0

to znaczy? czesto się tam zdarzają niespodzianki?

0

jakie są wasze doswiadczenia z obstawianiem NBA? bo chciałbym iść za ciosem :D

0

szkoda ze następna faza LM jest za kilka tygodni... My mielibyśmy duże szansę z każdym, a Real nawet z Besiktasem miałby spory problem

0

To niech przyjdzie :D czekam

1

Spokojnie, u nas Valverde w meczu o nic gra Rakiticiem, Pique, Suarezem, bo po co stawiac na młodych

0

Liverpool to jest tak druzyna, która potrafi wszystko, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie

0

Nie wiem po co Valverde zaprasza piłkarzy z rezerw skoro potem i tak ma ich głęboko w .....

1

Jak na jego gre to calkiem dobrze, ale na wymagania Barcelony to nadal o kilka klas za słabo

0

dzięki za odpowiedz :) a czy taką orteze mozna gdzies wypozyczyć, czy trzeba kupic? czy da się jakoś w tym chodzić?

0

jutro ide do lekarza, mija równy tydzien od kiedy mam noge w gipsie( skrecony i naderwany staw skokowy, lekarz powiedzial ze nie jest tak źle), czy jet chociaz najmniejsza szansa na zdjecie gipsu? pewnie tutaj zadnych chirurgów, ale warto zapytac

0

teraz zobaczyłem skrót Bayern vs PSG, Tolisso to jest zawodnik petarda, mysłalem ze bedzie tam idealnym rezerwowym, ale co ogladam, czy to czały, czy skrot, to on gra super

6

I Denis konczy z 2 asystami i kilkoma fajnymi zagraniami. Nie mowie ze to kolejmu Isco czy Iniesta, ale jak damy mu wystarczajaco duzo minut mozemy miec zawodnika idelanego do zmiany, albo i nawet podstawowej 11

0

Wrocil Own Goal !!!

10

Denis bije najlepiej rzuty rozne z calej naszej kadry. Plaska, cienka pilka, a co najwazniejsze- prawie zawsze celna

1

No akurat Denis sie super dzisiaj porusza

0

Denis w Villarealu kilka goli z wolnych strzelil, a u nas nawet w CdR nie dostaje szans na to, tam strzela głównie Paco, ktory z wolnego to strzela bardzo slabo

0

Dzisiaj naprawde ciekawie wygląda zmienniac pozycji miedzy Denisem, a Andre

1

radze przeczytac ten artykuł ponownie. Nie mógl powolac zadnego srodkowego obronce, bo zaden nie zostal zgloszony, ale inni piłkarze zostali

9

do tej pory nie moge zrozumiec braku powolania dla piłkarzy z La Masii, kiedy jak nie na taki mecz? Oni tez powinni sie czuc czescia druzyny, a trener ma ichh glęboko w tyle. Musza czuc straszna irytacje, ze nie wazne jak bedą trenowac i tak nie zostana powołani do kadry dopóki bedzie Valverde

3

Formentera – Deportivo Alavés, alez mocarny rywal w nastepnej rundzie dla Realu

0

od jakiej fazy, albo od jakiej konkretnej daty mecze NFL na elevenie są z komentarzem polskim?

1

Maroko mniej niż Panama, toż to skandal

0

Miłość w Zakopanym- Sławomir !!!!!!

4

był artykuł ze zaden srodkowy obronca nie jest uprawniony

0

Valverde..... moze od razu zamknąc La Masie bo i tak nie jest mu potrzebna. W takim meczu powinien powolac maksymalnie mozliwa liczbe zawodników z rezerw. Oby szczescie Valverde trwalo jak najdłuzej, bo narazie oprocz wynikow to nic go nie broni. Tak wiem, wyniki sa najważniejsze, jednak w Barcelonie równiez wazny jest styl i wprowadzanie młodych

1

Lost, ale tylko do 4 sezonu, potem staje sie strasznie dziwny, o ile mozna to nazwac dziwne

1

Fabregas, taka mała kreatywnosc jest u nas w pomocy, ze bez zadnego wahania

0

Akurat Mina za 10mln to ja bym bral w ciemno, Mina gra w reprezentacji Kolumbii, gra w LM( Copa Liberadora( czy jak to sie nazywa) to na taki klub jak Barcelona 10mln to warto zaryzykowac, tym bardzoej ze ryzyko małe

5

Przy kontuzji Umtitiego, wieku Mascherano( coraz czesciej bedzie pewnie kontuzjowany) i stanu zdrowia Vermaelena, kupno jednego obroncy yo obowiazek, a najlepiej 2

0

To nawet nie sa juz kontrowersje tylko normalka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?