FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dosc ze wstydu nie przyniósł, to ja uwazam wrecz przeciwnie, malo się spodziewalo tak dobrego występu Conora
4
jeszcze wracajac do walki Floyda z Conorem. Tylko 5!! pięsćiarzy zadało Floydowi więcej ciosów niż Conor(np, tylko o 11 mniej niż słynny Oscar De La Hoya), to tylko pokazuje klasę McGregora; mozna go lubic lub nie, ale szanowac klasę trzeba
1
ten filmik to nie jest zaden dowod, Walker musiał zwolnic by sie obrócic i na nowo nabierac szybkosci, podczas gdy Dembele juz biegł w kierunku i z nabrana szybkoscia
0
tryplet nasz, i teraz nie pisze z ironią
0
Vallejo na ME u21 kilku piłkarzy podobnie osmieszalo
0
z ktorych lat piosenka??
0
jakos nie widze przeciwnika dla Federera, nie zdziwie się jak nie straci seta w tym turnieju. O turnieju kobiet sie nie wypowiadam bo nie ogladam
2
moze Valverde chce przejść na ustawienie 4-2-3-1 i wtedy do Busquetsa potrzeba silnego i wybieganego pomocnika, a wtedy to miałoby sens
1
tak odbiegając od tematu transferów: dzisiaj rusza US Open, kto wsród meżczyzn jest waszym faworytem? Przyznam szczerze, ze watpie by Nadal zagroził Federerowi, a Djokovi, Wawrinka i Murray nie grają. Moze wkoncu Dimitrow odpali petarde
0
bawil sie w Kwaśniewskiego, walił setki raz za razem
0
napisałem ze za normalne pieniądze, Real wygrał LM i LL dzieki mocnej ławce, a Di Maria na ławce to bardzo dobre rozwiazanie, bo zaden Coutinho, Mbappe czy Lemar na rezerwowego się nie zgodzi
2
takiego Di Maria na ławke za miarę rozsądną cenę to ja nie wiem czy bym nie chciał, pomimo tego co go wiąże z Realem i PSG
8
jesli przyjdzie Coutinho to bedzie chyba najlepsze okienko transferowe odkąd kibuje Barcelonie( 2006). Semedo( gorszy od Vidala nie bedzie, bo o to ciezko), Paulinho( nw dlaczego ale ja tam uwazam ze idealnie wpasuje się do nas, a na pewno bardziej niz Gomes i ostatnio Rakitic), Dembele(tego nie trzeba komentowac) no i Coutinho, który dla mnie jest genialny
1
50Mln+ Gomes= Pjanic....marzenia
4
Swiecicki to jest wg mnie najgorszy komentator jakiego słyszałem. Hajto, Żewłakow, Ziobro są fatalni, ale ten gosc nie ma nic z profesjonalnego komentatora. Zero obiektywnizmu, powtarzanie się na okrogło( dzis: o słabym Bale słyszałem z 14x, a o genialnym Asensio z 36) i ten sztuczny smiech: he he
2
hahahah Zaza........
0
nie chciałem az tak przesadac, by jakiegos bana nie dostac, ale dokladnie o cos takiego mi chodzilo
11
Asensio jest dobry, bardzo dobry jak na swoj wiek, ale zachwyt Swiecickiego nad nim jest odrazajacy.... juz mniej Borek, czy Tomaszewski ma z Lewandowskim
0
U nas po genialnym presezonie Denis prawi wgl nie gra
1
I zaczyna sie unikanie Denisa po genialnym presezonie
1
Na prawdw nie ma nikogo tutaj kto stawia na McGregora?? Az tak go nie doceniacie? W UFC Mayweather by nie mial szans, ale czy Conor w boksie nie ma? Dla mnie Conor ma.szansę i nie wierze zeby Floydowi bylo latwo
0
Isco i Modric tak samo pisali, tylko w przeciwną stronę, a teraz boegaja w bialych podkoszulkach
18
Po tym co prezentuje Gomes, Rakitic, Busquets i nawet Roberto, to zaczynam wierzyc ze Paulinho moze byc czolowym naszym rozgrywającym.
0
Napoli za Zielinskiego chce ponad 60mln
8
Denis, wiedząc ze nie kosztowal kilkadziesiat mln, powinien odejść. Co z tego ze gral najlepiej w presezonie z pomocników skoro grają grube miliony, którzy boisko traktuja jak piknik
3
Gdzie do **************** jest Denis???? Jako jedyny w pierwszym meczu cos pokazał
1
Wejdz na boisko w 55min na Camp Nou, Twoja druzyna zaczeła grac dzieki Tobie ciekaiwe i szybko, a na SB nie grasz przez 73min, bo gra Gomes, Rakitic, Roberto i Deulofeu. Szkoda Denisa, bo zasłuzyl na prawdziwa szanse jak nikt w tym zespole
0
Suarez to powinien isc odpoczać na ławke, nigdy nie byłem fanem Paco, ale gorzej od Luisa nie zagra
2
Busquets to jest dramta wiekszy niz Gomes, a to wyzwanie
0
presezon, pierwszy mecz, 20min tego meczu- Alba zdecydowanie najlepszy piłkarz