1

Niczym karny Ramosa

0

Czlowiek stawia na City z handi -2.5 i ma obawy, a oni jak gdyby nigdy nic 7;3

0

Eriksen to obecnie prezentuje taka formę, ze az smutni ze nasz zarzad sie nim nie interesuje. Gosc obecnie niszczy wszystkich pomocnikow na swiecie

0

Najgorsza formacja Argentyny jest atak. Pomimo takich nazwisk jak: Messi, Dybala, Aguero, Higuain, Icardi strzelili tylko 16 goli, a stracili tylko 15

0

Tylko Eriksen. A z tej dwójki chyba jednak Alli, moze i obecnie Coutinho jest odrobine lepszy, ale Dele jest mlodszy i jak dalej sie nedzie tak rozwijal to przebije umiejętnościami Cou

1

Ja sie nie dziwie ze nie ma Roberto, bo po prostu jest za slaby, ale obecnosc Lucasa jeszcze dziwniejsza

1

Noo to jest prosta sprawa, w legitymacji bardzo latwo wyrwac zdjęcie u wkleic jakies inne

38

nigdy w zyciu

0

Czemu jak robie kupin to musze wybrać min 5 m3czy, a Ty postawiles tylko 2?

11

każdy wie, że Suarez symuluje, że szuka karnych/wolnych, ale czemu komentatorzy cały czas mówią o nim, a nie o Ronaldo, który kładzie się od 5lat bez przerwy

31

Ardzie to jedyne co sie nalezy to transport z Camp Nou na lotnisko

0

Ale ona nigdy zadnego waznego turnieju nie wygrala, od 4-5 lat nawet cwiercfinalu nie osiaga a nadal jest w 15. Jakim cudem?

0

Nigdy nie zrozumiem jarania sie nad nia. Przeciez co slysze o Radwanskiej to przegrywa a od kilkunastu lat jest w 10 rankingu lub w poblizu, a wszystko przegrywa

1

Podania kluczowe: Rakitic-3
Roberto-1
A i tak po meczu bylo kilkadziesiąt komentarzy o defensywnej grze Ivana i super Roberto

1

znajde tutaj osobe, ktora pomoze w sprawie fortuny i jak dziala ta ich strona?

1

nie rozumiem tej ekscytacji Liverpoolem Kloppa, bardzo przecietny zespól, ma gorsze wyniki niz Rodgers

0

Wielkie brawa dla Valverde za poukladanie obrony i za podbudowanie ter Stegena

7

Messi ostatnio gra bardzo indywidualnie, czemu teraz nie podal do Denisa ktory miałby 100%

0

Zolte kartki to w tym sezonie dostajemy za same koszulki w tych barwach

0

Ale sedzia wyr*** Piast

7

Jaki to Lucho byl krytykowany za ignorowanie Vidala....teraz wiemy dlaczego

0

Denis musi byc a pierwszej 11

0

Kiedy ostatni raz powolano dwoch graczy z druzyny rezerw na mecz ligowy lub LM? Troche to smutne i zalosne. Przeviez nawet do USA pojechal tylko Alena

0

Jakie macie opinie o tym nowym Twin Peaks? Bo skonczylem oglądać te z 1990r i nie wiem czy warto sie zabierac za nowy

1

Oby wkoncu zdobyli tytul, zasluguja na niego. Niech pokażą Manchesterom i Chelsea ze pieniadze nie grają

1

Dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie ze gorzej niz w Polsce jest tylko w Turcji. Alicante to mala miejscowosc, bez zadnych większych tradycji pilkarskiej takze chyba spokojnie dasz rade :D

0

Takiego Turana to powinni oddac za darmo, by chociaż troche na pensji zaoszczędzić. Za Vermaelena re 5mln napewno by ktos zapłacił no i pojawia sie dylemat: Rafinha czy Gomes?

0

Hahahahaha i to sie nazywa ciekawy post

1

To jak juz tyle kwestii tutaj bylo to i zapytam o wasze zdanie: co myslicie o trójkącie bermudzkim?

0

ja juz wolalem te ostatnie dni okienka transferowego, niz tysiace postów dziennie o jakies Fifie czy PES

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?