FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jak tak to ma się skończyć, to dla mnie mogą nawet Sakho, Kariusa czy Mignoleta ściągnąć
0
Ale on juz kilka lat nie gra dla Kuby
0
juz bylo wielu takich co wolalo Barce, a biega, lub biegało w białej koszulce
0
1.Spurs
2. City
3. United
4. Chelsea
5. Liverpool
6. Everton
0
chciałbym zaczac zabawę w tą fantasy premier league, czy jest tu osoba do ktorej bym mogl napisac na pv i zapytac o parę rzeczy?
0
a jak są przydzielane punkty czy inne rzeczy? w sensie ile za gola, asyste, i inne rzeczy?
0
gdzie mozna zaczac tą zabawę w fantasy premier league? zasady, rejestracja i wszystko
0
Tripper nie wygrył ze składu Walkera, tylko Pochettino juz wiedział ze Walker odchodzi i chce juz wypróbowac nowego piłkarza. Eriksen jest kluczowym piłkarzem, jednak z całej trojki( Eriksen, Alli i Kane) tylko on nie jest Anglikiem, a to ma duze znaczenie. Mowi sie ze Koguty sa zainteresowane Barkleyem i Sigurdsonem( zle napisałem) takze moze juz szukają zastępcy
7
Walker- najlepszy PO w lidze, chciał odejść to Levy jasno powiedział: 50mln i dowidzenia. Takze Levy strasznych problemów nie robi jak sie wyloży odpowiednią sume, a sam Eriksen kilka razy puszczał do nas oczko
0
Ale za nie dlugo powroci Lamela i Rose, a to juz olbrzymie wzmocnienie. Po za tym maja najlepszego trenera na swiecie wg mnie
4
Szkoda ze Koguty graja na Wembley, bo inaczej byliby dla mnie faworytem do wygrania PL
3
Kapitan Jack Sparrow dzieki niemu jest kultowa postacia jak Sherlock, Rocky, czy Indiana Jones
0
Ale nie jak zlozy rezygnacje to wszystko ok, a Dembele ma wazny kontrakt
0
oficjalka to kwestia minut czy godzin?
0
to scenariusz idealny. Z nimi juz bym teraz szedł do sts i obstawił tryplet
1
to powinien isc do klubu i nalegac na transfer, nawet publicznie ogłosic chęć transferu, ale troche szacunku do BVB powinien okazać i dopoki jest oficjalnym piłkarzem tego klubu, powinien grac i uczeszczać w treningu. Pracujesz w firmie X, ale chcesz odejsc do firmy Z, i pomimo braku rozwiazania umowy juz nie przychodzisz, bo......bo nie, foch. Szczeniackie zachowanie
2
Dla mnie to jest dziecinne, i takie zachowanie powinno powaznie dac do myslenia czy aby to jest dobry kandydat
3
co myslicie o serialu: Lost? czy twórcy nie przesadzili z tą całą Dharma i cofaniem sie w czasie, i przemieszczaniem na wyspie? Inna cywilizacja i wciskanie klawisza co 108 nawet było ciekawym pomyslem na fabule, ale po 3 sezonie dla mnie to juz przesadzili na maxa
0
Denis musi zostac i dostac szansę
2
Bardzo dobry, gdyny nie wiek. Bardzo dobrze kontroluje tempo gry, kontrola nad pilka
0
To jest najlepsze zdjecie przerobione jakie tu widzialem
6
I zaczyna sie sezon od spalonego
2
Tych pytan jest az tyle tutaj, ze nie lepiej zjechac 4 komenatrze niżej, niz pytac po raz x
1
Ciekawe, ile bylo pytan gdzie jest transmisja meczu wczorajszego i dzisiejszego w ostatnich 3 dniach. Rozumiem 2-3 pytania na dzień, ale ludzie.... Wejsc w google i to sprawdzic to nie jest ciężko
164
Deulofeu to niech sie ogarnie, bo Bartomeu patrzy i pomysli ze nikogo nie potrzebuje
3
Valencia od kilku lat gra tak fatalnie, ze tam nie jest trudno pokazać sie z dobrej strony.
0
11.99
1
Mnie tez, ale za najlepszego pilkarza mlodego pokolenia tez bym sie nie obraził, bo Alli rowniez umie poklepac i wygrac pojedynek
9
Pozycje podobne, bo obaj sa 10 z mozliwoscia gry na skrzydle, ale Eriksen bardzoej nadaje sie do gry kombinacyjnej
0
zebysmy sie dobrze zrozumieli. Federer to legenda, najlepszy tenista w historii, jeden z najlepszych w historii sportu, ale dla mnie w top 10, a zdecydowana dwojka to Bolt i Phelps, oczywiscie tych których znam, lub słyszałem