FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ter Stegen ratuje narazie ocene tego sezonu. Uratowal nam kilkanascie meczy, gdyby nie bronil tak dobrze, to przypuszczam ze bylibysmy w podobnej sytuacji co Real. Valverde powinien mu duzyyy obiad postawic
0
Correa cham i prostak, czerwona powinna byc
1
No look pass w wykonaniu Ronaldo jest dla mnie jeszcze lepszy niz w wykonaniu Xaviego
1
Nie zeby co, ale Barcelona w tym sezonie ma jeszcze gorszy styl...
2
No i co Denis ma pokazac przez 10min? Graj wspanialy wrzesien a potem Valverde i tak gra Deulofeu i Gomesem
0
Przez 2 ostatnie sezony zazdroscilem im tytulow. Co ma do tevo Ronaldo? Jestem kibicem Barcelony, ktora zawsze grala pieknie, a teraz najlepszymip piłkarzami w sezonie są: Alba, Umtiti i ter Stegwn
2
Narzekam, bo zakochalem sie w Barcelonie, ktora: wprowadzala wychowankow, kontrolowala mecz, posiadala geniuszy srodka pola, umiala grac w ,,trojkatach", caly swiat sie nia zachwycal. A nie tą, ktora widze w tym sezonie
0
2 lata sie smialismy z Realu, ze jedyne co potrafia to wrzutka i moze cos wpadnie. Teraz im zazdroszcze chociaz takiego stylu, my gramy Dramat. Bez stylu, bez pomyslu, bez niczego. Tylko ter Stegen i Umtiti ratuja narazie Valverde
5
Semedo przeviez dzisiaj jest najgorszy na boisku
1
Tam caly zespol, oprocz Neymara i ter Stegena, robil sabotaz
0
Nie.
7
Ogladam Barcelone od kilkunastu lat, i to kest najslabsze 40min Messiego jakie widzialem, zero!!!!
0
Suarez to ostatnio jest ,,lepszym" dryblerem niz Ronaldo
0
Jestem fanem talentu Thiago, czy tym bardziej Isco, ale zaden z nich nigdy nie osiagnie poziomu zblizonego do Iniesty
0
Wg mnie byl
0
Jest jest, ale to taki zeby na piwko zarobic:D
0
Minimalny spalony...
6
jednak wolalbym Vermaelena, trzeba z niego korzystac póki zdrowy
0
Arsenal 2 gole ze spalonych, minimalnych ale jednak. Ciekawe jak teraz Wenger bedzie gadal
1
Ale Dembele ma spokoj w srodku pola. Ma taki balans ciala, ze niewielu pilkarzy ma na podobnym poziomie. Jesli Koguty naprawdę chcą Gomesa, to starac sie o Dembele, bo wg mnie idealnie by sie wpasowal do taktyki Valverde
2
Obecnie Marcelino jest najlepszym trenerem w Hiszpani i jednym z najlepszych w Europie( jego Villareal rowniez gralo wspaniale)
1
noo dziwne, ze Guardiola tez miał szeroka kadre, a z Busquetsa i Pedro zrobił giwazdy. Ja nie mówie, zeby powolywac od razu 4-5, ale takiego Arnaiza, czy Alena, i Cuenca z powodu problemów w obronie to mozna powołac
0
Tyle kontuzji i nikogo z rezerw? Valverde bronia narazie tylko wyniki. O Vidalu to juz nawet zapomnialem
0
A jak to sie robi? Bo jak chce 3 postawic, to mi wyskakuje ze trzeba min 5 zdarzeń
0
Jest mozliwosc postawienia na Fortunie jedynie 3 meczy? Czy trzeba min 5?
1
Pewnie dla wielu to nie ma znaczenia, ale dopiero przez ten okres reprezentacji doswiadczylem jaki Eleven jest promadrycki. Powtorka meczu Real vs Las Palmas leciala 5-6x dziennie, a hit ostatniej kolejki, Barcelona vs Sevilla moze 1-2 dziennie
0
Ozil za darmo na lawke to ja bym chciał. Jak juz mamy miec Turana, ktory i tak zarabia duzoooo, a Ozil za darmo( pomimo duzych zarobków), to ja juz wole zdecydowanie Niemca
0
Balcerzak musi sobie zrobic przerwę od boksu
0
Zarahia tyle €€€ ze zarobimy na samych wyplatach dużo
0
ile się czeka na potwierdzenie przelewu w mBanku?