FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to jezeli Sport tak napisał to jest duza nadzieje jeszcze na jego transfer
0
Wlasnie co jest dziwne, większość tutaj nie chce Eriksena, z dwojki Eriksen- Coutinho zdecydowanie wolę Dunczyka
0
Czyli wg wiekszosci tytaj Eriksen nie ma: dryblingu, wystarczajacego panowanie nad piłka, techniki. Normalnie Maczynski wersja 2.0
0
Moj towar jest na canal + i na Eleven(w zeszlym sezonie na Eurosporcie). Ten towar nosi nazwe: ogladanie meczy Eriksena i Thiago i obserwacja
0
Akurat panowaniem nad piłka to on bije na i Coutinho i Thiago, jedyne czego mu brakuje to umiejetnosci okiwania 2-3 pilkarzy
0
Kane, Alli, Sterling, Henderson, Jones, Smalling- tych zawodnikow nie ma, a z nimi ta kadra juz by wygladala bardzo dobrze
0
Zdecydowanie tak
0
Eriksen golazo
0
jeszcze nie wiadomo kto nie pojedzie
0
Te chlopy to by ta rure zlamali
0
Dokladnie. Tylko rugby
0
Na Eurosporcie zaczyna sie mecz najlepszej dyscypliny sportowej :D
10
Insigne by mial pewne w miejsce chyba w każdej reprezentacji( moze oprocz Hiszpanii i Francji), a we Włoszech, gdzie wybitnych skrzydlowych nie ma nie gra naet minuty
0
spowodował czy nie, został kopnięty od tyłu w udo, a pilki nie dotknął- 100% karny
0
ale najbardziej klarowny karny powinien byc dla Włochów i to by było na 1-0. Napastniak Włoch wyprzedzil obrońce i włozył noge przed niego, a te reki takie troche nijakie, jakby zagwizdal to tez by nic sie nie stalo
0
Ale Lahoz wali kartkami :D no i wg mnie po jednym karnym obie reprezentacje powinny dostac
0
ja nie wiem co ten Ventura robi, dają Insigne na ławke
2
Ma przeblyski raz na 6 spotkan bo mniej wiecej co 6 meczy gra. W samym wrzesniu co gral regularnie widzialem u niego wiecej przeblysku niz u Deulofeu i Gomesa razem przez caly obecny sezon
0
znacię jakąs stronę z piosenkami, ze wpisując określone słowo wyskoczą mi wszystkie piosenki, które mają to słowo w tytule? składnia zdania troche krzywa, ale mam nadzieję ze da się to zrozumieć :D
0
wtedy Bartomeu okaze sie mistrzem interesow :D
1
Quaresma to mial talent bez watpienia wiekszy ni Ronaldo, gdyby tylko udalo mu sie go wykorzystac...
0
WWE chcialo odpowiedziec na walke Kenny vs Y2J, no i mnie to cieszy. The Beast vs the pfenomenal one
0
Piraci z Karaibów, Prison Break/Lost( do 4 sezonu), Johnny Depp, nazwisk aktorek duzo nie pamiętam to tez napisxe Emma Stone
11
Alkohol ma to fo siebie, ze nieważne ile jego jest, prawie zawsze jest za malo, i w takich przypadkach 24h jest idealnym rozwiązaniem
5
Deulofeu kolejne beznadziejne zawody, czy to z lawki, czy w podstawowej 11, a Denis podziwia kolegów 2 miesiąc z lawki
3
Gdyby Denis gral tyle minut u Enrique i Valverde to mielibysmy wlasna wersje Asensio
0
Bramka piekna, ale Ramos na spalonym byl, a i Vitolo byl mocno pociagany i mw czy tam karnego nie powinno byc dla LP
0
Jesli komentuje Serie A to jeszcze nie jest najgorszy
19
Swiecicki to najgorszy komentator odkad ogladam futbol(15lat). Wgl nie ukrywa swojego kibicowania Realowi
0
jest tutaj ktoś, kto poleci jakieś książki zwiazane z zarzadzaniem projektów? ogolne postrzeganie, zasady, z roznymi cytatatmi, które mogą pomoc w duzym stopniu w pracy licencjackiej