0

No ter Stegen ratuje narazie ocene tego sezonu. Uratowal nam kilkanascie meczy, gdyby nie bronil tak dobrze, to przypuszczam ze bylibysmy w podobnej sytuacji co Real. Valverde powinien mu duzyyy obiad postawic

0

Correa cham i prostak, czerwona powinna byc

1

No look pass w wykonaniu Ronaldo jest dla mnie jeszcze lepszy niz w wykonaniu Xaviego

1

Nie zeby co, ale Barcelona w tym sezonie ma jeszcze gorszy styl...

2

No i co Denis ma pokazac przez 10min? Graj wspanialy wrzesien a potem Valverde i tak gra Deulofeu i Gomesem

0

Przez 2 ostatnie sezony zazdroscilem im tytulow. Co ma do tevo Ronaldo? Jestem kibicem Barcelony, ktora zawsze grala pieknie, a teraz najlepszymip piłkarzami w sezonie są: Alba, Umtiti i ter Stegwn

2

Narzekam, bo zakochalem sie w Barcelonie, ktora: wprowadzala wychowankow, kontrolowala mecz, posiadala geniuszy srodka pola, umiala grac w ,,trojkatach", caly swiat sie nia zachwycal. A nie tą, ktora widze w tym sezonie

0

2 lata sie smialismy z Realu, ze jedyne co potrafia to wrzutka i moze cos wpadnie. Teraz im zazdroszcze chociaz takiego stylu, my gramy Dramat. Bez stylu, bez pomyslu, bez niczego. Tylko ter Stegen i Umtiti ratuja narazie Valverde

5

Semedo przeviez dzisiaj jest najgorszy na boisku

1

Tam caly zespol, oprocz Neymara i ter Stegena, robil sabotaz

0

Nie.

7

Ogladam Barcelone od kilkunastu lat, i to kest najslabsze 40min Messiego jakie widzialem, zero!!!!

0

Suarez to ostatnio jest ,,lepszym" dryblerem niz Ronaldo

0

Jestem fanem talentu Thiago, czy tym bardziej Isco, ale zaden z nich nigdy nie osiagnie poziomu zblizonego do Iniesty

0

Wg mnie byl

0

Jest jest, ale to taki zeby na piwko zarobic:D

0

Minimalny spalony...

6

jednak wolalbym Vermaelena, trzeba z niego korzystac póki zdrowy

0

Arsenal 2 gole ze spalonych, minimalnych ale jednak. Ciekawe jak teraz Wenger bedzie gadal

1

Ale Dembele ma spokoj w srodku pola. Ma taki balans ciala, ze niewielu pilkarzy ma na podobnym poziomie. Jesli Koguty naprawdę chcą Gomesa, to starac sie o Dembele, bo wg mnie idealnie by sie wpasowal do taktyki Valverde

2

Obecnie Marcelino jest najlepszym trenerem w Hiszpani i jednym z najlepszych w Europie( jego Villareal rowniez gralo wspaniale)

1

noo dziwne, ze Guardiola tez miał szeroka kadre, a z Busquetsa i Pedro zrobił giwazdy. Ja nie mówie, zeby powolywac od razu 4-5, ale takiego Arnaiza, czy Alena, i Cuenca z powodu problemów w obronie to mozna powołac

0

Tyle kontuzji i nikogo z rezerw? Valverde bronia narazie tylko wyniki. O Vidalu to juz nawet zapomnialem

0

A jak to sie robi? Bo jak chce 3 postawic, to mi wyskakuje ze trzeba min 5 zdarzeń

0

Jest mozliwosc postawienia na Fortunie jedynie 3 meczy? Czy trzeba min 5?

1

Pewnie dla wielu to nie ma znaczenia, ale dopiero przez ten okres reprezentacji doswiadczylem jaki Eleven jest promadrycki. Powtorka meczu Real vs Las Palmas leciala 5-6x dziennie, a hit ostatniej kolejki, Barcelona vs Sevilla moze 1-2 dziennie

0

Ozil za darmo na lawke to ja bym chciał. Jak juz mamy miec Turana, ktory i tak zarabia duzoooo, a Ozil za darmo( pomimo duzych zarobków), to ja juz wole zdecydowanie Niemca

0

Balcerzak musi sobie zrobic przerwę od boksu

0

Zarahia tyle €€€ ze zarobimy na samych wyplatach dużo

0

ile się czeka na potwierdzenie przelewu w mBanku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?