FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niczym karny Ramosa
0
Czlowiek stawia na City z handi -2.5 i ma obawy, a oni jak gdyby nigdy nic 7;3
0
Eriksen to obecnie prezentuje taka formę, ze az smutni ze nasz zarzad sie nim nie interesuje. Gosc obecnie niszczy wszystkich pomocnikow na swiecie
0
Najgorsza formacja Argentyny jest atak. Pomimo takich nazwisk jak: Messi, Dybala, Aguero, Higuain, Icardi strzelili tylko 16 goli, a stracili tylko 15
0
Tylko Eriksen. A z tej dwójki chyba jednak Alli, moze i obecnie Coutinho jest odrobine lepszy, ale Dele jest mlodszy i jak dalej sie nedzie tak rozwijal to przebije umiejętnościami Cou
1
Ja sie nie dziwie ze nie ma Roberto, bo po prostu jest za slaby, ale obecnosc Lucasa jeszcze dziwniejsza
1
Noo to jest prosta sprawa, w legitymacji bardzo latwo wyrwac zdjęcie u wkleic jakies inne
38
nigdy w zyciu
0
Czemu jak robie kupin to musze wybrać min 5 m3czy, a Ty postawiles tylko 2?
11
każdy wie, że Suarez symuluje, że szuka karnych/wolnych, ale czemu komentatorzy cały czas mówią o nim, a nie o Ronaldo, który kładzie się od 5lat bez przerwy
31
Ardzie to jedyne co sie nalezy to transport z Camp Nou na lotnisko
0
Ale ona nigdy zadnego waznego turnieju nie wygrala, od 4-5 lat nawet cwiercfinalu nie osiaga a nadal jest w 15. Jakim cudem?
0
Nigdy nie zrozumiem jarania sie nad nia. Przeciez co slysze o Radwanskiej to przegrywa a od kilkunastu lat jest w 10 rankingu lub w poblizu, a wszystko przegrywa
1
Podania kluczowe: Rakitic-3
Roberto-1
A i tak po meczu bylo kilkadziesiąt komentarzy o defensywnej grze Ivana i super Roberto
1
znajde tutaj osobe, ktora pomoze w sprawie fortuny i jak dziala ta ich strona?
1
nie rozumiem tej ekscytacji Liverpoolem Kloppa, bardzo przecietny zespól, ma gorsze wyniki niz Rodgers
0
Wielkie brawa dla Valverde za poukladanie obrony i za podbudowanie ter Stegena
7
Messi ostatnio gra bardzo indywidualnie, czemu teraz nie podal do Denisa ktory miałby 100%
0
Zolte kartki to w tym sezonie dostajemy za same koszulki w tych barwach
0
Ale sedzia wyr*** Piast
7
Jaki to Lucho byl krytykowany za ignorowanie Vidala....teraz wiemy dlaczego
0
Denis musi byc a pierwszej 11
0
Kiedy ostatni raz powolano dwoch graczy z druzyny rezerw na mecz ligowy lub LM? Troche to smutne i zalosne. Przeviez nawet do USA pojechal tylko Alena
0
Jakie macie opinie o tym nowym Twin Peaks? Bo skonczylem oglądać te z 1990r i nie wiem czy warto sie zabierac za nowy
1
Oby wkoncu zdobyli tytul, zasluguja na niego. Niech pokażą Manchesterom i Chelsea ze pieniadze nie grają
1
Dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie ze gorzej niz w Polsce jest tylko w Turcji. Alicante to mala miejscowosc, bez zadnych większych tradycji pilkarskiej takze chyba spokojnie dasz rade :D
0
Takiego Turana to powinni oddac za darmo, by chociaż troche na pensji zaoszczędzić. Za Vermaelena re 5mln napewno by ktos zapłacił no i pojawia sie dylemat: Rafinha czy Gomes?
0
Hahahahaha i to sie nazywa ciekawy post
1
To jak juz tyle kwestii tutaj bylo to i zapytam o wasze zdanie: co myslicie o trójkącie bermudzkim?
0
ja juz wolalem te ostatnie dni okienka transferowego, niz tysiace postów dziennie o jakies Fifie czy PES