FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Temat Miny nie jest mi do końca znany, on oficjalnie w styczniu do nas dołączy?
2
A mi najbardziej szkoda Valverde, ma gorszy sklad niz rok temu Enrique, a jak nie zdobędzie zadnego trofeum to zostanie zwolniony przez glupie decyzje zarzadu
1
nie wiem jak wy, ale ja tam czekam na ,,pojedynek": Zieliński vs Eriksen
0
własnie zauwazylem teraz, no to dzisija faworyci odpadali: Zverev, Tsonga, Berdych. Moze to wkońcu jest turniej Monfilsa
0
nooo Federer juz jedną 5setówke miał, a za chwilę bedzie przegrywał 2-1. Mam nadzieję ze wygra ktos z dwójki: Dimitrov(male szanse, no ale...) i Del Potro(szacunek jak sie zachowuje na korcie i lubie bo mi go szkoda przez kontuzje
0
gdybyście mieli wskazać 3 piłkarzy, którzy mieli wielki potencjał, ale nie osiągnęli szczytu poprzez: a) kontuzje; b) ,,głowe"
0
Taki dobry meczyk sie szykuje, a Polsat daje Ziobro( czy jak on sie nazywa) do komentowania...
1
Koguty tacy glupi nie są
0
gdyby Arsenal miał normalnego trenera, to Lemar byłby w tym zespole kluczową postacią, a z Wengerem to Lemar moze grac na srodku obrony
2
noo wszyscy sie smiali ze Tottenham śpi i nie robi transferów, a tu Sanchez i Aurier, czyli obrone maja dosknale zbudowaną, a w ataku Kane, Alli i Eriksen zawsze coś strzelą. Koguty na mistrza!!
1
No ja nie mowi tylko o tym turnieju, ale od 5-6 lat nie gra nic, nie licze pojedynczych meczy
4
Ogladam bardzo duzo meczy reprezentacji w siatkówce i Kurek to jest najbardziej przereklamowany siatkarz i ogolnie sportowiec w Polsce. Zagra jeden dobry mecz na 20 , skonczy jeden atak na pojedynczy blok i od razu ekscytacja.
0
Egipt i Turcja to raczej niebezpieczne rejony... Wakacje do odpoczynku czy impreza?
46
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i wyłączamy NC+
0
Ronaldo od 2 lat jest śdorkowym napastnikiem i to kazdy widzi
4
Gomesa to ja bym do klubu z Kamczatki sprzedał
0
no patrząc na pomocników i na fakt, ze i Alba i Semedo większość czasu przebywa na połowie rywali, to z wolnym Busquetsem, i Pique i Umtitim to ja tego nie widze
0
takim skladem to my Ekstraklasy chyba nie wygramy
1
to ja na Espanyol proponuje: Palencia, Alena, Vitinho, Gumbau i Cardona
0
Takimi komentarzami sam robisz z siebie debila. Kogo polecasz z ligi Uzbekistańskiej, bo zawsze mnie to ciekawiło. Nie powiem gdzie mam oceny z whoscored, wg whoscored pewnie i Angulo ma note 9 to moze jego kupmy. Nie bede oceniał Seriego na podstawie gry z Nantes czy innymi słabymi druzynami, tylko mocnymi
0
bez urazy, ale argument ze był załamany do mnie nie trafia. To jest profesjonalista, i dopoki jest zawodnikiem Nicei powinien grac najlpeiej jak potrafi, a nie myslec o treningach w Barcelonie. Jest kilkanascie piłkarzy którzy byli blisko transferu, a graja w starcyh klubach i grają bardzo dobrze
0
bo z tego sezonu widziałem tylko te 2 mecze. Ale w tamtym ogladalem Nicea z klubami typu: Monaco, Lyon, PSG, Marsylia, czyli klubami gdzie w La Liga jest troche wiecej, i moze w 2-3 zagrał dobrze; moze przesadzilem na początku ze w zadnym nie grał dobrze
0
błagam Cie, powiedz mi ze nie uwazasz, ze z Napoli zagrał dobrze. Bo jak tak to ja sie za chwile dowiem, ze w Superpucharze Hiszpanii Vidal był najlepszym naszym zawodnikiem
0
Dokładnie. Rozumiem jakbyśmy mieli 4-5 pomocników światowej klasy, a Seri miałby byc rezerwowym, i grać ze słabszymi druzynami, ale jezeli On ma byc naszym podstawowym pomocnikiem, to wg dalej bedziemy ogladac plecy Realu
0
pierwsze, ktore mi sie narzucaja: z Napoli. rozumiem, ze inaczej sie gra majac u boki Busquetsa i Inieste, niż pomocników Nicei, ale bedac szczerym w pierwszym meczu ze wszysstkich pomocników był zdecydowanie najgorszy, a w drugim tez jakos nie błyszczał
0
dlatego sie dziwie ekscytacja tutaj na tego zawodnika, bez urazy dla niego, ale dobre słowa Xaviego to za mało. Mnie jakby Xavi widzial w liceum to tez by powiedział ze idealnie pasuje do Barcelony.... wg mnie Seri niczym nie wyróznia sie na tle np Hendersona, czy Sahina
0
ja to mam chyba pecha, ogladalem moze z 10 meczy Seri'ego i na zadnym nie grał dobrze, a w nie ktorych wręcz słabo. Albo miałem pecha, albo on taki genialny nie jest
8
Dopóki Pazdan i Jedza nie zawioda w kadrze to ja bym ich nie zmieniał, klub a reprezentacja to 2 inne sprawy. Uwazam ze powinnismy zagrac tak jak ostatnio: Szczesny- Piszcek, Glik, Pazdan, Jedza- Maczynski, Linetty- Blaszczu, Zieliński, Grosicki- Lewandowsi
1
Komentarz usunięty
0
Bo niestety nie ma w UFC ani innej federacji na swiecie zawodnika, z ktorym McGregor by mial problem