0

gdzie obejrze Narcosa sezon 3? bo zalukja mi nie działa

0

Dopiero teraz zaczynam ogladac cały mecz, ale składy juz mam zapoznane. Niech Denis ucieka bo zaskuguje na grę,a w ostatnich 5 meczacb zagral chyba 20min. Można zle mówić o Zidane, ale u niego Denis gralby ciagle

0

Nie bylo wyjscia? Ja znam jedno wyjscie: mogl zagrac od początku

4

Smiejemy sie z Benzemy ze gra, bo jest Francuzem, ale mnie bardziej ciekawi czemu u nas gra Gomes i Rakitic zamiast Denisa. Jesli chodzi o umiejętności Denis jest znacznie lepszy. Moze zarząd troche zmusza i Enrique i Valverde na wystawiania Gomesa, by pokazac ze nie wyrzucili €€€€

1

On sie tak promuje ze za darmo się go nie pozbędziemy

2

Juz widze ta rozmowe Valverde z Denisem: ,, sluchaj, miales super poczatek sezonu, wszystko dobrze robiles, ale ladujesz na lawce, bo zarzad wydał po 40mln na graczy, i oni teraz musza grac"

0

Liverpool to jedna z najbardziej nie przewidywalnych druzyn. Moga wygrac 4-0, by potem z sredniakiem przegrac 2-0

0

Liverpool?

0

Wielka szkoda ze nie gra dzisiaj Alli; Eriksen i Kane to moze byc za malo by strzelic wystarczającą ilosc goli

0

Od jakiej fazy pucharowej NFL w Eleven ma komentarz po polsku?

2

MD polecialo po całosci. Przeciez ani Allegri, ani Pochettino nie są az tak glupi

0

bo Levy jest biznesmenem, który jezeli otrzyma odpowiednia oferte sprzeda swojego zawodnika. Tym bardziej, ze Eriksen, w przeciwienstwie do Kane i Allie( 3 najlepszych pilkarzy), nie jest Anglikiem

0

proponowali za Coutinho 150 mln, za tyle Levy puscilby Eriksena, która niszczy obecnie i jednego i drugiego

0

Jeszcze ktos wierzy w Sampera?

6

Marcelinho to jeden z najlepszych trenerow. Najpierw Villareal, ktora grala super gdy ich trenowal; teraz pomalu Valencia zaczyna super grac

0

Jesli chodzi o pomocnikow ofensywnych to ustepuje tylko Eriksenowi

0

Kimmich, Alves, Carvalaj, Walker, Juanfran, Piszczek, Meunier- 10 nie ma, ale tez ocs

0

Na pierwsza 11 dla Denisa nie ma szans. Mie kosztowal 35-40mln by na niego stawiac. Mimo, ze zasługuje

17

35mln transferu

0

a jakie takie pytanko mam: co wg Was musi jeszcze zrobic Denis by miec uznanie u naszych trenerów??? Bo w tym sezonie jest w top3 naszych piłkarzy ofensywnych, a tu siedzi, a gra Gomes( spodziewalem sie gorszych zawodow) i Deulofeu( który siedzi od kilku meczu)

2

Gomes w drugiej polowie nawet dobrze, ale czemu teraz nie strzelal???? Musi ryzykowac

0

Paulihi....... Niech Denis odejdzie z tej Barcelony, gdzie liczy sie cena zawodnika a nie forma, bo potencjał ma na gre w reprezentacji

1

Gomes: najgorszy transfer w XXIw w Barcelonie- gra od poczatku
Deulofeu: siedzial od kilku meczu bez minuty na boisku- wchodzi na boisku
Denis- ostatnio niszczyl i Gomesa i Gerarda siedzi na lawce.
Juz bardziej rozumiem 4 zp dla Ronaldo

1

Deulofeu i Roberto na rozgrzewce. Gdzie do Jasia Stasia jest Denis

1

Serio? Bez zmian? Gomes i Rakitic juz powinni jechac na trenineg pomeczowy Barcy B

0

Suarez, Pique, Rakitic, Gomelsinho to ja nie wiem co robia w tym meczu

0

Gomes ladnie wychodzacy? Chyba w juniorach

1

Przed meczem obiecałem sobie ze bede liczyl podania Gomesa: do przodu/ na tej samej wysokosci/ do tylu. Przestalem liczyc przy statystyce: 9/2/0

2

Wiecej Gomesa i Pique

0

to jest najgorsze w tym wszystkim. Denis jest w formie, ma najlepszy okres w Barcelonie, jest najlepszym zawodnikiem, który nie ma pewnego miejsca w skałdzie, a gra Gomes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?