FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tamten sezon przegralismy przez skuteczniac i debili w zoltych strojach, zeby ten nie skonczyl sie podobnie, a niestety żółci robią wszystko co mogą
40
Jak bylem maly po 4 obrotach na karuzeli mialem odruchy wymiotne, jak ja sie ciesze ze nie jestem dzisiaj obrońca Celty
6
Ale przez to cos w żółtych strojach to az sie odniechciewa ogladania tej ligi
0
Ci liniowi yo jest *****!!***********
0
Alez szkoda tej obrony ter Stegena
3
Ja tam tylko lidze ze w drugie polowie wejdzie Denis, ktory zasluguje na minuty, a nie Gomes
0
no dlatego pytam niestety :D
0
co wyglada zle?
0
czy majac noge w gipsie i biorąc zastrzyki przeciw krzepnięciu krwi można spozywać alkohol?
0
jakie strony polecacie z filmami z napisami po angielsku?
1
Deulofeu to geniusz....niewielu pilkarzy próbując osmiszyc rywali osmiesza siebie w kazdej akcji
4
Deulofeu................. Przepraszam za Caps Lock, ale ten piłkarz w tym sezonie to DRAMAT
1
I w nagrode Denis pojdzie na ławkę jak wyzdrowieje Gomes, ktory piętą to chyba podal ostatni raz w młodzieżowych ligach
0
Moze i ma prowadzenie pilki, ale podania i ustawienie jest dramatyczne
5
Co wy dzisija widzicie w tym Alenii to ja nie mam pojęcia
6
Widze tutaj wiele slow krytyki na temat Denisa. Zazwyczaj hak odbiera podanie to kest przy nim 2-3 zawodnikow, a po za tym gra po tej samej stronie co Deulofeu, co jest duzym!!!problemem
3
Valverde nawet w takim meczu daje szanse tylko 2 zawodnikom z rezerw. Wcozraj Zidane przy gorszym wyniki dal szanse 4. Alez mnie irytuje podejscie Valverdy do La Masii, juz nawet Enrique bardziej na nich stawial
0
Chyba jestem jedyny, ktory tutaj nie na żadnych pretensji do Rakiticia i wole Roberto na PO, gdyz on jako jedyny z trojki: Sergi, Vidal i Semedo dba o obronę. A Rakitic idelanie pasuje do taktyki Valverde, taktyka ktora wyglada paskudnie ale daje wyniki
0
Flow to mi siada Kuban i Quebo
1
Krakow City
0
Czy da sie samodzielnie nauczyc w domu języków od zer do poziomu komunikatywnego( a moze lepiej)? Chodzi mi o hiszpański. Dodam ze z gramatyka w innych jezykach nie mialem problemu
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
akurat na podstawie Pana Tadeusza to bym za wiele nie napisał, ale o pieknie przyrody jest w wielu ksiazkach, a o groznej naturze to kazdy film katastroficzny, czy choacizby Biblia
0
To wydaje sie łatwy temat
4
juz 3 lata po maturze, ale tak z ciekawosci: jaki byl temat?
0
juz obejrzane ;D
0
znacie jakies filmy podobne do ocean's eleven( grupka ludzi okrada jakies kasyno, muzeum, goscia, cos w tym stylu)?
0
za 20mln to bym sie nawet nie zastanawial. Taki rezerwowy to bylby skarb
1
tak samo jak u nas Denis. Jak grał regularnie to zachwycał, a ostatnio, czy caly poprzedni sezon gra po 10 minut jak juz wynik jest rozstrzygniety
5
uztkowników to chyba troche poniosło z tą ocena Messiego. Przeciez za ten mecz to wyzej niz 5 nie mowl dostac. Zero wszystkiego, gdyby komentatorzy o nim czasami nie wspomnieli to bym nie wiedzial, ze gra