FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafix98 no ale o nim przez 5-7 lat było głośno tylko przez to, że zaliczał wypadki.....
2
@Kondziubarca popierzyło to Leeds i to mocno. 40mln to max za przeciętnego grajka
1
@DaPidejpi jego sprawa, ale niech nie wraca do kadry. Z oceną, że "rusek" i takimi komentarzami bym nie przesadzał
3
@tobiasson92 słaby deal trochę
0
@Encore Grosicki? on chyba nie ma zbyt wysokiej "prasy' w Polsce, chyba ze pochleje z kims :P
1
no to też stawiałem na Radwańską i Kubicę, ciekawiło mnie czy będą inne propozycje
0
kogo uważacie za najbardziej przereklamowanego polskiego sportowca?
0
@Pawel13sz w 17 druzynie gdzie notował słabe liczby.
0
@masq Kessie jeszcze oficjalnie nie jest naszym zawodnikiem. Przy coraz bardziej prawdopodobnej sprzedaży de Jonga nie pociągniemy całego sezonu z Busquetsem, Pedrim i Gavim. Nie liczmy az tak na Torre, bo to na razie nie wiadoma
0
@Medium gośc ma rację. Wiele teraz narzeka na Pique, że sobie chodzi na kluby nocne itp, a gośc był ostoją naszej obrony. Kiedy ma się odstresować jak nie tera
0
@parpe oddajemy słabego de Jonga i kupujemy top5 pomocnika na świecie. No faktycznie zły ruch xd
1
@q1 inaczej jednak komentujesz mecz reprezentacji :P poza tym to był chyba Iwański i ile ile futbol komentuje fatalnie to szczypiorniaka umie
0
Jak nie umiesz strzelać karnych to z czym to ludzi w ręcznej
0
@Traba727 mental
0
@Herato gość zagrał ostatnie pół roku pod nowy kontrakt w nowym klubie a tak walił w ***". Przedłużenie kontraktu to idiotyzm chyba że za pensje na poziomie jak miał Alves
0
@Hubsao gol jak Maradona czy Messi, a nikt o nim nie mówi
2
@michal26 cysterna to chyba co 2 biegi będzie wyjeżdżać xd
1
@kewin zapewne tak będzie wyglądać skład na mistrzostwa, aczkolwiek Butryn bardziej zasługuje niż Kaczmarek
1
@Criss18Barca jak nie są na twarzy to są genialne, zwłaszcza na biodrze :D
2
@Progressive raczej wątpię
0
Jak to jest z tą dźwignią, nie do końca to rozumiem, jak by to tak wytłumaczyć dla typowego Janusza w tym temacie?
0
@Criss18Barca ogólnie Częstochowę się najlepiej ogląda w tym sezonie dla neutralnego widzą, zdecydowanie najciekawsze wyścigi z ich udziałem
1
@Pawlak1992 nie wart więcej niż 40mln, średniak na poziomie Villareal
5
@barcowy1899 Alonso jest beznadziejny
0
@MesQueUnClub96 no i kupując gościa z 17 drużyny Premier League i jednego z słabszych LO w tamtej lidze to będzie nasze miejsce
0
@DonAndrzejos Raphinia i Alonso xdd ligo Europy w tym roku napewno się widzimy
0
@Medium a gdzie wódka i kiełbasą?
0
@DonAndrzejos będzie będzie, aczkolwiek wydaje mi się, że dziś awansują, ale jutro już raczej przegrana w finale
0
@Cule1234 znany skład Polski już?
0
@tomek8756 przecież to był przypadek