

My chcemy Lewego, a Bayern chce go zastąpić Manę....czemu my nie chcemy Senegalczyka?? Z tego co media piszą kwota podobna, pensja przypuszczam, że Manę miałby niższa, młodszy i sportowo Mane jest lepszy, Lewandowski bez Mullera, Sane czy Kimmicha tyle raczej strzelać nie będzie

3

@MrPGG zdecydowanie tak

0

@kondzix2115 mnie tam nudzi Kondzix 2115 i wszystko będzie zgłoszone do admina

0

Jakby ktoś zapomniał albo nie wiedział: na Eurosport 2 zaczynaja się indywidualne mistrzostwa świata juniorów w żużlu, 1z3 turniejów. Nie zdziwie się gdy całe podium będzie polskie :D

1

@AmigoBlancos myślę, że niestety nie jest to ustawione.

0

@AllBundy a w ktocyh minutach bramki? bo bym tylko wtedy przełączał

0

@escarabajo ja bym wolał oszczędzać każdy grosz w naszej sytuacji finansowej, tym bardziej na takiego średniego grajka

4

@AmigoBlancos z tego co pamietam to PSG vs Bayern był nawet ciekawy, wynik moze wskazywać na nudny, ale to co Neuer im wybronił to jego

0

@Messibestplayerintheworld no nie do końca :D

1

@escarabajo tyle samo lub mniej, ale za Balde nie musimy nic płacić i pobiera mniejsze wynagrodzenie

0

@Mns21 zdrowy Butler to i bym mógł to zgarnąć :P

0

@Mns21 dokładnie, ale też Celtic nie mieli rywala który gra tak zespołowo :P All Star Wiggins na Tatuma i pozamiatane :D

4

@Messibestplayerintheworld lepiej ściągnąć slabego Alonso, który zagra 5 meczy w sezonie

1

@Mns21 GSW, aczkolwiek jak Boston awansuje to wkońcu możemy doczekać się ciekawych meczy w tych PO.

1

@P33ck United na to, że byli przez wiele lat uznawani za potęgę wyjątkowo mało tych finałów

0

@VegetaPolska tylko pytanie brzmi: czy to co zepsuje na przyjęciu uda mu się nadrobić w ataku i na zagrywce? Jak kolano będzie mu doskwierać to bez takiego wyskoku może być cięzko

0

@Cule1234 w sensie uważam, że mamy na tyle opcji w przyjęciu, że stawiając tam Leona skazujemy się na to, żę 80% zagrywek będzie na niego, przez co wiele akcji będzie na podwójny/potrójny blok, bo przyjmować to on za dobrze nie umie :P na moje przyjęcie optymalne na ten moment to Semeniuk/ Fornal

0

@Mns21 jak wróci Payton to GSW powinni to wygrać. Wiadomo czy jest szansa na powrót Iguadoli?

2

@Cule1234 mega mnie ciekawi jak Grbić ustawi podstawowy skład na najważniejsze mecze MS

2

@AmigoBlancos to samo czytałem przed meczem z PSG i City

0

@Foro oby tylko na deszczu się skonczylo :D

2

widać, że dziś Hary Pota na TVN, bo tak ciemno zza oknem jakby Dementorzy za chwilę się mieli pojawić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?