2

moze wkoncu ludzie zobaczą, jak Kante prezentuje się na tle najlepszego DM ostatniej dekady, i ze wcale taki dobry nie jest

0

no nareszcie cos sie nie udalo

0

no Real to juz ma chyba pewną Rome

0

ale Xabi patrzy na te kulki :D

1

Tak jak wszyscy czekam z niecierpliwością na Dembele, ale nie uwazacie, ze jego powrót moze zatrzymac trochę Albe? Bo nawet jeżeli bedzie gral jako PS to Messi juz nie bedzie mogl posylac tyle pilek do Alby

0

Najlepszy Denis to początek tego sezonu( wrzesien), gfzie obok Messiego ciągnął nasz atak, a potem w nagrode 1,5 miesiąca nie ruszyl sie z lawki

1

noo przegladam LR dosyc czesto, i Rakitić to tutaj jest krytykowany prawie zawsze

2

to ze Denis po dzisiejszym meczu jest wysmiewany i krytykowany, jakby zepsuł 5 100% i strzelił 4 samobóje, a ciagnął atak

11

Jezdzenie tutaj po Denisie jest strasznie modne, takze zadam pytanie: Co zrobił Paulinho, Rakitić, czy Luis Suarez przez te 60min co na boisku był Denis?? Absolutnie nic. Wybitnego meczu nie zagrał, ale obok Alby był najwidoczniejszym piłkarzem w ofensywie, a Paulinho i Rakitić to pilnowali cień piłkarzy Villareal, az tak unikali gry. W dzisiejszym meczu Denis napewno gorszy od Paulinho i Rakiticia nie byl

3

Ale ter Stegen ratuje Valverde w tym sezonie, gdyby nie Niemiec, to jestem przekonany ze mielibyśmy mniej pkt niz Real

0

Denis jako jedyny cos sie strara w ofensywie, ale i tak tylko narzekanie na niego. Wole 100x Denisa ktory chociaż stara sie ciągnąć, niz Paulinho czy Rakiticia, którzy chowają sie za pilkarzami Villareal, bo boja sie gry

2

Bo wszystkie do tylu na 2m

2

Smiejecie sie z Denisa, ktory mogl miec juz asyste i badz co badz jest widoczny, yo co w takim razie powiecie o Paulinho? Kompletne zero dzisiaj

1

Cooooo?? Co chwile Denis ma pilke przy nodze, moze szalu wtedy nie robi, ale jest bardzo aktywny

15

Luis Suarez to chyba 90% podan w tym sezonie posyla do Messiego. Idiotyczne

0

Po tym jak widziałem mecz United vs Arsenal to juz nie wiem co myśleć

3

De Gea vs ter Stegen

1

Jak Denis wykonuje rzut rozny to zawsze sie robi groźnie

1

jakie pomylki w obronie City, Otamendi, Delph, a i Ederson fatalnie sie ustawil, który wgl odsłonil ponad poł bramki

0

Swiecicki.... Gorzej byc nie mogło

0

no to jakies tam pocieszenie jest, nigdy wczensiej go nie widzialem jak gra, takze bylem troche wkurzony

0

Człowiek nie stawia zazwyczaj ligi angielskiej, ale mysli: Liverpool w formie i dobry kurs, a tu Kloop daje Coutinho i Firmino na ławce, a Oxlade, Solanke i jakiegos Robertsona do pierwszgo skladu

0

Lepsze dresy niz na niejednej dzielni

0

Oglada ktod final MLS? Kto wygra waszym zdaniem?

13

Troche smutno sie robi, jak czlowiek pomyśli ze nam by w tej sytuacji gwizdneli spalonego

5

To moze byc najlepsza edycja LE od jej powstania.

1

wynajęcie sali kinowej nie kosztuje tak wiele, w Polsce znajdziesz tak opcje za 1500zl, to co to dla niego

0

no własnie nigdy nie obstawiałem NBA, ale np w hokeju nawet zasad do konca nie znam a mi zawsze siada :D to mysle czy z koszykówką nie sprobowac

0

???

0

to znaczy? czesto się tam zdarzają niespodzianki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?