0

Temat Miny nie jest mi do końca znany, on oficjalnie w styczniu do nas dołączy?

2

A mi najbardziej szkoda Valverde, ma gorszy sklad niz rok temu Enrique, a jak nie zdobędzie zadnego trofeum to zostanie zwolniony przez glupie decyzje zarzadu

1

nie wiem jak wy, ale ja tam czekam na ,,pojedynek": Zieliński vs Eriksen

0

własnie zauwazylem teraz, no to dzisija faworyci odpadali: Zverev, Tsonga, Berdych. Moze to wkońcu jest turniej Monfilsa

0

nooo Federer juz jedną 5setówke miał, a za chwilę bedzie przegrywał 2-1. Mam nadzieję ze wygra ktos z dwójki: Dimitrov(male szanse, no ale...) i Del Potro(szacunek jak sie zachowuje na korcie i lubie bo mi go szkoda przez kontuzje

0

gdybyście mieli wskazać 3 piłkarzy, którzy mieli wielki potencjał, ale nie osiągnęli szczytu poprzez: a) kontuzje; b) ,,głowe"

0

Taki dobry meczyk sie szykuje, a Polsat daje Ziobro( czy jak on sie nazywa) do komentowania...

1

Koguty tacy glupi nie są

0

gdyby Arsenal miał normalnego trenera, to Lemar byłby w tym zespole kluczową postacią, a z Wengerem to Lemar moze grac na srodku obrony

2

noo wszyscy sie smiali ze Tottenham śpi i nie robi transferów, a tu Sanchez i Aurier, czyli obrone maja dosknale zbudowaną, a w ataku Kane, Alli i Eriksen zawsze coś strzelą. Koguty na mistrza!!

1

No ja nie mowi tylko o tym turnieju, ale od 5-6 lat nie gra nic, nie licze pojedynczych meczy

4

Ogladam bardzo duzo meczy reprezentacji w siatkówce i Kurek to jest najbardziej przereklamowany siatkarz i ogolnie sportowiec w Polsce. Zagra jeden dobry mecz na 20 , skonczy jeden atak na pojedynczy blok i od razu ekscytacja.

0

Egipt i Turcja to raczej niebezpieczne rejony... Wakacje do odpoczynku czy impreza?

46

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i wyłączamy NC+

0

Ronaldo od 2 lat jest śdorkowym napastnikiem i to kazdy widzi

4

Gomesa to ja bym do klubu z Kamczatki sprzedał

0

no patrząc na pomocników i na fakt, ze i Alba i Semedo większość czasu przebywa na połowie rywali, to z wolnym Busquetsem, i Pique i Umtitim to ja tego nie widze

0

takim skladem to my Ekstraklasy chyba nie wygramy

1

to ja na Espanyol proponuje: Palencia, Alena, Vitinho, Gumbau i Cardona

0

Takimi komentarzami sam robisz z siebie debila. Kogo polecasz z ligi Uzbekistańskiej, bo zawsze mnie to ciekawiło. Nie powiem gdzie mam oceny z whoscored, wg whoscored pewnie i Angulo ma note 9 to moze jego kupmy. Nie bede oceniał Seriego na podstawie gry z Nantes czy innymi słabymi druzynami, tylko mocnymi

0

bez urazy, ale argument ze był załamany do mnie nie trafia. To jest profesjonalista, i dopoki jest zawodnikiem Nicei powinien grac najlpeiej jak potrafi, a nie myslec o treningach w Barcelonie. Jest kilkanascie piłkarzy którzy byli blisko transferu, a graja w starcyh klubach i grają bardzo dobrze

0

bo z tego sezonu widziałem tylko te 2 mecze. Ale w tamtym ogladalem Nicea z klubami typu: Monaco, Lyon, PSG, Marsylia, czyli klubami gdzie w La Liga jest troche wiecej, i moze w 2-3 zagrał dobrze; moze przesadzilem na początku ze w zadnym nie grał dobrze

0

błagam Cie, powiedz mi ze nie uwazasz, ze z Napoli zagrał dobrze. Bo jak tak to ja sie za chwile dowiem, ze w Superpucharze Hiszpanii Vidal był najlepszym naszym zawodnikiem

0

Dokładnie. Rozumiem jakbyśmy mieli 4-5 pomocników światowej klasy, a Seri miałby byc rezerwowym, i grać ze słabszymi druzynami, ale jezeli On ma byc naszym podstawowym pomocnikiem, to wg dalej bedziemy ogladac plecy Realu

0

pierwsze, ktore mi sie narzucaja: z Napoli. rozumiem, ze inaczej sie gra majac u boki Busquetsa i Inieste, niż pomocników Nicei, ale bedac szczerym w pierwszym meczu ze wszysstkich pomocników był zdecydowanie najgorszy, a w drugim tez jakos nie błyszczał

0

dlatego sie dziwie ekscytacja tutaj na tego zawodnika, bez urazy dla niego, ale dobre słowa Xaviego to za mało. Mnie jakby Xavi widzial w liceum to tez by powiedział ze idealnie pasuje do Barcelony.... wg mnie Seri niczym nie wyróznia sie na tle np Hendersona, czy Sahina

0

ja to mam chyba pecha, ogladalem moze z 10 meczy Seri'ego i na zadnym nie grał dobrze, a w nie ktorych wręcz słabo. Albo miałem pecha, albo on taki genialny nie jest

8

Dopóki Pazdan i Jedza nie zawioda w kadrze to ja bym ich nie zmieniał, klub a reprezentacja to 2 inne sprawy. Uwazam ze powinnismy zagrac tak jak ostatnio: Szczesny- Piszcek, Glik, Pazdan, Jedza- Maczynski, Linetty- Blaszczu, Zieliński, Grosicki- Lewandowsi

1

Komentarz usunięty

0

Bo niestety nie ma w UFC ani innej federacji na swiecie zawodnika, z ktorym McGregor by mial problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?