FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea vs United - mecz ktory pasuje obejrzeć, chociaz czlowiek wie, ze bedzie 0-0 bo cholernie nudmym meczu
2
Przeciez jakby Pochettino mial kadre jak City to by juz mial kilkanascie trofeum. Pochettino od dwoch lat jest najlepszym trenerem na wyspach
0
WWE robi najgorsze walki we wszystkich federacjach jakich znam( moze tylko impact moze sie ,,rownac"). NJPW to jest kosmos, a jak w walce jest Omega, Okada, Naito, Ospreay, Ishii i Elgin to wiem ze musze oglądać, PWG tez w ciagu roku zrobi 6-7 walk niesamowitych i kilkanascie dobrych walk
1
Ja juz w WWE ogladam tylko pojedyncze walki, co sie tam porobilo to jest dramat, Lesnar mistrz a walczy 5x na rok, Mahala to juz nawet komentowac nie bede i moglbym wymieniac 100 takich spraw. W NJPW nie ma story bo tam wszystko jest skiwrowane na akcje w ringu, a nie gadanie
1
Mam wrazenie, ze Omega nawet ze mna bylby wstanie wykrecic dobra walkę :D juz 3 walki zapowiedziane i juz sie nie moge doczekac xd NJPW niszczy od kilku lat WWE
1
Dla danow wrestlingu, a sa tutaj tacy na 100%:
NJPW Wrestle Kingdom 4.01.2018- Kenny Omega vs Chris Jericho. The Cleaner vs Best in the world.
0
Valverde najwiekszy blad popelnia wlasnie wzgledem Denisa. Jak dawal mu grac we wrześniu to mial Pana Pilkarza. Jednak potem zaczal stawiac na Deulofeu i Gomesa( czego nikt normalny nie zrozumie) i teraz wybil z rytmu Denisa i juz nie gra tak dobrze, a Deulofeu i Gomes to nigdy nie beda pilkarze na miare choćby BVB, czy Monaco
0
widziałem tutaj wiele polecanych seriali, ale rzadko są tutaj opinie o Rick and Morty. Jakieś opinie, warto?
3
Brawo Valverde za obiektywną ocene wzgledem Denisa. Jak zimno musi byc u niego w domu ze wystawia tyle drewna. Gdyby gral Denis na tyle na ile zasluguje juz mielibysmy zawodnika do poerwszej 11. A ty proszę, rozgrzewa sie mlody i perspektywiczny Mascherano
1
Gotowi do wejścia Deulofeu i Denis. Valverde: dam szanse jeszcze Sevilli, Denis biegnij na lawke, zagrasz za kilka tygodni 10min
0
Wejdzie Deulofeu. Gorzej byc nie moze, a Denis dalej siedzi..... Valverde nie rozumiem goscia. Caly wrzesien najlepszy w ataku oprocz Messiego, i w nagrode pazdziernik na lawce, i sie za chwile okaże ze i listopad
0
Paulinho i Deulofeu na rozgrzewce. Denis niech odchodzi z tego klubu, bo zasluguje na grę a jej otrzymuje najmniej
0
Monaco -2.5 handi, padeborn, valencia 1/1.5+ i jezzcze 2 meczw oprocz Newcastle
0
Dziekuje Newcastle za kupon.
0
Co za ilosc strzalow, tu juz powinno byc 5:0 spokojnie
0
Na ławce Deulofeu, Paulinho i Denis. Czyli Denis zacznie sie rozgrzewac od 55min i wgl nie wejdzie na boisku
2
Wiem ze Lewandowski kedt gwiazda w Polsce, ale Miroslawski w ciagu 15min powiedzial jego naziwsko chyba 27x
0
Jakie sa wasze doswiadczenia w obstawianiu mniej znanych lig( np Finlandii, Armeni, Chorwacji), jak i calkowicie egzotycznych lig( np. Katar, Chile, Bangladesz)
1
Powodzenia, ale jak Ci wejda tutaj chociaz 2 mecz to sie zdziwię
0
Ja tam licze ze jednak zagra kontuzjowany Gomes, tak pchany do pierwszej 11 za nic to i teraz pewnie zagra
2
Zle zagral w Pireusie? Wspaniałych zawodow nie rozegral, a powinien skoro w calym pazdzierniku zagral chyba 100!!!!minut( CdR nie liczw), a ostatni raz przed LM pokawil sie chyba w meczu z Las Palmas.
We wrzesniu gral Denis, w październiku Gomes. Niech kazdy zobaczy na liczby i sama gre tych zawodnikow, przeciez Andre musi miec jakies wtyki w zarządzie
0
jak to było w okienku transferowym: Alli jest słaby i się nadaje tylko do Premier League
2
Koguty graja w ustawieniu bardzo defensywnym, ofensywni tylko Eriksen, Alli i Kane
15
Besiktas jest faworytem w tym meczu wg mnie
0
Temat poruszany tutaj bardzo często, takze też sie zapytam: jaki telefon polecacie miedzy 1000-1500, oczywiscie tańszy tez moze byc, ewentualnie troche drozszy tez
0
życze powodzenia, ale ze Liverpool wygra do 0.... good luck, z ich obroną to by i Rasiak strzelił
0
wiadomo, ze w Hiszpani sędziowie są na fatalnym poziomie, ale to co wyprawia Hernandez Hernandez to juz jest...... az nie wiem jaki przymiotnik może określic jego ocene. On się nie nadaje do sedziowania meczu Albatrosy vs Orły Otwocka. Nie mówie tylko o wczorajszym meczu, ale o całej jego nieszczęscnej kariery sędziego
0
Albo po prostu WWE robi powoli miejsce dla Paige ktora juz za niedługo ma wrócić
1
WWE juz od dawna robi z siebie debili. Zwolnienie Emmy to kolejny dramat
3
Jeszcze nigdy bie napisalem dobrego slowa o Gomesie, ale przy Ronaldo Andre wyglada jak profesor