0

@Rafix98 no ale o nim przez 5-7 lat było głośno tylko przez to, że zaliczał wypadki.....

2

@Kondziubarca popierzyło to Leeds i to mocno. 40mln to max za przeciętnego grajka

1

@DaPidejpi jego sprawa, ale niech nie wraca do kadry. Z oceną, że "rusek" i takimi komentarzami bym nie przesadzał

3

@tobiasson92 słaby deal trochę

0

@Encore Grosicki? on chyba nie ma zbyt wysokiej "prasy' w Polsce, chyba ze pochleje z kims :P

1

no to też stawiałem na Radwańską i Kubicę, ciekawiło mnie czy będą inne propozycje

0

kogo uważacie za najbardziej przereklamowanego polskiego sportowca?

0

@Pawel13sz w 17 druzynie gdzie notował słabe liczby.

0

@masq Kessie jeszcze oficjalnie nie jest naszym zawodnikiem. Przy coraz bardziej prawdopodobnej sprzedaży de Jonga nie pociągniemy całego sezonu z Busquetsem, Pedrim i Gavim. Nie liczmy az tak na Torre, bo to na razie nie wiadoma

0

@Medium gośc ma rację. Wiele teraz narzeka na Pique, że sobie chodzi na kluby nocne itp, a gośc był ostoją naszej obrony. Kiedy ma się odstresować jak nie tera

0

@parpe oddajemy słabego de Jonga i kupujemy top5 pomocnika na świecie. No faktycznie zły ruch xd

1

@q1 inaczej jednak komentujesz mecz reprezentacji :P poza tym to był chyba Iwański i ile ile futbol komentuje fatalnie to szczypiorniaka umie

0

Jak nie umiesz strzelać karnych to z czym to ludzi w ręcznej

0

@Traba727 mental

0

@Herato gość zagrał ostatnie pół roku pod nowy kontrakt w nowym klubie a tak walił w ***". Przedłużenie kontraktu to idiotyzm chyba że za pensje na poziomie jak miał Alves

0

@Hubsao gol jak Maradona czy Messi, a nikt o nim nie mówi

2

@michal26 cysterna to chyba co 2 biegi będzie wyjeżdżać xd

1

@kewin zapewne tak będzie wyglądać skład na mistrzostwa, aczkolwiek Butryn bardziej zasługuje niż Kaczmarek

1

@Criss18Barca jak nie są na twarzy to są genialne, zwłaszcza na biodrze :D

2

@Progressive raczej wątpię

0

Jak to jest z tą dźwignią, nie do końca to rozumiem, jak by to tak wytłumaczyć dla typowego Janusza w tym temacie?

0

@Criss18Barca ogólnie Częstochowę się najlepiej ogląda w tym sezonie dla neutralnego widzą, zdecydowanie najciekawsze wyścigi z ich udziałem

1

@Pawlak1992 nie wart więcej niż 40mln, średniak na poziomie Villareal

5

@barcowy1899 Alonso jest beznadziejny

0

@MesQueUnClub96 no i kupując gościa z 17 drużyny Premier League i jednego z słabszych LO w tamtej lidze to będzie nasze miejsce

0

@DonAndrzejos Raphinia i Alonso xdd ligo Europy w tym roku napewno się widzimy

0

@Medium a gdzie wódka i kiełbasą?

0

@DonAndrzejos będzie będzie, aczkolwiek wydaje mi się, że dziś awansują, ale jutro już raczej przegrana w finale

0

@Cule1234 znany skład Polski już?

0

@tomek8756 przecież to był przypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?